bugün

ben galatasaray taraftarıyım. 25 milyon bonservisi arkadaşın. 50 lira ateşlerim. para toplayıp fiko'ya aldıralım bu adamı lütfen. gitmesin türkiye'den.
yetenekli olduğu kadar, oyun içerisinde sürekliliği yok bence.
oyun içerisinde skora yaptığı etki tartışılmaz ama bir futbolcu her maçta yarım saatlik performansla maç kurtaramayabilir ve takım on kişi mücadele etmek durumunda kalır.
yani talisca adamım sana söylüyorum: azıcık daha konsantre ol!
gitmesi için bedenimi çiğnemesi gereken mucize.
gelecek sezon manchester united forması giyecek olan katil. (bkz: kimi sevdiysek gitti)
bu formla hele bu yaşta beşiktaş forması giymeye devam ederse ben bunda bir bit yeniği ararım arkadaş. ingiltere ya da ispanya" ya gitmesi gereken yıldız futbolcu.
eğer manu bonservisini alacaksa onlarla da anlaşalım ki bize 1 yıllığına kiralık versinler. seneye de beşiktaş ta oynasın talisca.
Seneye pogba ile manu orta sahasının Vazgeçilmez isimlerinden biri olacak futbolcu.
BU ADAMIN BEŞiKTAŞTA KALMASI iÇiN iKNA EDiLMESi LAZIM VEYA KANINA GiRiLMESi GEREKiR.

TARAFTAR EViNiN ÖNÜNDE AÇLIK GREVi YAPARSA YA DA ATEŞ YAKAR SAVAŞ AY PROGRAMI GiBi TEZAHÜRAT YAPARSA ÖYLE DUYGUSALLIĞI AĞIR BASAR VE KALIR GiBiME GELiYOR.

SON SÖZ TARAFTARDA. HADi GiDiN EViNiN ÖNÜNE TALiSCA DiYE BAĞIRIN...

EDiT: ESKi FOTOĞRAFLARINA BAKINCA DAHA ESMER OLDUĞU GÖRÜLMEKTEDiR. RENGiNi AÇTIRMIŞ OLMALI TIBBi YÖNTEMLERLE.
Olm biz seni nasıl alıcaz ya?
Yok Manchester United alacakmış yok Monaco peşindeymiş. Seneye Beşiktaş'a gelir başka takım ne yapsın bu balonu. Evet.
nedense soyadını sürekli taşlıca diye okuyorum.
Kürt tipli zenci.
Ligimizde son haftalarını geçirmesi üzücü bir durumdur. Geleceğin süperstar larından biridir kendisi. Bu arada Beşiktaşlı da değilim ama adam mükemmel be kardeşim .
Yetenekli ama tip çok apaçi. Portekizlilerin geninde var bu herhal.

Edit: brezilyalıymıs doğru. Stop please e uyarı için teşekkür ederim.
tarzı ali lukunku yu andırıyor.
Muhteşem sol ayağından bol goller beklediğimiz top tepici. Beşiktaş kendi gibi oynadığı takdir de bu adamın çok rahat bir frikik golü var. Ancak başakşehir maçındaki gibi takımın basireti bağlanırsa kameralara bile yansımayacak bu adam çünkü koşayım topu alayım derdinde ya da seviyesinde değil( 186 boy, 65 kilo).
Volkan Demirel'e gösterdiği orta parmak yüzünden kaç maç ceza alacağını merakla beklediğim oyuncudur.

Hatırlarsınız (bkz: raul meireles) bu da ceza almıştı benzer hareketlerden dolayı. Hem de 11 maç.

görsel
Karakterini portekiz de birakmis topcu.
çirkin ve çirkef.
Yaptığı hareket Portekiz kültüründe adamsın, bir numarasın anlamına gelmektedir.
sezon sonuna kadar tüm maçlarda cezalı olması lazım.

başakşehir şampiyon.
it oğlu it.
efendi beşiktaşın efendi topçusu. bakalım tüpçünün federasyonu kaç maç ceza verecek. evet.
görsel
oldum olası sevmedim bu futbolcuyu bugünkü yaptığıyla berduş olduğunu iyice belletti.