bugün

aliexpress'den totale hitap etmede daha geride olan daha pahalı ama çok daha güvenilir web sitesi ebayin kardeşdir.
Severek kullandığımız, bişey alacağımız zaman ilk baktığımız yer.
Açılan ilk alışveriş sitesiymiş. Bu arada siteden daha önce albüm siparişi vermiş olanlar bana mesaj atarsa çok sevinirim.
müşteri desteğine 2-3 tane hepsiburada elemanı almazsa batacak olan firma. manyak lan bunlar kargo tarihini 2-3 gün erken yapamaz mısınız diye soruyorum tabi efendim deyip üstüne 10$ çek veriyorlar. kargo türkiye'ye kaç günde gelir diye soruyorum. efendim ortalama 1-2 hafta sürer ama kargo fiyatınız biraz yüksekmiş şimdi ben onu ücretsiz yaptım diyor.
turkey yeterince geçerli bir devlet ismi değil mi amk çocukları kaç dakkadır uğraşıyom...
görsel
Uluslararasi bir adres eklemek icin buraya tiklayin diyor. Bi tikla istersen.
buradan playstation pro ve vr edinmek istiyorum ama bu gümrük vergisi felan sorun yaratırmı bilmiyorum. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.
şimdiden teşekkürler.
Beynime endorfin hormonu salgılattıran web sitesidir.
amazon.de den ücretsiz kargo ile dünyaların getirtilebileceği harika online alışveriş şeysi
burdan alisveris yapmak istiyorum lakin gidisata dair en ufak bi bilgim yok. buradan daha once alisveris yapmis yazarlardan mesaj bekliyorum.
iot teknolojisine fazlaca önem veren e ticaret sitesidir.
(bkz: aws iot button)
(bkz: amazon echo)
(bkz: amazon echo dot)
dünya çapında 304 milyon kullanıcısı olan alışveriş sitesi.
piyasa değeri 386.61 milyar dolardır.
avusturya'nın gsyih'e eşittir.
ciro bakımından dünyanın en büyük internet sitesidir.
2015 yılı cirosu 107 milyar dolardır.
alan alıyor tabii. şu titretmeli yüzük alan bir damat vardı, ünlü olan. hani en sıkıntılı olaylarda bile sırıtan. anladınız siz onu !.

parası olan gemisini yürütür yine. gariban 3-5 dolarlık eğlencesinden oldu.
amazon com dan az önce sipariş verdim. belli bir tarih mi vermişler acaba ?
bu siteden 30$ üstü kitap alımlarında ülkemizin uyguladığı vergiyi anlamak mümkün değil. çok mu zor yasa çıkaranlar için kitabı vergi dışında tutmak. bu matbaanın gecikmesine sebep olan zihniyetin aynısıdır, gram fark yoktur.
--- spoiler ---

This item does not ship to Turkey.

--- spoiler ---

Bazen ülkenden nefret ettirir.
Trump’dan Amazon’a 6 milyar dolarlık darbe
--spoiler--
2015 yılı sonlarında Trump ile Amazon'un CEO'su Jeff Bezos arasında başlayan ve giderek güçlenen tartışma, bu sabah Trump'ın Amazon'un fiziksel mağaza sahiplerine zarar vererek, iş istihdamını baltaladığına yönelik tweeti sonrasında iyice kızıştı.
Ülkenin büyük çoğunluğu uykudayken Donald Trump, Amazon'a 6 milyar dolarlık darbe vurdu.
Amerika saatiyle 06:12'de bir tweet atan Trump, Amazon'un vergisini ödeyen esnafa büyük zararlar verdiğini, bunun da iş kayıplarına neden olduğunu yazdı.
Bu mesaj Amazon hisselerinin aniden sert bir düşüşe geçmesine neden oldu ve birkaç dakika içerisinde firmanın piyasa sermayesinde 6 milyar dolar civarında bir düşüş yaşandı.
--spoiler--
"this item does not ship to turkey" tarihe karışacak sanırım.
türkiye sitesi açılmıştır. Fakat içki satışı yapmıyorlar. Akp hükümetinin buna el atması lazım. internetten içki almak istiyoruz.
Internetten içki satışı "tütün mamulleri ve alkollü içki satışlarına dair tebliğ"in 2. maddesi gereği yasal olarak yapılamıyor.

Amazonluk bir durum yok.
güvenilir bir site. ayrıca artık resmi olarak türkiye'de. bunu yanında fiyatlar yanılmıyorsam euro bazında mı yoksa şu an com.tr'den bizi .de uzantısına yönlendirdiği için mi? euro olursa fiyatlar harbiden pahalı. mesela günün fırsatında 17 euroya basit bir klavye var. 68 liraya denk geliyor. ama normalde o kadar etmez.

http://www.amazon.com.tr
aliexpress daha ucuz. 30 euro limit önemli.
Müdürüm orada alım gücü yüksek olduğu için verdiğin 17 avro Dana koymuyor.

Hahha ya, mantığa bak.