bugün

entry'ler (124)

washington wizards

nba takımları arasında belki de en disiplinsiz olanı. john wall, bradley beal, paul pierce ve gortat gibi oyunculara sahipler ama randy wittman yönetiminde çürüyüp gidiyorlar. en önemlisi, jown wall gibi bir adama yazık oluyor.

matematik yanılgısı

a nın ve b nin sıfır olduğunu gösteren yanılgıdır.

hacettepe işletme

büyük ihtimalle bu sene eğitimime devam edeceğim yer.yok mu okuyan falan yardımcı olsa dediğim bölümdür aynı zamanda.

vedat milor un çocukluğu

ilk konuşması şu şekilde olmuştur: bu süt bozuk anne.

akşama kadar aç kalıp akşam patlayana kadar yemek

nefsine hakim olmaktır.

hiçbir kıza evet demeyen erkek

hayalindeki kişiyi arayan erkektir. bir tane olur, tam olur düşüncesindedir.

güzel olduğu halde uludağ sözlükte yazan kız

yakışıklı olduğu halde uludağ sözlükte yazan erkekler de olduğu için normal bir durumdur.
ehehe.

en iyi ikililer

caner eler-le tour de france.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

sincanlı mustafa - dost kazığı.

melo ve riera ya suç duyurusu

fenerbahçe'nin ne hallere geldiğinin göstergesidir. yazık lan kendi kendilerini ne hallere düşürüyorlar.

ygs 2012 sonuçlarının açıklanması

bekledeğim gibi türkçe'den 39 doğru gelmiştir. ygs5 puan türünde 22bine girmem de ayrı bir haz yaşatmıştır.

ygs 2012

beklediğim gibi türkçe'nin zor, matematiğin orta seviyede, sosyalin de klasik ösym mantığıyla geldiği sınavdır. türkçe'den 39 doğru bekliyorum, hadi hayırlısı...
beklediğim gibi de olmuştur. seviyorum seni türkçem. 22751. olmam da ayrı bir mutluluk.

25 mart 2012 galatasaray trabzonspor maçı

elmander'siz galatasaray'ın zorlanacağı ama kazanacağı maçtır.

sony ericsson live with walkman

fiyatına göre performans kralı olan akıllı telefonumdur kendisi.

sony xperia s

sony'nin yine farkını koyduğu telefondur.

17 mart 2012 fenerbahçe galatasaray maçı

bir galatasaraylı olarak selçuk şahin'in oynamamasını istediğim mücadeledir. adam pas atsa gol oluyor arkadaş. galatasaray bu sene çok iyi ama şu kronik saraçoğlu sendromu düşündürüyor. tek güvenim elmander'in soğukkanlılığı ve çift başlı melo.

sözlük yazarlarının itirafları

çok dikkatsizlik var sözlük. yok mu bana bir çare? avare miyim? asalak mıyım?

anadolu efes

engin özerhun isimli şahsın takımda kaldığı sürece eskiyi maziyle anacak olan takımımız.

nokia 808 pureview

ülkemde çok alıcısı olacak telefon. zira bizim milletimiz çok sever böyle şeyleri.

ygs 2012

28 gün sonra benim de gireceğim sınav. tahminim türkçe zor, sosyal klasik tarzda, matematik orta halli, fen ise zor gelir.
üniversiteli ama macera arayan bir dost.