bugün

anne tarafından ofluymuş.

dinlememek için bir sebep daha.
Tiksindim dün bir videosunu izleyince. 1. Sınıftan beri çok popülermiş herkes çok severmiş vs... 3 günlük popçu bozuntusu. 2 seneye adını anan olmaz unutulur.
Sabah sabah internette her yerde gördüğüm kız. Kim la bu aleyna tilki?
Sabah akşam sol frameden gitmeyen zat.
Bir tarafın yerin dibine sokmaya çalıştığı, bir tarafın göklere çıkardığı güzel kız.
Birinci sınıftan beri takıntılı fanlarım var demiş. Ya takıntılı fan olmanın ne olduğunu bilmiyor ya da çevresindekiler harbi salak.
2000 doğumlu liseli. inşallah kendini bozmaz da dedesi yaşındaki paralı bir pezevenkle adı dedikodulara falan karışmaz.
yeter ya, gercekten yeter. ne bos ulkeyiz arkadas. konustugumuz, tartistigimiz seylere bak. neymis 16 yasindaymis, klibi soyleymis, egoluymus. herkes isine bakamiyor mu cok merak ediyorum. o yaslarda hangimizin boyle bir hayati oldu? konserden konsere giden, programlara cikan, tum medyanin konusuldugu biri olan biri olarak egolu olmasini normal.karsiliyorum. tabi egolu insanlari hic sevmem ama daha resit olmamis bir cocuktan bahsediyoruz. aniden medya gundemine oturmanin verdigi bir saskinlik oda yasamistir. benim takildigim bunlar degil, asil takildigim konu nasil bu kadar agir elestirilebiliyor bu kiz. umarim basarili olur ve herkesi susturur bu kiz. turkiyede basari cekilemiyor bunu cok net anladim.
ülke elden gidiyor şu tartışılan konuya bak. milletçe hep böyle şeylere kafayı takarız zaten. bu biter bu sefer başka biri neresini açmış, ne yapmış onu tartışırız. ne kadar saçma bir ülke, ne kadar geri zekalı bir insan yığınıdır bu ya. bir de güya genele göre daha marjinal daha duyarlı insanların toplandığı sözlüklerden birindeyiz ama şu başlık bütün gün sol frame de.
kimdir ne iş yapar bilmem ama benden 10 yaş küçük olmasına rağmen 10 yaş büyük görünmektedir. (sözlükteki fotoğraflardan yaptığım çıkarım bu yönde)

-şarkıcıymış..
Sosyal medyada bir süre daha görmekten bıkacağınız büyük ihtimalle daha sonrasında eleştirilere dayanamayıp kendi hayatına gömülecek olan loser bir şarkıcı adayı. Kendisini şu an kaf dağında görüyor olsa da "yazın ; güneş kum tatil" diye foto atıp aslında pc başında oturan kezbanlarımıza benzettim . Aslında bütün primi yine biz vermiş olsakta kızın mental seviyesinin gelişmemiş olduğunu tabiki hiçe sayamayız. He bir de 16 yaşında daha kişisel gelişimini tamamlamadan kişisel gelişim kitabı yazmayı düşünüyormuş küçük hanımefendi *.
tilki kuyruğu fetişimi harekete geçiren hatun.
Güzel ama içi boş balon.
ergenliğini tamamlayamamış, egosu boyunu ve yaşını aşmış, küçük ibonun kadın versiyonu.

çok geçmez 18inde alkol ve uyuşturucu müptelası olur.
sonrada silinir gider.
Şahsen ben bu kızı hiç tanımıyorum. Hakkındaki 40 küsür entryi görünce kimin nesi diye bir bakayım dedim.
Allah için güzel bir kız. Yazar arkadasin eklediği videoda gesi bağlarını dinledim. Çok sevdiğim bir türküyü çok güzel okumuş.. maşallah yetenekli olduğu çok açık. Ama;
Henüz 16 yaşında.
16 yaşındayken hayatını karanlık bir dünyaya cekmeye başlamis. Bunu yaparken ailesi de destek oluyormuş.
Bu kız henüz reşit bile değil. Tüm sorumluluk ailesine ait.
Lise öğrencisi bir kızin, ne kadar guzel ve hoş olsa da; yetişkin, alımlı bir kadın sarkici havalarına sokulmasıni asla anlayamam.
Velhasıl üzüldüm ben bu kıza.
bebek bakıcı,çocuk bakıcısı,hasta bakıcısı.
http://www.bakiciilan.net

Google ilanınızın hızlı bulunması ve üst sıralarda yer alması

Ücretsiz olarak bakıcı arayanlara ve bakıcılara ulaşma imkanı

Kategoriler

Bebek Bakıcısı ilanları

Bebek Bakıcısı Aranıyor

Bebek Bakıcısı iş Arıyor

Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı ilanları

Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı Aranıyor

Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı iş Arıyor

Yaşlı Bakıcılığı ilanları

Yaşlı Bakıcısı Aranıyor

Yaşlı Bakıcısı iş Arıyor

Hasta Bakıcısı ilanları ve Refakatçi ilanları

Hasta Bakıcısı ilanları ve Refakatçi Aranıyor

Hasta Bakıcısı ilanları ve Refakatçi iş Arıyorlar

Diğer ilanlar

Ev işlerine Yardımcı Eleman ilanları

Yatılı Yardımcı Aile ilanları

Evcil Hayvan Bakımı

Özel Öğretmen ilanları

Bakici ilan
görsel

Yeter artik bu basligi uplamayin kafayi yiycem amk.
aslında yalnızca 16 yaşında, sesi güzel bir kız. halbuki milyonlarca insanın yaşadığı bir ülkedeyiz, eminim ki bu kızcağızdan çok daha güzel sese ve fiziğe sahip insanlar vardır. ancak bu kızın bir anda bu kadar patlaması malesef kendisinin de söylediği gibi insanların ona prim yaptırmasından kaynaklanıyor. Henüz çok küçük, söyledikleri cümlelerin bu kadar büyük olmasının sebebi bu. ama bana öyle geliyor ki ufaklığından beri böyle bir egoya sahip olup bu konuda arpa boyu yol alamamış bu kız bir şekilde piyasada tutunmayı başarır da 30-40 yaşına gelirse, nice şuan ismini vermek istemediğim görgüsüz aptallara o konuda taş çıkartır.
Google ilanınızın hızlı bulunması ve üst sıralarda yer alması
Ücretsiz olarak bakıcı arayanlara ve bakıcılara ulaşma imkanı

Kategoriler

Bebek Bakıcısı ilanları
Bebek Bakıcısı Aranıyor
Bebek Bakıcısı iş Arıyor
Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı ilanları
Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı Aranıyor
Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı iş Arıyor
Yaşlı Bakıcılığı ilanları
Yaşlı Bakıcısı Aranıyor
Yaşlı Bakıcısı iş Arıyor
Hasta Bakıcısı ilanları ve Refakatçi ilanları
Hasta Bakıcısı ilanları ve Refakatçi Aranıyor
Hasta Bakıcısı ilanları ve Refakatçi iş Arıyorlar
Diğer ilanlar
Ev işlerine Yardımcı Eleman ilanları
Yatılı Yardımcı Aile ilanları
Evcil Hayvan Bakımı
Özel Öğretmen ilanları
Ne demek Aleyna Tilki 9 yaşından beri kişisel gelişim kitabı yazıyor...Tatlım o günlük olmasın
üzüldüm. gerçekten üzüldüm. nedeni ise şimdiki hali değil, geleceği.

biz yeni bir dönemde yaşıyoruz 'tuketim donemi' bu dönemde her insan hızlı bir şekilde parlıyor ama... bu ama çok önemli. zira insanlar parladiklari hizda geri sonuyorlar. hayatlarinin en meşhur oldukları dönemde hızlı yaşıyorlar yarını düşünmeden. sonra her şey bittiğinde ne bir para ne bir meslek, öylece ortada kalıyorlar.

bir örnek vereyim de söylediklerim havada kalmasın burak kut diye bi abimiz vardı bundan bir kaç sene önce. yanlış hatırlamıyorsam miamide filan klip çekmişti bi aralar.
gecenlerde -kendisine ait olduğu iddia edilen- bir fotoğraf gördüm. bir iddia bayisinde kupon yapıyordu. kilik kıyafeti, imajı vs. -kucumsemek adina söylemiyorum- eski gunlerinden eser yoktu. sönmüş binlerce yıldızdan sadece biri.

görsel
on numara beş yıldız güzel kadın..

aman şöyle olur aman böyle olur vah vah demektense o güruha dahil olmayın şekerlerim..

bu başlık neden bu kadar uplanıp duruyor dersiniz?

sizlere gravedigger desem çok mu abartmış olurum?

evet kadın taş gibi..

yaşı da başka bir şeyi de sikimde değil..
1. Siniftan itibaren beni çok seviyorlar zaten peşimden ayrılmıyorlar parmakla beni gösteriyorlar bana aşıklar ben popülerim çok güzelim.
görsel
hakkında tek düşüncem, bu kadar prim verilmeye zerre değmeyecek kişi. çirkin.
Yaşına başına bakmadan kliplere çıkmış yeni bir insandır. Yaptığı müstehcen hareketler dünyanın önde gelen ses işçisi karılarını andırmaktadır, hatta kendisi de onları örnek aldığını söylemiştir. Garip olan nasıl bir mantalite kızının böyle sahnelerde kıvırmasını içine sindirebilir? Anlayamadığımdır.

Kısacası genç erkeklerin gine bakıp bakıp iç geçirecekleri, paso şarkı söyleyip ömrünü harcayacağa benzeyen kadın namzedidir. Allah ıslah etsin diyoruz. Türkiye için yeni bir ayşegül aldinç ve nez olması olasıdır.