bugün

bir zamanlar dünyanın 1 numarasında yer alan, kendisinden büyük atılımlar beklenirken herkesi şaşırtarak fazlaca gerileyen sırp tenisçi.
(bkz: doğal afet)
http://www.youtube.com/watch?v=ePui1L8i-B4
son tekler şampionluğnu 2 yıl önce kazanmıştır ona ramen ilk yirminin içindedir büyük başarı.
bu yıl kaldı 4 turnuvası. sezon sonu şampiyonası için zaten umudu kestik ama birinde turnuva kazansa da şampiyonlar turnuvasına katılsa bari.
edit, neyse ki turnuva için wildcard aldı. hadi gene iyiyiz.
maçlarını izlemek kanser olmakla eş değer la. boş kortu bırakıp çarpaza atcam diye, forehandleri fileye takıyor. hele fileyi zar zor geçen backhandleri? insan gerçekten hayret ediyor.
seksapeli yüksek, güzellik açısındansa vasat olan tenisçi. boyu da 1.84'tür ayrıca.
2008 roland garros sampiyonu sirp tenis yildizi. cok iyi tenisci olmasinin yanisira cok da alimli, guzel bir kadindir. evet, itiraf ediyorum, ben bu kadina asigim...
üzerindeki ölü toprağı ufak ufak atıyor gibi. 2014 yılının ilk turnuvası olan auckland şehrinde iki numaralı seri başı olarak katıldığı asb classic'i finalde daha önce 8 kez mağlup olduğu venus williams'ı 6-2 5-7 6-4 ile geçerek kazandı ve kariyerinin 12 . kupa zaferini elde etti.
oğul ivanovic in anasıdır.
(bkz: #22577851)
maçtan önceki tüm zırvalamalarımı bana yedirerek aussie open çeyrek finaline yardırdı kendisi. artık sıra 2013 wimbledon 1. tur rövanşında: eugenie bouchard.
bu yılki ikinci kupasını finalinde jovana jaksic i 6-2 6-1 ile yendiği monterreyde kazanan melaike. ayrıca kendisinin toprak kort sezonu başlamadan ilk defa iki kupa kazandığı yılmış 2014.
sharapova karşısındaki şanssızlığını sonunda kırmış olan melek. romada 3. tur çerçevesindeki maçta sharapova'yı 6-1 6-4 ile geçerek çeyrek finale çıktı.
dün başlayan wimbledon'da bu yılki favorimiz sempatik sırp tenisçi. big forehand diye anılır cidden muazzam bir forehandi vardır. yalnız solak tenisçilere karşı şansı tutmaz, biraz da big backhande yüklense grand slam yarı final, finallerinden aşağıda kalmaz, bir numaraya yeniden yükselebilir.
tenis söz konusu olduğunda aklıma gelen ilk isim, son yıllarda yaşadığı düşüşü bu yıl lehine çevireceğine inandığım.

ayrıca çok da güzel.
tr saatiyle saat 6'da finali oynanan premier düzey bir turnuva olan tokyo açık'ta caroline wozniacki'yi ilk sette folloşladığı maçı 6-2 7-6 kazanarak bu yılki 4. kupasını kazanan forehand killer. maç boyunca toplamda 44 winner yardırmış ve file önüne geldiği 25 volenin yirmisinde puanla ayrılarak file üstüne duvar örmüştür.
Bi ara ciddi hayranı olduğum ama 2008de dünya 1 numarasi olduktan sonra sıçan kadın.
simone halep tarafından serena'ya tercih edilen piliç. üzüldüm mk bugünki maçında. hala oynanıyor gerçi, sports tv'ye bakabilirsiniz.
bu ne güzelliktir allahım dedirten sırp tenisçi.
http://abcspor.com/index....esmer-raket-ana-ivanovic/
gözleri, bakışları, fiziği ve yüzü ile afrodit kalitesindeki tenisçi.
çoğu kişinin aksine benim pek de güzel bulmadığım sırp bayan tenis oyuncusu.
bir kez daha hatırlatalım. bundan güzeli cennette bulunmaz dedirten afet.
roland garros 2015'de az önce sona eren maçta donna vekic'i mağlup ederek 4.tura yükseldi...
roland garros 2015 çeyrek finalinde elena svitolina yı da 6-3 ve 6-2 lik setlerle yenerek yarı finalde lucie safarova nın rakibi olmuş güzellik. bunu da geçerse muhtemel serena williams finali olabilir.
cincinnati açık çeyrek final mücadelesinde az önce sona eren maçta serena williams'a kaybederek veda etti turnuvaya. ilk seti 6:3 kazanmasına karşın, ikinci seti 6:4 kaybetti. final setinde de 6:2 kaybetti. maçın genelinde çok iyi bir oyun çıkarmasına rağmen, kritik anlarda yaşadığı şanssızlıklar ve yaptığı hatalar maçı kaybetmesine neden oldu...
aşık olduğum hatun kişisi.