bugün

entry'ler (94)

atakan isimli kızların ortak özellikleri

pipi sahibi olmaları.

kabız olmak

ıhh ıhhhhh ıkın ıkın dinlen hi ıhh bidaaa..

t: doğum demosunu yaşamak.

hayata dair umut veren detaylar

final sonrası hocanın dilendigim notu ramazanın hatrina verivermesi.

bir ülkenin geri kalmış olduğunu anlama yolları

üretim yapılamaması. eğitimde hayli geri sıralarda olması.

kim kardashian

parayı müthiş zekice kendine yatırmış hatun. hiiiç doğal güzellik önemli abi yha edebiyatı yapmayalım. yapay veya doğal güzele güzel demek gerek!

kızların salak olması

beyin ve kültür yerine dış görünüşe aşırı önem veren insanların salak olması diye duzeltilmesi gereken başlık. bu seksist ifadeler de pek akıl işi değil yeanii..

furkan büllükbaşı

ısıtıp ısıtıp koymayın şunu yav. gündeme gelmesin artık

t: bir şahıs.

kendi ayakları üzerinde durabilen kadın

olması gerekenleri oldurtabilen kadındır.

türk kızlarındaki göt kalkıklığının nedenleri

Türk erkeklerinin yavsakligindan kaynaklıdır.

tanrı mı allah mı sorunsalı

saçma sorunsal. ikiside makbuldür. tanrı diyince gevur, Allah diyince dindar kişilik olmuyoruz.

sözlük yazarlarının itirafları

yazamıyorum allahım yazamıyorum. gördüğüm duyduğum başlıklar.. bu konuda benim de fikrim var, azcık karaliyim diyorum sonrasi fos..üstüne tepki yetkim de kısıtlanıyor gibime geliyor, yeni gördüğüm hiç bişey şaşırtmıyor, tepki vermeye bile üşenir oldum. hissizlesiyor muyum neyim..

siyaset konuşarak ülkenin kurtarılamayacak olması

asıl mesele ülkeyi kurtaracak edasıyla siyaset konuşulması. efendi efendi açıkla görüşünü, gerekirse savun. şahıs üzerinden siyaset yapmak, fanatiklik taslamak iyi durmuyo, biraz ideoloji lütfen..

dingil

severek kullandığım sözcük. ya bi kelime kulağa bu kadar mı güzel gelir, söylenirken agizdan bu kadar mı naif çıkar.. kız başına küfür de ayıp kaçar bunu söyleyip geçmesi ne rahatlatıcı şey..

canını sıkan herkesi fetöcü ilan etmek

görüyorsunuz anlatmaya gerek yok mükemmel bir plan bu ülkede..

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Ah sevgili bi çiğ köfte kapıp gelsen..

burak özçivit

vasat oyuncu, Anadolu çomarı.

genç olup köye yerleşmek isteyen insan

sıkıcı biridir. ayrıca ikinci gün wifi yok, hat cekmiyo diye zırıl zırıl ağlar. hiç öyle cool, havalı olmuyo kendiniz olun.

esra ceyda kardeşler

her gördüğümde, duyduğumda güldüren isimlerdir. o ne ekșınlı ne ifșalı hayattır yav. ortamda konu bittiğinde kurtarıcı fikramız oldular varolsunlar xd

170 boyunda erkek

yanına gitmeye utandığım tip.her gördüğünde yok efendim fazla uzunsun deve gibisin esprisi yapar. ben senin kısalığına laf ediyo muyum yav.. he zaten etsek de kaldıramazlar egolu ilan ediliriz. kompleksliler defolun pls

her şeyin özeti olan tek cümle

bunda da vadu bi hayır.