bugün

cnbc-e'deki it's always sunny in philadelphia dizisinde oynayan, aynı zamanda bu dizinin senaryosunu yazan kişi. kendisini çok severim. dizide bazen diğerleri tarafından ezilse de benim kahramanım o. * *
it's always sunny in philadelphia isimli komedi dizisinde charlie kelly karakterini canlandıran, dizide bir türlü yüz bulamadığı garson kızla evli olan, bu i$i yapmasaydınız ne olurdunuz sorusuna alkolik olurdum diyen adam. rol arkada$larının zaten alkoliksin cevabı üzerine o zaman hiç bir şey olamazmı$ım diyebilmekte kendisi.
it s always sunny in philadelphia nın biraz ezik ama en sevimli, en geveze, en şeker, en cool, en komik elemanı. yanakları sıkılası şirin şey.
it's always sunny in philadelphia adlı dizid olan,dizide okuma yazma bilmeyen egosu tavana vurmuş karakter,ayrıca ses tonu ve aksanı çok hoşuma gidiyor.
(bkz: green man)
sinirlendiğinde çıkan çatlak sesi kulakları sikmekte, ve bir o kadar da güldürmektedir.

horrible bosses filminde dale arbus karakterini canlandırmakta.
(bkz: going the distance) ve (bkz: horrible bosses)filmlerinde yaran müthiş komik adam.
The Horrible Bosses'ta bana göre en çok öne çıkan isimdi. Colin Farrell ile beraber en çok güldüren oyuncu idi aynı zamanda. Pasifik Savaşı'nda yine çok tatlı bir karakteri oynamış, çok da yakışmış. Ciddili gelecek vaadediyor.
dünyaya gelmeden önce sesimizi ve yüzümüzü seçebiliyor olsaydık bu adamın suretiyle gelirdim, dediğim adam.
aşırı sempatik bir o kadar da absürt adamdır.
(d. 9 Şubat 1976), ABD'li aktör, müzisyen ve yazar. It's Always Sunny in Philadelphia dizisindeki Charlie Kelly rolüyle tanınır. En bilinen filmleri Horrible Bosses ve Pasifik Savaşı (film)'dır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Charlie_Day
Charlie kelly denen kimil zararlisi, on yildir bir garsonu ayarlayamayan, fareler icinde yasayip surekli deli sacmasi fikirler ureten harika karaktere can verir.