bugün

halamın sık sık kullandığı güzel bir kelamdır. çorum, amasya, ankara, kırıkkale, sivas gibi illerimizde sıkça rastlanılan kelimedir. manası kabaca siktir et veya boş ver salla ne yapacaksındır.
Çorumlu olması muhtemel.
(#7588778) ingilizcenin de "what is your name?" den ibaret olduğunu düşündüğünü sandığım yazar. hemen her dilden bir iki kelime duyduğunu varsayarsak, cv'sine "12 dil biliyorum" yazabilecek olan yazar.
şu sanal alemde tanıştığım en iyi dostlardan birisi, belki de en iyisi diyebilirim. umarım içinde bulunduğu sıkıntılı günlerini çabucak atlatıp bir an önce memleketine döner.
(#7519903) turnayı gözünden vurmuş yazar.
çoook eski zamanlardan bir dost. kendisini görünce gençliğim geldi aklıma. *
#6848037 gördüğüm en iyi yıldızlı bakınızın sanatçısı.
vay yavrum sözlüklere dönmüş kişi. hacı halama da selamlar öperim.
hacı bu muhterem adam, kesinlikle hacı... bambaşka, orijinal bir zat, sevgili sözlük. her kişiye böyle bir ahbab gerek...
an itibariyle sözlükte gözüken yazar.
ellaam ki sözlüğü bırakmamıştır.
(bkz: nerde lan bu)
muhabbet etmeyi özlediğim kardeşimdir. o değil de tam yanına gelicem tayin oldun hacım olmadı ki şimdi.
annannem der dururdu aman heeri nolacağmış diye. nickiyle birden onu hatırlatan yazar. sağolsundur.
Hemşerim olan yazardır.allah beraber ellik oynamayı nasip eder inşallah.*
çiçeğini çukulatasını alsın gelsin yazarıdır. halası halam olsun, kafa kağıdım helal olsun. * *
iyi ki doğdun yazarıdır.
doğum gününü kutladığım kardeşimdir. gönül yanında olup kutlamak istiyo ama olmuyor işte neyse yazın telafi ederiz artıkın.
kendisine nice mutlu ve huzurlu yıllar dilediğim saygıdeğer ve yardımsever öğretmen abimiz...
doğum günü kutlu olası eski dost. *
çok güzel org çalan insandır. nancy ajram'ın ultra zor parçalarını çalabilmektedir kendisi.
(bkz: ashteky meno)
(bkz: elli kan)
kendini özeleten yazar.

olmuyor valla.
q klavyeye sahip yazar.

(bkz: #3693506)

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşüm)
ogretmenler gununu kutladigim yazar. Her ne kadar sinifta ogrencilere iskence yapip cocuklarin parmaklarini morartmaktan zevk alsa da biz onu seviyoruz.
öğretmenler gününü kutladığım kardeşim.

kendisine tavsiyem bugünlük talebelerine ödev vermesin çünkü sabahki sevgi pıtırcıkları akşama godzilla'ya dönüşebiliyor. *
bana ilk ve tek hoşgeldin diyen yazar.