bugün

uzun ve dolu bir ömür dileği ile, doğum günün kutlu olsun.
öğrendim ki bugün * doğum günüymüş...

kendisine iyi ki doğdun diyorum, nice senelere. tüm ömrünün sevdikleriyle mutlu, sağlıklı ve huzurlu geçmesi dileklerimle...
iyiki dogmus, iyiki hocasi * olmusum dedigim yazar.

alles gute zum geburtstag.
bir arkadaşımın hocası(ymış). doğum günü kutlu ve mutlu olsun.
aynı gün doğduğumuzu tespit ettiğim sözlük yazarı. *
gicik, hem de gicigin onde gideni, bi de dicey olmus radyo limon'da, iiiyyykkk. ha bi de yalanci. pis/ igrenc kisilik.

piranalar yesin seni e mi?

edit: caldin, neyse, affettim. *
her entrysinde ''lan ne komik adam yahu'' dedirten t.şaklı yazar.
izzet yıldızhan beyazlığına kavuştuğunu iddia eden yazar. oysa kendisini çok uyarmıştım. her şey kayıtlar altında olur da "beni neden uyarmadın?" demesin diye.
ilk hoş geldinimi veren yazardır.
çorumlu musun ey insan diye sorulası yazar.
çorumlusun ellaamm demek istediğim yazar.
(bkz: aman herif)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
senliklere nensi*yi getirmenin yanisira, beyti & kizarmis dondurma zirvesi duzenlemesi gereken yazar.

hem oyle her yolda gordugun biskremi falan yemeye kalkma, gel biz balik ekmek yemege gidelim.
ilk mesajım aman heri'den teşekkürler..
hemşehrim olduğunu öğrendiğim ve yazın gıj gıj tepesinde kebap ısmarlıcak kadar kanımın ısındığı hoş sohbetli yazar.
an itibariyle 3200 entry si olan ve aynı zamanda karması da 320 olan vizyon sahibi bir yazardır.

inanmazsınız diye bu da linki:

http://img206.imageshack.us/img206/8351/sssvb6.jpg
hey gerry what s going on demek istediğim samimi adam.*
(bkz: bi tokatlı gördüm sanki)
(bkz: gördüm gördüm tokatlı gördüm)
ingilizce ödevlerini bana kontrol ettiren ve sayemde iyi bir ortalamayla mezun olacak olan yazar.* ayrıca çok sert bakıyor, tırsmıyor değilim.

(bkz: view of point)
kisa süre icerisinde tanima sansini yakaladiğim,iyi ki tanimisim dediğim galatasarayli yazar.
sakarya caddesinde attığı sloganlar ile yeri göğü inletmiş yazar. video kaydın var olm elimde. akıllı ol akıllı. -ahahah-
nicki bana oh mary'i hatırlatmış yazardır. * *
eksilerin üzerine binip sırat köprüsünden geçeceğine inanan: entrylerimi eksilemeden önce sağ omuzuma konup beni usulca uyaran (!) zorba meleğimdir.
tokat lı olduğunu düşündüğüm yazar.
"aamaaann heerrii" "boşver yaw" gibisine bir sözdür.
kafa kağıdımı aldıktan sonra beni türlü vaatlerle kandırmış yazar. * *