bugün

romantik thy kaptan pilotudur... ilginç güzel anonslarıyla dikkat çeker...

--spoiler--
"değerli hanımefendiler, beyfendiler, sevgili çocuklar, kendini çocuk hisseden her yaştaki misafirlerimiz, uçağımıza hoş geldiniz. kaptanınız alper demirer konuşuyor. öncelikle bulutlar üzerindeki gezinti keyfini bizlerle paylaştığınız için sizlere teşekkür etmek istiyorum. bizler türk hava yollarında her sabah mutluluğa uyanırız. her uçuşumuzda sizlere ’hoş geldiniz’ demek bizlere ayrı bir mutluluk verir. bizler gökyüzüne sizlerden aldığımız bu enerjiyle mutluluğun resmini çizeriz. uçuşlarımızda bize bazen güneş, bazen ay ve yıldızlar, ancak daima sizler arkadaşlık edersiniz. içinde bulunduğumuz bu güzel sonbaharda sizleri sevdiklerinize ulaştıracak olmanın gururunu yaşıyoruz. bugün sizleri trabzon’a değerli kaptan arkadaşım hasan yücel uçuracak, ben kendisine yardımcı olacağım.

aynı zamanda bu uçuşumuzda sizlerden hiçbir zaman güler yüzünü eksik etmeyen, pozitif enerjisini her zaman sizlere yansıtan, sizlerin emniyeti ve güveni için bu uçakta bulunan değerli bir kabin ekibimiz olacak. uçuşumuz 31 bin feet yükseklikte olacak. türkiye saatiyle 15.30’da trabzon’a inmeyi planlıyoruz.

öncelikli görevi sizlerin emniyetini sağlamak olan değerli kabin ekibim ve türk hava yolları olarak hepinize emniyetli ve keyifli, güzel bir uçuş diliyorum. uçmak istediğiniz her zaman bizler burada olacağız, mutluluk gölgeniz olsun...
--spoiler--