bugün

entry'ler (89)

başrolünde köpek olan filmler

sinema tv ailede gösterilen filmlerdir.

muhabbet kuşu

aşk çocuğu diyen bir türüne sahibim. kendileri vaktini aynaya bakmakla, televizyondan veya dışarıdan gelen her türlü kuş ve ıslık sesine cevap vermekle ve de bıcır bıcır konuşup kafayı çılgınca sallamakla geçirmektedirler. *

16 and pregnant

bugün mtv'yi açmam ile beni şoke eden programdır. 16 yaşında bir kız elinde iki bebek yanında da bebeklerin babası olacak çocuk. alt yazı gibi bir şey geçmiyor ama olayları anlayabilir izleyen kişi. he bi de bu kızın annesi de dört dönüyor kızının etrafında. iyi ki de amerikada yaşamıyorum. yoksa bu iğrenç halleri ne miğdem ne de bünyem kaldırır. gelişmiş ülkeymiş pehh zevk düşkünleri..

my super sweet 16

iyi ki amerikada yaşamıyorum dedirten bir program. 16 yaşındaymış veletlere bak sen. 16 ve pregnant diye bir şey gördüm bugün mtv'de o zaten bambaşka bir dünya. * rezilliğin daniskası.

türklere özgü davranışlar

twitter'da çevirmen olup your twitter timeline * yazan yere twitter namaz akışı şıkkını eklemek. *

dokuz eylül

sen 9 eylül dersin iki kelime.
ben değişen yazgı anlarım.
sen izmir dersin iki hece.
ben onurlu halk anlarım.
sen 9 eylül dersin iki kelime.
ben mutluluktan ağlarım.
sen izmir dersin iki hece.
ben saygıyla ayağa kalkarım.
haluk işık
cumhuriyet'in izmir'i dergisi
09.08.2008

özgürlük karakterimizdir diyen memleketimin kurtuluş günü. evet bazıları bizden nefretle söz ediyor ama biz bu vatan için gözünü kırpmadan ölüme gidenlerin çocuklarıyız. harbiye marşındaki gibi yıldırımlar yaratan bir ırkın ahfâdıyız tufanları gösteren tarihlerin yâdıyız kanla, irfanla kurduk biz bu cumhuriyeti.

saçma şiirler

sünnet davetiyelerinde yazan şiirler
biraz korkum olacak
azıcık rengim solacak
sünnetçi amca gelip
bir parçacık alacak
biliyorum en bahtiyar
annem ile babam olacak.

dünyanın en korkak milleti türk milletidir

ben size taarruzu değil ölmeyi emrediyorum diyen bir atamız var. yıllardır müslümanlığı yayıp koruyup kollama görevi de bizde. biz mi korttuk çinlilerden de insanlık yok olsa dahi sağlam kalacak bir set çektik? evet asıl korkaklar zaten hep birini kötüler gerçek olan sadece bu.

nasıl insanlarız biz

- 15 yaşındaki bir kız yanında 1 yaşındaki bebeğiyle sokakta yürüyor. insanlar ona fahişe diyor..
13 yaşında tecavüze uğradığını bilmeden..

- insanlar bir adama şişman diyor..
kilosunu hızla arttıran bir hastalığını olduğunu bilmeden.

- insanlar yaşlı bir adama çirkin diyor..
ülkesi için savaşırken kaza geçirdiğini bilmeden.

- insanlar bir kadına kel diyor..
kanser olduğunu bilmeden.. *

istanbul vs izmir

-istanbul simitse izmir gevrektir.
-istanbul çekirdekse izmir çiğdemdir.

laiklerin bayramı vs müslümanların bayramı

görüyoruz ki iki bayramın bir güne denk gelmesiyle şakirt denen dini duyguları sömürüp laiklik yanlılarını dinsiz ilan edenlere gün doğmuş. sizin gibi akıldan eksik olanlara her gün bayram ya neyse.

eline nikon alan herkesin fotoğrafçı olması

ha evet böyle bir şey de görmüştüm içler acısı facebook'ta. gözünde mavi lens elinde nikonla aynadan çekilmiş arkadaş. üstüne üstlük gözlerin ne güzel yazmışlar o ayrı mesele.

cedric

20'li yaşlardaysanız,işsizseniz,ülkenin hali rezaletse ve komşunun çocuğu sizden her türlü iyiyse başlarım böyle hayata! cedric? konuşsana!

istersem gelsin istemezsem uzasın diyen türk kızı

hay türk kızları sizi kovalasın inşallah dedirten başlık. sanki bütün dünya milletlerindeki kızlar sizi bekliyodu da siz beğenmediniz yazık vallahi.

fazla bezini fakire veren ak partili gürbüz bebek

gürbüz bebek gürbüz bebek bana da bez ver yoksa sıçcam altıma.

zeki kadın özellikleri

türk erkeklerini beğenmemek ee haklılar da.

kedilere pisi pisi diyen bebek

tek bir beyin hücresi olsa o da yanlızlıktan ölecek olan yazardır efendim.

izmirli erkekler

allah bir tarafa veriyor bir tarafından eksik ediyor arkadaş suratına bakılmaz tipler.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

nickte gördüğümüz gibi adam hiçbir şeye içerlenmiyor onca kişinin bedduasını alıyorsundur be adam silinmedin gitti. kesip atacam bir yerlerini de kedi köpek beğenmez yahu.

sözlüğe üye olduğu için hamile kalan izmirli kız

teknoloji çok gelişti burdan lafı bir koyuyon taa nerdekine kapak oluyor desem de bişi söylemeyeceğim bu haddini bilmezlere üyeliğim gitmesin.