bugün

gelmeyecekse sevinelim.
gitmiş mi?
görsel

yolu açık olsun. geri gelirse entry'i silip çikolata istemiştim diyeceğim, uyandırmayın.
Hallo türkei.

Burada hava serin ama aşırı sert değil. Son derece kalabalık, trafiğin yoğun aktığı caddeler bile sessiz, bağırsanız herkes size bakar. Korna çalan çomarlar yok, dükkan önüne duba atan çomarlar yok. Trafikte ve çarşıda herkes birbirine son derece saygılı. Girdiğin hiçbir dükkanın açık televizyonunda tayyipe maruz kalmıyorsun. Şimdilik her şey düzenli ve güzel görünüyor. Siz de yapın ve Türkiye'den siktir olup gidin diyerek, schöneberg'teki şık bir Berlin caddesi'nden selamlıyorum.

görsel
Keşke olmasaydın en uzak durulması gereken şey.
(#42956964)

Kardeşim pavyon kültürünü alamanya'da oturtmak zahmetli iş. O kekolar kaşık sesi duyunca salya akıtır. Ey çekmeyi bilmezler, çökmeyi bilmezler. Tesbih salla desen testislerini sallarlar.

Özetle pavyon işi zor. Gel biz gözlükçü açalım.
Türkiye'ye dönünce iki tur atalım.

görsel
bir ara 'lan dubline gel iki bira ısmarlıyayım sana almanyaya gitmişken' diyecektim sonradan hatırladım canımızın derdindeyiz sen bira diyorsun amq, derler dedim.

ölmezde atlatırsak al tengiri ve eroctor hocayı gelin.
Arkadaşlar dönünce hepinizle bir şeyler atarız da 'Türkiye'den öyle bir siktir olup gitmek ki, geri dönememek' kıvamındayız. 17 Nisan'a kadar Türkiye'ye uçuş Yok, Haziran'a kadar da uzayabilir.

Gerçi gelsek Türkiye de pek farklı değil orası da var.
Sözlükte yanlışlıkla sanal seks yapacak kimse kalmayınca çok agresifleşmiş yazar. Gavs müridi, hakiki sufidir.
Gavs tarafından çaylak edilmiş yazardır. Zamanında Gavs'ın çorbasını lezzetli bulmamam üzerine gavs hazretleri beni de çaylak etmişti.
Gavs'a gavat dediğim için çaylak oldum.
Belli ki birileri (!) gavs tarafından badelenmiş.
kardeş senin başlığına ne zaman yazsam, başlığı siliyorlar. bende mi cenabetlik yoksa senin başlıklar pek sevilmiyor mu?

ya da gav'at's la ilgili başlıklardan olabilir mi?
şarkısı netd kanalında yayınlanacakmış. hayırlı uğurlu olsun.
içkiyi seven bir arkadaşımız.
görsel

bir arkadaş şöyle yazmış hakkında.

"33 şehit haberinden sonra daha doğru düzgün kaynak yokken insanların milliyetçi duygularıyla oynayarak konsantrasyonlarını ülkenin cumhurbaşkanına karşı nefret üzerine çekmeye çalışan insanlar var.

bir çoğu şehit haberleriyle birlikte buradan bize kaç oy çıkar mantığıyla "cumhurbaşkanı istifa" ya da "ali korkmaz cumhurbaşkanı korkar" gibi provakatif başlıklar açarak aslında gerçek yüzlerini belli etselerde, hala bu insanların farkında olmayan kitleler az değildir.

"idlibten gelenlerin tamamı terörist" diye düşünen bu mezhep faşisti zihniyetler, sevgili din kardeşleri esad için tek bir söz söylemez, babasının ve kendisinin milyonları katlettiğini görmezden gelirler. babasının yaptığı katliamları görmezden gelmezler, seviniyorlardır gizliden gizliye aslında.

genel özellikleri konuştukları kitlelere kendilerini ateist tanıttıkları halde laik, seküler, atatürkçü olduklarını iddia edip bunun maskesine sığınırken dinini yaşayan kitlelere sürekli saldırmalarıdır ve esad'ın fotoğrafına mel mel bakanlarken yazdıkları ilk entry'lerde bile övgü ve sevgi gösterisi yapmalarıdır."

garip bu arkadaşaymış demek ki.
bu gece ağır dertli olan yazar.ewed
Adam gibi adamdır. Herkes bu adam kadar delikanlı olsaydı bu ülkede, korona virüsü buraya gelmezdi.

Unutmayın. Toplum azar, allah bela gönderir.
bunca dert tasaya ragmen hala yasiyor olmasina sasirdigim yazar.
almanyada güzelim sarışınları inletmek varken 2000 km uzaktaki biri için üzülen yazar.
yaverlerinin hemen koruma altına aldığı yazar. ben kimseye salça olmam olana olurum. ilk piç diyen o nerenden okudun anladın hemen.. demek ki hakim savcı olsan insanları ipe götürürsün yazık..
Bugün de akitleri havlattık çok şükür.
çen çaylak mi oldun ücülme sacili gün geliy geçey..

yurt dışına gittim yeah havası atıp gerçekte essen bölgesindeki kömür madenlerinde çalışan yazar..
Öfke problemi olmayan, faşist de ırkçı da olmayan canım kişisi.

Bu çocuğun problemi her şeyi bildiğini sanan orospu çocukları. Bugün de yazıklar olmuş bütün sözlüğe.

Karısını kızını ve tüm sözlük kadınlarını aldatan bir şerefsize değil de gelip alkolik oldum'a çatmak neden? Siz zırdeli misiniz? Bekaretten ibaret ahlak anlayışınız karşısında sizden farklı olarak tek başına ve başını önüne eğmeden ayakta duran alkoliği çekememeniz, size cevap veremeyeceği her durumda gelip burada ağlamanız komik. Ben güldüm. Gıdıklıyım mı sizi de?

Başka bir ülkede mahsur kalmış canım biladerim. Gelirken bana çukulata getirmezsen anneni de yanıma çeker seni döverim. (Numarası hızlı aramamda bak) seçim senin.
Vatani görevini yapmak için haftaya Endonezya simpiyya kasabasına gidecek yazardır. O kasabada içkide bol dostum. Doldur doldur iç şarapları.

Hayırlı teskereler olsun.
--spoiler--
önüne gelene küfretmekten başka bir şey bilmeyen ve ettiği küfürlerden dolayı sürekli çaylak olan yazarcık. yazık..
--spoiler--

Ben önüme gelene küfür etmiyorum. O işler nasıl oluyor biliyor musun? Kendi halimde takılırken senin gibi bir yavşak nickaltıma gelip hakaret ediyor, salça oluyor. Ben de 'kendi halimdeyim ne istiyorsun yavşak' deyip ananı laciverde boyuyorum.

Hem sataşıyorsun hem de küfür ediyor diye ağlıyorsun. Yavşaklık yapanın 7 sülalesini elden geçiririm ben öğrenemedin mi hala?