bugün

genellikle erkeklerde görülen, içki ortamında kendi alkol sınırını aştıktan sonra sevgiliye veya hoşlanılan kişiye atılan mesajlardır.
biraz abartılı olmakla birlikte ayık kafayla söylenemeyecek cesurlukta cümleler kurulur.
pek azı hoş karşılanır. çünkü sarhoşla sohbet her zaman iyi bitmez.
+ banu, çok seviyorum kızım seni.
- çabuk gel lan eve hayta.
+ banu? geliyorum, öpüjem seni.
- ne banusu, baban baban!
+ yüzükleri alıp geliyorum isteyeceğim seni babandan!
- içtin mi sen?
+ aşkın şarabından bilmeden içtim, bir meçhul pisaykoyum banuyu sevdim uleeen.
- nerdesin? gelip alayım seni.
+ tam ortasındayım yağmurun, karın, soğuğun.
- kim içirdi bu kadar sana?
+ doldurdu meyhaneci, boş kalmadı kadehim.
- bekle geliyorum.
+ altıncı nesil beklemede, tamam.
"ozgur, bu dolap cok pıs donuyor la" gibi sms'lerdir.

arkadaşım bu mesajı tam 1,5 sene saklamış ve bana gösterdi. sıkı bir beyin fırtınası sonrası ve tanıkların ifadelerinden yararlanarak mesajı anımsadık.
3 kişi 1 büyük boğma + 6 bira içtiğimiz bir akşam yazmışım. eve geldikten sonra, bizimkiler gürültüye uyanıp odaya girdiklerinde beni, dönerken düşmesin diye elbise dolabına sarılmış vaziyette bulmuşlar. o gün dönenin oda veya dolap değil, kafam olduğunu çözemediğimden sebep, artık rakıyı ağzımla içmeye gayret ediyorum.
iyi bitenleri de olan mesajlardır. sabah uyanıldığında ekranda sözlüğün açık olduğunu ve entry bölümünde ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg görüldüğü durumdur.
-sizi var ya yakarım amına koyim.
+ o elini alır varya..
- ka!

eve allkollü gelen abi kişisinin bana attığı " kapıyı aç lan, kafam bi dünya" anlamına gelen mesajdır. o derece, evet.
yan masadan gönderilen bira, rakı vb.'dir. ne güzel eğleniyorsunuz len afferim hız kesmeden devam edin biz de eğleniyoruz mesajı içerir.
anason kokan mesajlardır bunlar..
ertesi sabah gönderilen kutusuna bakmadan silmemize neden olan mesajlardır.
bahsi geçen mesajları içmemek için içmeye başlamadan önce telefonu kapatmak ve ulaşılamayacak bir yerlere koymak gereklidir. alkol iyidir hoştur ama verdiği gaz fazladır. sabah uyanıldığında utanılacak, kendini küçük düşmüş bir halde bulmamak için lütfen denemeyiniz. bir boka faydası yoktur. yanıp biten bir ilişki, dostluk ve ya başka bi'şey alkollü bir mesajla kurtarılıyorsa siktir edin onu gitsin.
(bkz: ha siktir diyoruz hassiktir)
- necla lan seviyorum senii
+ nejat ben goncayım?
- eveettt evet askm öylesin sen. gülümsün goncamsın benim.
+ nejat naptın sen ya yine içtin dimi?
- içiyosak sebebi çok seviyorum seni nejjjlaaa
+ nejat sarhoşsun sen ya kim var yanında?
- eros var askmmm beni sana zankkk diye asık eden haysiyetsiz var
+ nejat baban arkanda
- eöhh! tankut kapat kardeşim ben seni sonra arıycam.
+ ehuheuehue
evden dışarı çıkmaya aciz olan kişi arkadaşına mesaj atar.
-aga gelirken bir otuzbeşlik rakı ile cila niyetinede iki tanede bira kapıp gelsene. hadi öpüyorum gadalarından.
mesajı alan kişi
+hacı ben biraz geç gelicem sen beni bekleme istersen sen çıkıp al. bana bidaha alkollü mesaj çekme lan.
(bkz: içeriğinde alkollü içki geçen mesaj)
seni seviyorum!
"sckin arama kafam cokos oglen aradigini duymadim" gibi mesajlardır.
-arabanda fazla hasar yok. ben yayan geliyom kardeş.
"ağzımla değil götümle içtim... tahmin et bakalım bunu elimde değil neremle yazıyorum..."
dünay büklüm büklüm bir ağzım bir çüküm.
bejn senmi coj sevyorum.
nefesim kesilsin efesim kesilmesin.
Şalgamla içilen rakı denemesi başarılı geçmiştir komutanım.
Böyle bişeydir.
ben şimdi onu sevmekten vazgeçtim ama sen sevme beni çünkü hala vazgeçincede seviliyo.
o karı buraya gelecek amk.
duygu patlamasının yaşandığı mesajlardır.
alkollü iken gönderilen mesajlardır.
çok alkol alınca çoklu mesaj gönderilir...7-8 kız eklenir alıcı kısmına akabinde aşağıdaki mesaj gönderilir

-sizi çok seviyorum