bugün

mükemmel bir oyunculuk yeteneğine sahip kişi. leyla ile mecnun dizisini izleme sebebidir.
leyla ile mecnunda ki mecnun... izleme sebeplerimin arasında olan kişi... seside kendisi kadar güzel... sezon finalinde söylediği şarkı insanın kanına işliyor... önceden pek takip etmezdim ama leyla ile mecnundan sonra her projesini izliyeceğim... bu oyunculuk gözardı edilemez...
iyi aktör.
vay arkadaş filminde manik karakter ve leyla ile mecnun dizisindeki aşık mahalle çocuğu gibi ters karakterleri oynayarak, oyuncu her rolü oynayabilmeli fikrine örnek olan oyuncu.
aldığı her rolün başarıyla üstesinden gelen, sadece gözleriyle yaptığı mimiklerle bile türk televizyonlarında oyuncu diye geçinen onlarca ünlüyü ezebilecek kabiliyete sahiptir.
huoop deyişine bittiğim leyla ile mecnunda mecnun karakteridir. tam oturup muhabbet etmelik adam.
Leyla ile mecnun un sezon finalinde sözylediği şarkıyla beni benden almış zaat.
gece gece derdime dert katan sesi öyle pek de şahane olmasa da derdini anlatan insan.
sözlerini de yazalım tam olsun mu? olsun.

düşerken duramazsın
susarken anlatamazsın
belki de
ne bileyim ben

uzaksan duyamazsın
bıraksam bulamazsın
nerdeyim
biliyorum ben

yalan ne diyorsam ne duyduysam hep yalan
yalan kim ne dediyse ne duyduysan yalan

duramaz ki yanan
bulamaz ki arar
duruyorum ben

bilirsen unutamazsın
aşikarı saklayamazsın
kimdeyim
arıyorum ben

solarsan açamazsın
kurursan damlayamazsın
belki de
kuruyorum ben

duramaz ki yanan
bulamaz ki arar
duruyorum ben

yalan ne diyorsam ne duyduysan hep yalan

kopyala yakıştır değildir efendim. emek var burada.ayrıca emek insanın kendine yakışanı giymesidir.

duruyorum ben.
bir tweet.

--spoiler--
ali atay hayranlığı başladı mı bitmeyen birşeymiş hafız. sakıza mı başlasam ben?
--spoiler--
büyük oyuncudur. türkiye'nin böyle oyunculara ihtiyacı var.
oyunculuğunun zirvesindedir ayrıca sesi de çok güzeldir. umarım yıldızı parlayan diğer meslektaşları gibi yarışma programı yapmaya veya saçma sapan sinema filmelerine yönelmez.
vay arkadaşta ki perfonmansıyla dikkatleri çekmiştir.
leyla ile mecnun dizisinde bu bölüm ağlamama sebep olan oyuncudur...
--spoiler--

baba göm beni...

--spoiler--
(bkz: neemiş)
yakışıklı demek az kalır kendisi için... o ne güzel gözler, o ne güzel mimikler...

(bkz: beslenir ki bu)
(bkz: naaasııııııl)
sevdim ben kendisini. bak öyle kolay kolay sevebilen birisi de değilimdir. samimi geliyor oyunculuğu içimizden biri gibi. hatta benim böyle bir arkadaşım olsa ya la diyorum her izlediğimde kendi kendime. bronzlukta pek yakışmış hani. entrymin de sonuna gelirken aşkımı itiraf etmek istiyorum burdan ona.
şaka lan şaka heyecanlanma hemen *
sevenin çok sevdiği sevmeyenin hiç sevmediği çok sevdiğim bir oyuncu.
yahu bu adam komiklikler şakalar olarakta herhalde charlie day a benziyor.*
leyla ile mecnunda oynayan aktör.
(bkz: edward norton)
sesi de güzel olan yetenekli, başarılı oyuncu.
hem oyunculuğu , hem sesi oldukça güzelmiş bugün farketttim .
kendisine laflar hazırladım, lütfen karşıma çıksın...

tanım : oyuncunun hası.
hiç bir rolü üzerine yapıştırmayan her rolün hakkını veren ve her türlü filmde aranası oyunculuğu olan biridir.
hem güldüren hem ağlatan oyuncu. http://www.youtube.com/watch?v=N58t3guLHAg