bugün

suç işlemeye çocuk yaşlarda başlamış italyan asıllı gangster. bakın ne demiş;

"Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."

http://tr.wikipedia.org/wiki/Al_Capone
buyuk adam.
(bkz: st valentine katliamı)
(bkz: tony montana)
the oz adlı dizide, aynı adlı hapishanede hüküm giydiği söylenen ünlü gangster.
sadece onun değil tüm gangsterlerin en baba silahı için: (bkz: thompson)
işlediği sayısız suça, verdiği ölüm emirlerine rağmen sadece vergi suçundan yargılanıp hüküm giymiş ve şatafatı çok seven, neredeyse bütün polis ve yargı mensuplarını maaşa bağlamış gangsterler kralı.
bazı ünlü aforizmaları:

"bir adamı bir kez gorursem, tesaduf derim. aynı gun iki kez gorursem, şuphelenirim. uc kez gorursem, öldürürüm"

"Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."
çetesinin, bir başka çeteyle girdiği çatışmada yaralanan masum bir kadının tüm hastane masraflarını ödemiş olan tuhaf bir gangster.
don vito corleone den ayar yemiş gangster. babaiçin serserinin tekidir.
chicago da terör estiren zamanin italyan mafyasi.
"Zararın neresinden dönersen dön, dönek derler." şeklinde buyurmuş italyan asıllı mafya adamı, babası...
tatlı dil ve bir silahla, yalnızca tatlı dille başardığınızdan daha çok şey başarırsınız. *
okuduğum ingilizce uyduruk hikayede gangster tanımına yazılan adam.
bilinen 15 bin adamı olduğu söylenir.
(bkz: Don Salvatore Lucania)
(bkz: Charlie Lucky Luciano)
(bkz: nalkapon)
dün, akşam yemeğimi küçük boyundan yediğim pizza çeşidi. turşu biber, mant...

günahınıza girmeyim hadi.
içki'nin yasak olduğu dönemde el altından içki satıp zengin olmuş mafya babası.
soul eater'de ikinci bölümdeki gangster.
bir siyasetçi tarafından aydın doğana benzetilmiştir.
babası bir bisiklet almadığı için gangster olan şahsiyet.
(bkz: alphonse gabriel capone)
"Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdm.Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım.Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."

sözüyle adeta dünyayı özetlemiş insandır.
'' bir silah ve tatlı söz ile, sadece tatlı sözle başarabileceğinizden daha fazla şey başarırsınız'' diyen dünyanın en acımasız mafya liderlerinden biri.
güncel Önemli Başlıklar