bugün

son 10 entrysinin 28 tanesi fenerbahçe ile ilgili olan sözlük kullanıcısı.

(bkz: ağla ağla açılırsın)

edit: kendi tanımlamasını yaparken "gerekli cevabı vermeye çalışan" olarak düzeltme yapması gereken kişi. buradan bakınca her iki taraf da gayet maldonado görünüyor, uyandırayım.
Galatasaray’a sataşan maldonado’lara gerekli cevabı veren, Türkiye’de en çok kupa görmüş takımın taraftarı.
kendisi türkiye cumhuriyetinin en başarılı ve en çok kupa almış, avrupa ve dünyada da ülkemizden en çok tanınan takımın taraftarıdır.

yani aslında taraftarlık anlamında ağlamasına pek de gerek yok. istatistikler ortada.
alkolik oldum başlığına sürekli gs entrysi giriyor diye havlayan şikeciler aynısını sözlüğün kadrolu şikeci trollünün nickaltında dile getiriyorlar mıdır acaba ?

gerçi çifte standart, omurgasısızlık sizin çiğerinize işlemiş.
Ürkütücü şakalar yapan izmirli, laik, cumhuriyetçi, ilerici, galatasaraylı adam gibi adam bir yazar arkadaş.

Sözlük kizlarının " onda şeytan tüyü var." dedikleri bir erkek türü zannedersem.

Bizim hiç olamadığımız hünerlere ve ayrıcalıklara yaradılıştan sahip bir insan...
Doğu anadoluda bir şehire okul okumaya gidince ben.
beberuhi. çaylak oldum diye bana gülüyordu, şimdi kendisi çaylak olmuş .

merak etme yine kısa bir süreliğine yazar olabilirsin. ayrıca, şunu okumanı tavsiye ediyorum. belki bir şeyler öğrenirsin. * *

https://hizliresim.com/uWJJ22
Sözlük kızlarıyla arasının iyi olmasına kendi adımıza seviniyor gibi sevindiğimiz, bucanın en azman, en amansız, en tehlikeli, en korkunç kabadayılarındandır.

insanın böyle dostlarının olması gerekir. Hayat tecrubelerinden istifade edilmesi gereken bir şahsiyet. Tanrı onunla olsun her daim.
Yolumuz izmir'e düşerse kesinlikle ziyaret edeceğimiz, güzel gönüllü laik bir arkadaş.

Türkiyenin en doğulusuyum karslıyım.
Kendileri de en batılımız lakin ortak değerleri paylaşıyoruz. Kanımca Mühim olan şey de budur.

Efendilik çizgisini hiçbir zaman bozmamış ender yazarlardandır.
Sözlük kızlarının da ayri bir sempatisini kazanmıştır yıllar içinde.

Bunu nasıl başardığı hakkında konuşuruz umarım bir gün çaylarımızı yudumlarken.
(#44017790)

bebeyim, ben her turlu muzigi dinlerim. oyle bahsettigin gibi surekli arabesk paylasimim soz konusu degil. yani bu durumun kimseyle alakasi yok.
imparatordan son ses "urfa sana kusmus" dinlerken bir bakmissin pavarotti ye gecmisim sonra bir bakmissin nancy sinatra dinlerken muslum babaya ziplamisim "dusuren kim bu aski dillerden dillere, isyan eder oldum sansa kadere" off ulen off bak yine aklima geldi. neyse.

kucak meselesine gelince, siz once bi sayin erdogan in kucagindan ininde baska kucaklari oyle konusuruz. inebilirseniz tabi, 20 yildir alistiniz zira. kucaklanmak iyi geliyordur artik, "kucaklanmak iyidir" dedigine gore. hofff!!!
arada bi tartışmalarımız siyasi düşüncelerimiz zıt kutuplarda da olsa pkk sempatizanı veya meyilli biri olduğuna yada yazılarına hiç rast gelmedim. alkoliği sevmesem de doğrular karşısında dilsiz sessiz duran şeytandır sözüne inanarak bunları yazmak istedim.
yukarıdaki yazara katıldığım yazardır.

edit: yazarken iki yukarı oldu.
iftiraya uğramış yazardır. Aynı benim gibi Fenerbahçe fanatikleri tarafından seri eksilenen iyi bir galatasaraylıdır.
aramıza hoşgeldin.
bazen kendi yandaşları tarafından saçma sapan eleştirilere maruz kalan yazar.
Şaka maka 6 gündür temizim.
daha evvel (belki de ergen olmaktan) radikal tarzı vardı

son zamanlarda daha iyi bir yönde görüyorum

buraya emek veren biri (niyeyse ?)

yobaz takımına koyması kayda değer.
kardeş, az evvel moda girdim. yakınlarda isen bir iki tek atabiliriz. fon müziğimiz de hazır. (bak bu fırsatı kaçırma. 20 yılda bi ya gelir ya gelmez. hofff!!!)

https://www.youtube.com/watch?v=l_8KugrmlbE
Alaman çukulatalarım nihayet elime ulaştı. Ama bunu saymıyorrum kankacım. Lütfen sonrasındaki gidişinde 3-5 çikolata değil de ramazan kolisi minvalinde çikolata kolisi hazırlamanı bekliyorum...

Ha ayrıca; "üstün Alman ırkı kızlar için üretilen bu çikolatalar bir Mezopotamya kürdüne nasip olacakmış, afiyet olsun" deyişine de hâlâ kırgınım. Ağlayarak yicem çikolataları şimdi yaaah biliyon muu??
görsel
danke schön!
iyesta bebeyime alttaki şarkıyı armağan ediyorum.

https://youtu.be/ds3vR7ij6Sw

Arkadaşça sevsin, pembe membe, ipneliğe gerek yok. *

Domestik... bir kahveyle 40 yılı bilmem ama 40 yılı birlikte...

Essy. Üstün Alman ırkının sapsarı kızlarının yemesi için üretilen çikolataları Ortadoğulu bir Kürt olarak yiyorsun... afiyet olsun. *
saç derisidir o, saç olsa duramazsın.
Kirpik dipleri de ağrıdığı rivayet edilen yazardır.
(bkz: #44042992) yaradan sormaz mı reis?
istinye de brokırlık yapması gereken yerde uluda kendini harcayan yazar. gün boyu altın başlıklarıyla mide bulandırdı.. çeyrek 808 oldu altının gramı 500 oldu sonra 501 oldu. tamam eğleniyorsun anladık kısa kes meges olsun.
oha 1354 nick altı olduğunu görüp şoka girdiğim yazardır. oysa ki kendisini de benim gibi underrated bir yazar sanıp popülariteden uzak bir ruhla benimsemiştim.