bugün

18 olmadan türk medyasının gündemine oturan kız. umarım gereksiz menajerlerin elinde kariyeri bitmez.
http://birduyum.com/aleyn...n-cok-konusulacak-sozler/
magazin malzemesi olarak kalacak, gençliğini heba etmiş kişi.
görsel
kendisini anlatan en iyi fotoğraf budur.
Hayır yani yeteneği kaybolacak sanki Bekle işte bitir liseni gir 18 yaşına çık sonra piyasaya zaten yeteneğin varsa her türlü yürürsün. Hemde bu kadar kötü yorum almazsin. Bu ne acele ? Ha bu yaşta başladı diye o kadar ağır söylemler hakediyor mu ? Hayır.
artık sol frame'de adını görmek istemediğim liseli.
yakın bir zamanda adı silinecek olan kızdır. kimse kusura bakmasın, bunlar sabun köpüğü gibidir, bir an ünlenirler sonra silinip giderler. şarkıcı değil, sanatçı hiç değillerdir. aslına bakarsanız hiçbir şey değillerdir. boş beleş insanlardır.
Neden ünlü olduğu hakkinda en ufak fikrim olmayan umlumsu. Sarki soyluyor zaar. Acun mu ünlü yapti bunu?
abartılmış şişirilmiş bir balondur. her gün şu kızı sol çerçevede görmekten bıktım. gerektiğinden fazla abartılıyor. nokta.

(bkz: balon)
1. sınıftan beri popülermiş. yolda görürken camdan çıkıp parmakla gösterilirmiş. şöhretini yeni yeni kazanmamışmış. biri de çıkıp demiyorki ne diyorsun lan değişik.

bu yaşta götü bu kadar kalktıysa ileride halini düşünemiyorum.
Pedofili müslüler tarafından rahat bırakılmayan çocuk.
Siktirin gidin amk.
Sonra da Pedofili diyince kızıyorsunuz.
Önemsemeyen hergün bu kadar entry girmez.
görsel

imza gününde oluşan kuyruk ünlü popçu aleyna tilki yi çileden çıkardı! ya kardeşim zaten on dakka tenefüs var diyerek okul lavabosuna kaçan tilki, inkılap tarihi ve atatürkçülük dersine de geç kaldı!
her şeyden önce çocuktur lakin ondan da önce çirkindir. yüzü bildiğin asimetrinin dibine vurmuş.
Liseli ergen kızlarımıza; 'bırak kazandım zannetsin zavallı' sözünü aşılayan, egosu saraylara sığmayan küçük bir kardeşimizdir. Uzun sürmeyecek olan ününü egoyla geçirmeye çalışıyor.

Ayrıca kendini övmekten hiç çekinmeyen yüz buldukça daha çok öven, 5 kelimesinden 4ü beni hep parmakla gösterirlerdi olan küçük kızımızdır.
turkiyenin en iyi popcusu. cekemeyen ezikler anten taksin.
medya gereksiz şişiriyor yine.
sesi güzel, kendisi güzel ama yaşı küçük diye neden üstüne gelindiğini anlayamadığım kişi.
Kızı harcıyorlar ve harcamaya devam edecekler.
Aha buraya yazıyorum bu kız 3-4 sene sonra ortadan kaybolup birdaha hiç bir şekilde ortada gözükemeyecektir.

Kız zaten yaşı itibariyle çok hevesli ve ünlü olmak için her denileni yapmaya hazır.

Ailesine çok iş düşüyor çok.
bundan olmaz. genleri gereği fazla atarlı.
Şöhretin genç yaşta kendisini bulduğu kişidir. Çocuk yaşta şarkıcı olmak adına tartışma başlatmıştır. Küçük ibo gibi şarkıcıların bir nevi kız versiyonu.
Kimse sevmiyor ama her gün 40-50 entry giriyorsunuz hakkında. Alakam olmayan birini sayenizde öğrendim. Hayatımdan 3-5 dakika çaldınız. Bırakın medya şişirsin.
Narsisist bir kadın. Hatun ağır hasta sözlük tedavi edilmesi lazım acil.
Bu ismi bir yerde görmeye de bu ismin şarkısını bir yerde duymaya da takatim kalmadı. Bu kız olmadan önce biz ne konuşuyorduk sahi. Tilkiden soğudum.
Ay sənin südünü sikim, qəhbə balası, türkün dilində danışırsan, türkün toprağında gəzirsen, türkün çörəyini yəyirsen, daha nə istəyirsən ?! Götqurdu... sikin ağızlarını bu qəhibələri !!!!!!!!!!!!!!!!!
şu tür bir canlı.

görsel
30 yasinda 2 cocuklu cok sigara icen artik baymiş bir kadinin suratina sahip. 16 yasinda bir kiz suratina benzemiyor surati.