bugün

lha*'nin ankara muhabiri. * gun sektirmeden hava durumunu bildiriyor, ama daha kadroya gecmedi, bedavaya calisiyor. *
sabahları derslere gelirken - ki bazen zamanında geldiği de olur- şişmiş göz torbaları yanında bir de afyon patlatamamışlığın verdiği agresiflikle sesi soluğu çıkmayan günün ortalarına doğru kendine gelen üniversitelim, deli emin ve hatta daha çok çiçek abbasım. *
(bkz: communication break down)
(bkz: something like that)
beni yüksek lisansa kabul etmeyen oxford üniversitesi pansiyon müdür yardımcısı.*
ankara da oxford vardı da biz mi okumadık? *
(bkz: üçüncü nesil fenni sünnetçi moderatör) sadadsa.
cogu konuda kendisiyle farkli dusunsemde ecevit konusunda kendisine katildigim yazar.
tokatlı olduğunu düşündüğüm, hemşehrim sayılan yazar olurlar kendileri. *
alman herif diye okuduğum güzel nickli yazarımız.
kerpetenciye gitmemekte israrci olan yazarimiz. doktordan randevu aldim seni bekliyor.*
"gorunen o ki ben bosuna caylak olmusum iki hafta once" dedigim, sinavi iyi gecsin yazari.
(bkz: edrin kazandık) *
yöresel bir ünlemdir.
edit: değil midir?
Okumuş olduğu bölümün kıymetini bilen, bilinçli ve ne yaptığını bilen yazar arkadaşım. Malum bazı meslekler vardır ki geleceğin yıldızları. Kendisinin de geleceğin yıldızı olacağını düşündüğüm sohbeti hoş yazar.
dışı seni içi beni yakar, gecelerin adamı, led zeppelin hayranı (communication breakdown) * *,tohatın gülü yazar.
nickinin hakkını veren güzide yazar. *
ibrahim tatlıses'ten yalnızım dostlarım'ı armağan ettiğim yazar. ibo'yu o da çok seviyormuş. * *
radyoda tanıştığım, tanışmaktan çok memnun olduğum ender insanlardan. 7/24 muhabbetci, komplekssiz, benim kadar olmasa da espirili yazar. iNSANın bu adamdan bunalması için kendinden bile bunalması lazım. Sözlüğün bana en büyük katkılarından biri şahsına münhasır yazar kişisi.
kendisini eksileyeni şiddetle kınadığım yazar. ayrıca seri eksi oy veren efemine akıllı olsun yoksa yakalarsa heri boussi boussi bouss.*
pentagramın konserlerinden çıkmayan sağlam yazarlardandır.
doğum günü çocuğuymuş da haberimiz yokmuş yazarı. yaşadığından bile şüpheliydim gerçi ben senin.. * nice mutlu ve iğrenç esprilerle dolu bir yıl dileğiyle.
yüzünü henüz görmesem de kahkahasını her radyoda karşılaşmamızda duyduğum sempatik yazar. doğum günü kutlu olsun, nice yıllara.
doğum günün kutlu olsun hemşerim...
nice mutlu yıllara. muahh
sozluk yazarlarindan christian troy ile aman heri amsterdam' da dunya gecekondusuna girmisler. hayirli olsun.

sakka lan. dogum gunu burak kutlu olsun yazari. nice [ nays diye okuyunuz] yillar olsun.

suda dolanır bir peri
seni düşünmekten kaldım bir kemik bir de deri.

uhuhu.
bu dünyada 3 adam tanıdım; rahmetli başkan kennedy 1, taçsız kral pele 2, aman heri 3.. gerisi yalan lan. valla bak. doğum günüymüş bugün üstelik. peh peh peh! 1 sene daha geçmiş ömründen. geçmiş olsun ne diyelim. seneye mutlu olur inşallah.
doğum günü kutlu olasıca yazar. iyi ki doğmuş diyoruz kendisine sağlık, mutluluklar ve başarılar diliyoruz.*
dogum günü kutlanası, meleklerin ve yıldızların peşini bırakmayası, her gördügümde bana annemi özleten insan.
güncel Önemli Başlıklar