bugün

doğum günün kutlu olsun büyük insan.

https://twitter.com/i/status/1040507045680701441
Gözümde canlanır koskoca mazi...
Neredesin be kaptan, senin gidişin bizim Çocukluğumuzu da götÜrdü...
Bugün doğum günü olan efsane. Türkiye'nin gördüğü en iyi futbolcu. Doğum günün kutlu olsun kaptan.
her ne kadar ufak takım oyuncusu olsa da doğum günü kutlu olsun.

saygıdeğer bir futbolcuydu, aziz yıldırım’ın kendisine tavrı kabul edilemezdi.

alex ve sneijder ülkemizde kalıp altyapılarla ilgili konumlara getirilmeliydiler.
görsel
Böyle bir futbolcu bir daha hayatta gelmez. Doğum günün kutlu olsun Alex
Futbol ve fenerbahçe onunla güzeldi.

Babamın bana ilk satın aldığı lisanslı fenerbahçe formasının arkasında 20 alex yazıyordu, 1 hafta çıkarmamıştım onu üzerimden.

Oyuna ilk girdiği zamanı hatırlıyorum topu alır almaz 2-3 nefis çalım atmıştı.

Büyük futbolcu olmasının yanı sıra müthiş karakterli bir insandır alex.

iyiki doğdun büyük kaptan!
bir gün bir erkeğin arkasından bu kadar üzüleceksin, bir erkeği özleyeceksin deselerdi inanmazdım. bugün doğum yıldönümü olan canlı gözlerle izlediğim efsanemiz.
Çok kral cevap vermiş:

https://www.youtube.com/w...7wvNAUEh4&app=desktop
Türk ligine gelmiş geçmiş en büyük yabancı futbolcudur.
Kariyer olarak demiyorum. Kariyerin futbolda bir önemi yoktur. Van persie pl tarihinin en golcü 10 oyuncusundan 1’i olarak geldi çamaşır makinesi olarak gitti.
Neredesin be kaptan...
Gidişinin ardından Türk futbolu çöktü.
aziz yıldırım hapse girince noldu bizim çekler diye kulüp muhasebecisinin kapısına dayanan büyük kaptandır. evet büyük.
görsel
yakışmadı kaptan görsel
başkanı hapse atıldığında bizim çekler vardı kim ödeyecek şimdi onları, nolacaklar diye idare binasına dayanmış olan top depici.
kaptandan bize başarılar mesajı.

görsel
Ülkeye gelmiş en büyük yabancı futbolcu.

Hem karakter anlamında hem saha performansı anlamında. Hayatı boyunca sadece fenerbahçede oynadı diye kariyeri yok ama yaaaaa diyenler futbol cahilidir.
Bugün fenerbahçeden ayrılalı 4 sene oldu. Ah be kaptan. Evet.
görsel
"Lefter Dede seni çok seviyorum."

görsel
ptt 1 ci fenevin efsane şikeci oyuncusu..

ulan madem malexiniz bu kadar iyi oyuncu o zaman niçin brezilya milli takımının daimi oyuncusu olmadı..

ateistler açıklasın puhahaaaa.
(bkz: bir Alex değil)
(bkz: pardon alexmiş)
9 sene türkiye'de oynayıp ne doğru düzgün bir başarı kazandırmış ne de iki kelime türkçe öğrenebilmiş vasat futbolcu. battala daha büyük efsanedir bundan kadıköy'deki heykeli yıkılmalı kesinlikle açık ve net.
görsel
parası bitti herhalde. bir sigorta şirketi organizasyonu için türkiye'ye gelmiş.
konya maçında taraftarı bölecek gene