bugün

türk sözlük tarihinde bana göre bir başlıga en fazla entryi 2 günde toplayarak sözlük tarihine geçmiş kişiliktir. şu an entry sayısı 5 bin civarı galiba. açtıgı başlıkta pembe dizi tadında kurmaca mı gerçek mi belli olmayan bir hikaye anlatmaktadır. hayatında dogru düzgün bir sayfa metin bile okumamış, kompozisyon özürlü koskoca inci sözlük yazarlarını bile sayfalarca entry okutmuş userdır. helal olsun ne diyelim.
inci sözlüğün baş tacı bir rekortmen üyesidir.
gözlerimin faltaşı gibi açılmasına neden olmuştur. kendisini hiç okumadım. üstelik bu kelimeyi nerden duyduğumu da bilmiyorum. ama ben birine sinirlenince angutyus diyorum bir kaç zamandır?!
içimde bir inci s..er edası oluştu.
(bkz: hayırdır inşallah)
incinin roman yazarlığından bozma efsane yazarı. adam bütün sözlüklere edebiyat ve yaşam dersi verdi. tüm hikayesini word e attım ve 38 sayfa tuttu ve tek seferde hiç sıkılmadan okudum tam filme çekilmelik. tüm hikayeyi isteyen varsa bana ulaşabilir.
efsane troll. kitledi inci sözlüğü.
ccc bilen bilir ccc
--spoiler--
insan değildim artık, hamza abi de insan değildi.
--spoiler--
inci sözlükte yaşamını hikaye tadında anlatan, eski ekşi yazarı. *
fenomen.
aga adama bi takıldım gidiş o gidiş... anlattığı bi bok da değil ama hayatın anlatıyor ya çekiyor insanı. eh tabi birde herkes yaşadıklarını kelimelere dökemiyor deryelemiyor ya. aferin adama. burdan tebrik ediyorum.
maalesef hikayesine son vermistir. 'ne hikayesi' diyenler surdan baslayabilirler: http://inci.sozlukspot.co...ı-yiyecem-anlatmam-lazım/
2nci ingiltere agirlikli hikayeside burda http://inci.sozlukspot.co...-hikayesini-anlatayım-mı/
hayat hikayesinin son bölümünü de yazarak hidayete eren inci sözlük reyizi..okuyorduk be işteyken negzel..the end..
incisözlük'ün zeki demirkubuz'u şu şarkıya tutkun.

http://fizy.com/#s/1aj5pq
inci sözlükte artık silik olan yazar.
ekşi sözlük'de yazmaya başlamıştır.
gidenlerin içinde en çok aranan adam.
yaşadıklarının büyük bir bölümünü yaşamış ya da benzer meselelere birebir tanık olmuş biri olarak emin olun güle oynaya bazen; bazende ağlayarak okudum.

kendisine gelecek olursak.
çok acımasız.
tamam insan kendi doğruları için hayatının amına koyma lüksüne sahip. ama kendi hayatının.
sapmaların kralını görmüş gibi görünsede hiçte öyle değil.. Adam aslında dümdüz. Emin olun amacım kendisini yermek değil. adamla yazıştımda. sınıf atlama derdi yok bir kere. sınıf atlama derdi olmayan adamın ideolojisi olur. yazıkki o da yok. ben beğeniyle okudum hikayesini o ayrı.

porselen diş/sanal alem/kemik çerçeveli gözlük, yani o güruh kaka..tutturmuş gidiyor misal. -haa adam haklı lan! diyenlerin %99 u adamın küfrettiği kişi..
sanki kendileri seçmiş gibi o hayatı, bir de apaçi olduğunu iddaa eden birince aşağılanıyor.. iddaa eden diyorum çünkü bahsi geçen kişi apaçi değil..

ben kendisini severim o apayrı bişe..
tifitır'da, şahsıma, yakında kendisini ifşa edeceği müjdesini vermiş hayat adamı. aforizmaları hiç fena değil.
twitter bio'suyla yarmış adam:

"turkish intellectual apacihe; expert on the angara pavyon's, hamdi bulgurlu orta okul's, daily observer xvideos and today's xhamster."
(bkz: ingilterede yere düşmeyeceksin)
(bkz: o numarayı bidaha aramayın)
(bkz: bilen bilir)
güzeldi aslında. yünanydıd kindom. iyi taraflarıda çoktu.
kimse kimsenin götündeki kot pantolonun markasına bakmazdı.
bir belediye işcisi ile bir banka müdürü aynı masada aynı ortamda bulunabilirdi.
oxfort mezunu bir kız kendisine asılan üst düzey kariyer sahibi bir adamı siktir çekip, bir markette çalışan adam ile sabahlara kadar sevişebilirdi.
ne elaman bir gelecek beklediği kadından temiz bir geçmiş beklerdi.
ne de
o kadın o elamanı geleceğe bir yatırım olarak görürdü.
sorun kendinize;
bir ömür paylaşmayı düşündüğünüz insanın geçmişi beynininizi kemirmedimi.
siz de soru kendinize kızlar.
bir ömür paylaşmayı düşündüğünüz insanın etiketi, kariyeri ve götüne giydiği kot pantolonun markası sizi kasmadı mı.
böyledir benim memleketim.
adamlara bok atıyoruz, kızlarıyla sevişiyoruz bi onlar salak biz akıllıyız.
böyledir benim memlektimin kuralları.
bir adam bir kadından temiz bir geçmiş.
bir kadın bir adamdan güvenli bir gelecek bekler.
sonuç;
sonuç ortadada ben mi anlatayım amk.
dizüstü edebiyat'a katılmıştır.
yarrak siken kelebek'in ta kendisi. (bkz: yarrak siken kelebek/#12520160)
söyle bir twit sallamış kendileri,

icsinin emekcinin hakki icin saga sola zarar veren götlek ergen devrimciler. sokaginizda calisan isciye bir ayran/cay ikram ettiniz mi hic?
Başarılı yazar.Okumaya başladım kitabı "bir apaçi masalını".Ve halen okuyorum.Sağ elimde kitap sol elimde klavye.
onun hayatını okuyunca kendi hayatımdan utandım.**
güzel insan. kitabını sipariş ettim hala gelecek.