bugün

yaraların tedavi edilmesinde de kullanılır .
en iyi adamı bile yoldan çıkaran tanınmayacak bir yapıya büründüren sığınak olarak kullanılan tiksinç bir şeydir...
şişede durduğu gibi durmadığı kesindir, eski sevgiliyi arayıp seni seviyorum demek ya da herkesin içinde yerlere yığılmaktan daha zararlı olarak evlilikleri bitirmek, çiftler arası şiddet gibi sonuçları vardır, nerede duracağını bilmek gerekir.
tüketimi bünyeden bünyeye değişen tecrübeyle miktarında değişikliklerin gözlemlenebileceği, fazla tüketildiğinde insanın da memeli bir hayvan olduğunu kanıtlayan akışkan bir yapıya sahip olup bu akışlığın hissedilebildiği madde...
yeni yetme gençlere "8 duble içiyorum bana mısın demiyor huleen" dedirten tamamiyle özenti sıvısı.
tadında bırakıldığında oluşan muhabbet ortamının çok güzel olduğu, abartılırsa insanın istemediği bir çok şeyi yapmasını sağlayan madde.
Herkesin kendi kararına göre kullandığı sıvı.
dinimizce kullanılması haram kılınan sıvıdır.sınırını bildikçe zevk veren,sınırı aştığınız zaman ise bilincin kaybettiren içecektir.gençlerin özenti olarak başladığı,orta yaşlı ve yaşlıların için ya eskiden gelme bi alışkanlık olduğu yada kederden içtiği organik sıvıdır.
çoşturma sıvısı. dertse dert, neşeyse neşe heyt be!
dertliyi daha dertli, neşeliyi daha neşeli yapablitesei olan alet-edevat, bildiğin kendini keşfetmek için bir araç. ben bu muyum?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.