orta boy menüdeki patates kızartması sayısı kadar taraftarı olan basketbol kulübü. Üşenmeyip onlar için klip yaptıkları için kutluyorum o ayrı.
bu saatten sonra yapacakları tek hayırlı iş galatasaray'a maçı verip top 8 e bari siz gidin lan demeleri olur.
30 milyon dolar nasıl harcanır = anadolu efes.
ersan gittkten sonra ciddi problem yaşayan kulüp.
efes pilsen ruhunu oktay mahmuti nin gidişinden sonra kaybetmiş takım.hey gidi eski efes hey.
galatasaray basketbol takımının takdire şayan geçen son 2 yılından etkilenip, kendisine çekidüzen vermesi gereken takım. o kadar para harcıyorlar ama ruh yok! sonuçta zamanında bize koraç kupasını getiren de kendileri. umarım düzelirler.
ve yine umarım ki galatasaray maçında galatasarayı zorlamaz ve kıyak geçerler.
http://www.tividyo.com/vi...nadolu-efes-reklami-2012/
maalesef büyük takım özelliğini kaybetmiş görünen takım. bunu gördükçe de içim kan ağlıyor. eskiden gerek kadrosuyla gerek kenar yönetimiyle geriye düştüğü maçlarda maçı alır dedirtirdi. kendi ayarında takımlar bile olsa onları karizmasıyla ezerdi. şimdi ise hali içler acısı. kenar yönetimi varla yok arası. oyuncu seçimleri berbat.

olympiakos maçında yine geri döndü evet ama bana zerre kadar kazandıracakları ümidini vermedi. artık önemli anlardaki psikolojik üstünlüğünü kaybetti ki büyük bir takım için bundan daha kötüsü de olamaz.*
mallığına doymayacak takım. dün evinde eski gücünden uzaktaki olympiakos u yenseydi, bugün top 8 de en azından bir takımımızı garantilemiş olacaktık.
bugün hisseleri düşen firma.
tamam arkadaş türkiye ligindeki maçlarına gitme ama avrupa maçlarına mutlaka gidilmeli, ortam nezih salon müthiş, efes kızları söylemeye gerek yok, biletler ucuz(5tl) ee daha ne olsun bi zahmet gidi ver be kardeşim ulaşım da sorun değil metrobüsle çok rahat bi şekilde varabilirsin, ulan sevgilimle beşiktaş trabzon maçına gittim 100 lira verdim bi halta değmedi, efes olympiakos maçına gittim böyle bir heyecan keyif, rahatlık yok.
yeni amblemindeki kızılyıldızla bir kez daha gönlümüzü almış takımdır.
anadolu efes crvena zvezda olmuştur.*
asıl ismi efes pilsendir ama bira şirketi olduğu için isim değişikliğine gidip anadolu efes ismini almıştır.
dün aksamki galatasaray maci ile artik cok net bir gercegin hakkinda söylenecebilecegi takim. petar naumoski ve onun ardindan gelen damir mulaömerovic sonrasi bu takima bu standartlarda bir oyun kurucu gelmemistir. her ne kadar kerem tunceri an itibari ile en iyi oyun kurucu olarak degerlendirilebilse de final four yolunda ancak en iyi ihtimalle bu takimin ikinci oyun kurucusu olur. o yüzden insanin aklina mula'nin neden sadece 2 sezon sonra takimdan gittigi sorusu geliyor. efes'ten sonra gittigi panathinaikos formasi ile de 2002 Euroleague sampiyonlugunu kazanmis olmasi da sanki benim dediklerimi tetikliyor gibi. sonucta efes gibi bir takimin tam 10 yildir üst düzey bir oyun kurucu bulamamis, alamamis hatta yetistirememis olmasi türk basketbolundaki istikrarsizligin önemli bir nedeni.
ufuk sarıca'nın görevine son veren ve sezon sonuna kadar takımı Ilias Zouros'a emanet eden takım.
engin özerhun isimli şahsın takımda kaldığı sürece eskiyi maziyle anacak olan takımımız.
cska - olympiakos final öncesi biz galatasaray taraftarınca andığımız takım.
bir türlü telaffuz etmeye alşamadığım isimdir.
şanslı takım vesselam.
türkiyenin en büyük ve en iyi basketbol takımı olmasına rağmen gerekli taraftar desteğini bulamayan takımdır. Türkiyede spor sadece fb, gs ve bjk'den ibaret olduğu için ne yapsalar bu desteği sağlayamıyorlar. Yazık diyorum. Umarım üç büyüklerden biriyle birleşme gibi aptalca birşey düşünmezler.
Türkiye'de basketbol denince akla ilk gelen takımdır. Bugün Beşiktaş Milangaz kutlamalara başlamışken son saniye basketiyle heveslerini kursağında bırakıp, şampiyonluk yarışından çekilmediğini gösteren takımdır. *
bu akşam da kaybetmesiyle bu sezonu 30 milyon bütçe ve sıfır kupayla kapatmış takım. muhtemelen yöneticileri ve koçları yine "hakemlere kaybettik" açıklamaları yapacaklar ancak bu kerem tunçeri ve kerem gönlüm dışında kimsenin aldığı parayı hak etmediği gerçeini değiştirmeyecek.
Jordan Farmar ve semihi kadrosuna takviye ederek zaten güçlü olan kadroyu iyice güçlendirdiler. şimdi sıra sanırım oktay mahmudinin bu oyuncuları takım haline getirebilmesinde.
Futbolda galatasaray taraftarı olmama rağmen basketbolda daha çok hayranlık duyduğum kulüptür. Benim için bir efsanedir , öyle de kalacaktır. Oktay Mahmudi ile zaferlere koşar diye umut ediyorum.