bugün

şu anda ntv de gece gündüz adlı kültür sanat programında konuk olan ve korkuyorum anne adlı film üzerine sohbetler yapılan kişi...
korkuyorum anne adlı film için diyetisyen eşliginde 17 kilo veren ve film çekim sürecinde seneryo adına kilolarını geri alan oyuncu...
ali hacıyatmaz'ın amcasının oğlu. (bkz: mantık hatası)
şu sıralarda atv de gece 3 sularında ''baba evi'' adlı eski dizide oynamış ve orada bıyıkları olmadıgı için şimdikinden daha degişik ve iyi gözüken sanatçımız...
korkuyorum anne kaç para kaç gibi reha erdem filmlerinden tanıdığımız oyuncu. süha çalkivik la yaptığı röportaj için buyrun: http://www.radyo.itu.edu.tr/calkivik/yazi.php?id=24
istanbul devlet tiyatrosu oyuncularından. kısasa kısas, kaygusuz abdal oyunlarında rol almıştır. izmit büyükşehir belediyesi şehir tiyatrosu'nda sahnelenen yaşar ne yaşar ne yaşamaz'ın rejisini de üstlenmiştir. vakti zamanında baba evi isimli tv dizisinde oynamıştır.
muhtemelen yine bir oyuncu olan seray düşenkalkar'ın yakını...
dublaj sanatçısıdır.
düşmez kalkmaz bir allah ise; ben "hem düşer hem kalkarım" diyen dedeye sahip arkadaş. (bkz: soyadı kanunu) kim ile düşüp kalktığı belli değildir.
pala bıyıklı haliyle pek bi sevimli olan sesinden tanıdığımız başarılı oyuncu.
bu sezon bursa dt' de yaşar ne yaşar ne yaşamaz oyununu sahneye koymuş, rejisör-oyuncu.
kabuslar evi'nin kaçan fırsatlar limited bölümünde şeytan rolünü başarıyla oynayan türk al pacino.*
V for Vendetta filminde "v" karakterini mükkemmel bir şekilde seslendiren tiyatro ve dublaj sanatçısı.
Tam anlamı ile mükkemmel bir oyuncu. Annı zamanda dublaj sanatçısı, harika eğitmen.
v for vendetta'da v'yi neredeyse orijinalinden bile daha iyi seslendirmiş olan yetenekli insan. bi de eskisi gibi bıyıksız olsa daha iyi olucak ama..
iz tv de yayınlanan devrim arabaları filminin belgeselinde konuşma yaparken beni benden almış usta sanatçı. o konuşurken iz tv de izleyiciler dinlenmekte. konuşurken ses kalabalığı yapmayan tane tane konuşan adam.
şu sıralar hanımın çiftliği'nde kabak hafız karakterini oynayan müthiş oyuncu, bu sezon adana devlet tiyatrosu'nda "özel hayatlar" adlı oyunu da yönetmiştir. türkçeyi o kadar güzel konuşuyor ki utanırım konuşmaktan.
değerdir. sanatına, yeteneğine yorum yapmak haddimiz değil ama iyi ki var, hep var olsun.
birinci sınıf bir oyuncudur.kaç para kaç filminde taner birselle vapurda kovalamacaları izlenmelidir.
iz tv belgesellerinin usta seslendirme sanatçısı.
hollywood yapımlarında hiç sırıtmadan oynayabilecek bir oyuncudur.hatta amerikalılar nereden çıktı bu türk diyebilirler.
Yumuşak ses tonuyla ruhunuzu dinlendiren istanbul devlet tiyatrosu sanatçısıdır.
müthiş oyunculardandır.
Devrim arabaları filminden de hatırlanan, türkiye'nin değerli, mütevazi ve adam sanatçılarından.

görsel
kabak hafız rolu ile tanıdıgım.