bugün

bir gs taraftari olarak besiktasta bakip imrendigim tek oyuncudur.

sakatlanmasaydi besiktas nisanda sampiyon olurdu cok net.
izlediğim kadarıyla tek vasfı ayak içi vuruşlarının muazzam olması. Onun haricinde ekstra bir özelliği Yok.
Hadi gara mamba. Çok tehlikeli bi yerden çökelek gibi oturt.
Haydi bir frikik.
kendini yere çok bırakan futbolcu. yerden kalkmadı frikik alacam diye. evet.
savunma anlamında hiç yok. o, q7,babel, ve tosic in oynadığı takımda defans zaafı normaldir.

ah sosa kimlere mecbur ettin bizi.
Bonservisinin alınmasını istiyorsa pas oyununu ve savunmasını geliştirmeli.
messide savunma yapmıyor barcelona onuda gondermeli bu savunma yapmıyor mantiğıyla konuşcaksak. o zaman fabride gol atmıyor, defansda orta yapmıyor diye gönderelim.
Oo tiner united. Adamın eksiklerini gösterirken messi refere edilmiş. Bravo aynen devam.
Kimse gelip kıskanmasın. bugun siz renklilere size gelsin mi talisca desem götlerini yırtarlar gelsin diye. Gelip buraya tinerci yazanların alayı cahil zaten, takmıyorum. Ama bizde sneijder var diye aglıyorlar adam iyi sömürüyor maşallah. Fenerbahçede zaten 10 numara diye bişey yok. Aglamayın anlayacagınız.
Bi bitmedi renkli edebiyatınız aq. Adam iyi onu bizde biliyoruz ama bu adamı savunma yapmıyor diye diğer savunması zayıf üst düzey oyuncularla kıyaslamak saçma. Zaten adamın savunması da hücumu kadar güçlü olsa real madrid de oynardı ne işi var beşiktaşta?
abartılmış balon futbolcu. ama malum galacticos'ta oynuyor pompalamak farzdır.
aslanım benim güzel gol attı. sanırım ters ayağıyla vurdu ama ne vurdu helal olsun. bursasporlu olmama rağmen gol olunca ayağa fırladım.
kim ne derse desin (bkz: balon)dur..

bir gary Rodriguez veya brumanin ziki bile olamaz..
inşallah 1 gol daha atar.
allahına kurban be santrfor gibi maşallah.
sağ ile atıyor, sol ile atıyor, kafa ile atıyor..
kafa ile öyle bir atıyor ki havada asılı kalıyor resmen.

vallahi helal olsun.
Boynumaa dolaa.
Bana sen lazımsın, beşiktaş'a talisca..
2 gol atmış olan futbolcu.
Takımın kuşkusuz en iyi oyuncusu.
Bu akşam Bogdanovic ve udoh tan sonra fabri ile beraber kendisi için de bayağı bir beton gerekecek Beşiktaş ın maestrosu.

Yalnız bir gol daha atarsa gerçekten beton yetmeyecek.
Transferi kesinleşti maalesef.
bir gol daha atıp hattick yapması gereken fubolcu.
Allah belani vermsin kardesim tamam mi.