bugün

işin içinde volkan olmasına rağmen hala talisca'nın aldığı cezayı konuşan 1,5 yaş grubu arkadaşlarda var. hayat ne garip lan !

volkan diyorum bak, olaysız maçı olmayan; her derbideki kavgada etken yada edilgen rolde de olsa mutlaka olan bir adam.

talisca geldi geleli böylesi bir hareketi yok, tahrik olduğu çok bariz. şimdi talisca'nın yaptığı harekete 1 maç ceza verirken tahrik eden volkan demirel'i pfdk'ya bile sevk etmemek nedir?

onuda söylesene çok bilmiş?

''pdfknın bu kadar saçmalamasına neden olan adamların ikisinin formasını giyen takımın taraftarı'' sağ sola bilgiçlik taslıyor ya, hasta oluyorum mk!!!

volkan demirel, emre belözoğlu gibi adamlar çok temizler de etrafı çok pis, sende haklısın !!!
kara kara bonservisini düşündüğüm futbolcumuz.
Gelin olmuş gidiyorsun , bana veda ediyorsun ..
çok ayrı topçusun be . Keşke 1 yıl daha izleyebilseydik seni .
Enteresan bir sol ayak iç vuruşu var. Bunu şu anda yapabilen en iyi 3-4 futbolcudan biri olabilir. Onun dışında pek bi artı özelliği Yok.
kolay adam geçmesi mesafe ve yön farketmeksizin frikik den gol atabilmesi yine mesafe fark etmeden şut atabilmesi ve her 4 veya 5 şutundan ikisinin kesinlikle gol olması ve bu adam daha 22 yaşında evet evet bu adamın başka bir özelliği yok amk sığır eşşeği seni.

görsel
bu ne biçim şut atıyor böyle amk. makinalı tüfek gibi vuruyor lan. attığı 2 isabetli şutun biri gol. 3 şutun 2si isabetli.
annesinin hastalığını gizlemiştir. geçmiş olsun diyoruz.
Çırpı gibi ama sert şut atan futbolcu.
Man utd'e imza atacak gibi duruyor.
Transfer gerçekleşirse beşiktaş için ciddi kayıp olur.
Seneye takıma veda edecektir.
Şimdiden tolgayı 10 numaraya hazırlamak lazım.
gitsin,kendisi kaybeder,tıpkı mario gomez, jose sosa gibi.
görsel
"Yoldan çekilin, ben geliyorum."

o kadar.
fazla yüklenilen oyuncu.

annesi hasta olduğu için bırakıp gelememiş. nasıl olsa noele kadar ondan uzak kalacak. olur da annesine bir şey olursa zaten vicdan azabından hiç dönmez buraya.

kaldı ki 27 temmuz a kadar opsiyonu açık. 25 milyonu veren alır. ben olsam 27 temmuz a kadar hiç gelmem. kaldı ki talisca maç içinde umursamaz bir oyuncu. defans anlamında hiç yok, önüne düşen topa vurmuyor bile. benfica beşiktaşa, talisca dan beklenen miktarı alamazsak seneye de size kiralayabiliriz, duruma göre.... gibi bir cevap vermişler. bu demektir ki toplamda 3 sene kiralık olarak forma giymiş olur takımda. bana kalırsa bu oyuncu forvet oynamalı. oyun kurucu özelliği minimum. gol atma ise maksimum. hazır forvet arıyoruz, forvet oynamalı. forvet arkasına ise, sosa falan ayarlanır bir şeyler.

edit. orjinal mevkisinin forvet olduğu unutulmamalı.
https://www.youtube.com/watch?v=XVJdseNV1H8

vay amk
manası çok derin hareketlere imza atan adam.
bu sene göstereceği performans ile hiç bir takıma satılamaz.

kendisi kiralık futbolcudur. sahabı benfica dır.

sezon sonu sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalıyor. hayırlısı.

dipnot: olm sen nerenin hıyarısın? beşiktaşlıyım.
gönül isterdi ki alex gibi kalsın yıllarca hizmet versin bu kulübe ama kumaşı ve geleceği alex'den 10 kat daha iyi. 20 milyon bi şekilde versek dahi,

real, united, psg gibi büyük takımlar çoktan peşinde ve büyük bir ihtimal kalmayacak. gerçekçi olmak gerekirse bu böyle.

ama 2 yılda 2 şampiyonluk yaşatarak gideceğinden yeri unutulmazlarda kalacaktır her zaman.
"real, united, psg gibi büyük takımlar çoktan peşinde ve büyük bir ihtimal kalmayacak"

sonra klasik Beşiktaşlı abartması diyince kiziyorsunuz.

yahu kardeşim adamlar kanatlarinda bale-ronaldo varken 180 milyon euroya mbappe'yi aliyor. manu orta sahaya 120 milyona pogbayi aliyor. lucas moura, cavani, di maria gibi kanat oynayabilecek adamlari olan psg 222 ye Neymar'ı aliyor.

Senin bu takimlar talisca'yi istese şu dakika kamyonla parayı döker alırlar.

şu dakika diyorum bak, mesela zidane şu saatte (03:15) florentino perez i aradi dedi ki baskanim ben ruyamda gördüm talisca'yi almak istiyorum, baskan hemen gorusmeyi yapacak idari menajer midir artik kimse onu arar, o, pilotlar ve ozel ucak 30 dakikaya hazirlanir, 03:45 te ucak kalkar 04:45 gibi lizbon'a varirlar, havalimanindan kulup binasina 20 dakikada gecseler saat 5:05, benfica baskani ve talisca onlari kapida karsilar, imzalar atilir birer kahve icilir saat 5:30, havalimanina geri donduler saat 5:50, ucak kalkti saat 6. saat 7 de madrid'e talisca ile beraber inerler medyanin bile haberi olmadan talisca madrid formasi giymiş olur.

ha belki istemek denmez de izlemek denebilir, bu sene de biseyler yaparsa besiktas ve talisca Avrupa'da o zaman bi buyuk kulup kapisi acilir kendisine.

ama şu anda kimsenin talisca'yi kafaya koyduğu yok, dertlenmeyin.
aziz yıldırım alsa da ortalık şenlense dediğim futbolcu.

van persie'yi bolu'ya 25 milyona satıp alıyormuş bunu. düşünsene yaşanacakları. *
ndiayenin tırnağı olamayacak kazma boy.
bir sonraki yıl dünyanın en iyi kulüblerinden birinde izleyecek olduğumuz yıldız adayı .
Muhteşem sol ayağından bol goller beklediğimiz top tepici. Beşiktaş kendi gibi oynadığı takdir de bu adamın çok rahat bir frikik golü var. Ancak başakşehir maçındaki gibi takımın basireti bağlanırsa kameralara bile yansımayacak bu adam çünkü koşayım topu alayım derdinde ya da seviyesinde değil( 186 boy, 65 kilo).
Disiplinsiz ve beyinsiz bir topçu.
ne olursa olsun bu sene de elde tutulması gereken futbolcu. bazı şeyler paradan değerlidir.
aldığım bilgiye göre fenerin yeni topçusu hayırlı olsun.