bugün

neredeyse her yaz gittiğim tatil beldesidir. genelde ailelerin tatil için tercih ettiği bir bölgedir. akçayda kalıp başka yerlere denize girilmeye veya zaman geçirilmeye rahatlıkla gidilebilir. pazarı güzeldir, çok kalabalık olmadığı sürece sahil kenarında yürümesi zevklidir. lakin en güzeli geniş balkonlu bol bol çiçeklerle dekore edilmiş bir evde kafa dengi insanlarla hafif esinti altında sohbet edip çay içmektir.
bir kez de olsun gitmek istediğim yer. Kendime göre sebeplerim bulunmakta
haftaya geçeceğim tatil beldesi.
okul öncesi gidip kafa dinlemek istediğim yer.
yalnızca bir defa gittiğim ve hayatımın en lezzetli kokoreçini yediğim yer.
güzel bir yerdi önceden . sessiz sakin kafa dinlenebilecek bir yer. şimdi nasıldır bilmiyorum.
skyrimin tam ortasındaki bölge. ulfric ile beraber fethetmişliğim vardır.
istanbuldan buraya taşınmak gibi bir planımız var. işi gücü bırakıp oraya yerleşmek ve orada iş bulmak niyetindeyiz. aç kalmayız herhalde.
bu sene teras katta denize 0 yazlık kiralayacağım yer.çok seviyorum geçen sene antalyaya gittim pek zevk almadım ama akçay,altınoluk benim için çok değişik şeyler ifade ediyor.denizi havası on numara
yaslilarin ve ruhsuz zenginlerin tatil mekani..

ulan bodrum,marmaris,didim varken Akçay ne amk.
Kışın daha güzel olan yerleşim yeri. Artık mahalle olarak geçmektedir. yaşlılar, emekliler buranın kalıcı sakinleridir. Astım hastalari ya da solunumla ilgili bir sıkıntısı olanlar kaz dağları sebebiyle buraya taşınır. Güzeldir. Şoparlar olmasa daha da ...
kışın emekliler, yazın da 34 plakalılar olur. Arkadaşınız yoksa eğlenemezsiniz. Bol bol alt geçit var. bisikletin çok işe yaradığı yer.
Yavaştan, bodrum ve Alaçatı gibi kemalist burjuvazinin fetiş nesnesi haline gelmeye başlayan yerdir. Fakat bunun yanında islamcı kimlikler de daha doğrusu anadolu-muhafazakar kimlikler yer buluyor. Çok çeşitli bir yer.

Önceden tatil için ucuz bir belde idi. Yine yemekler vs uygun, yaşam lüks değildi. Şimdi her taraf beach Club, Club vs. Bir çay 12 lira. Tuborgtan başka bira yok. Kamyoncu standartlarında müthiş para kazanmaca.

Plajların kalitesine gelirsek, kötü her yer taşlık su çok kirli, enfeksiyon kapan kapana... Fakat Akçay çevresinde çok temiz ve daha sıcak sulara rastlamak da mümkün. (bkz: güre)

Yine de instagrama fotoğraf atmak için gitmiyorsanız bodrumdan çok fazla farkını hissetmezsiniz. Tabi takılan çevreler farklı oluyor. Sanılanın aksine yaşlı beldesi de değil artık.

Kazdağları, Asos, Ayvalık gibi yerlere olan konumu açısından çok avantajlıdır.
Çok güzel balık ekmek yapan yerlere sahip ilçe. Yolunuz düşerse yeyin. Evet.
ben çocukken melih gökçek başarılı öğrencileri akçay kampına götürürdü. ben de ortaokulda gitmiştim. çocuktum ama hatırladığım kadarıyla güzeldi.

lan o değil de ben çocukken adam başkandı. benim çocuğum oldu daha yeni gitti. vay amk!
Ege'nin en soğuk yeridir. (bkz: bence)
sonbahar sonu, kış ve ilkbaharın ilk iki ayı boyunca kafa dinlemelik, mayıs' tan ekim' e kadar hareketli olan, balıkesir' e bağlı tatil beldesidir. ören, edremit, altınoluk' a yakındır. kaz dağları tarafından çevrelenen zeytinli' ye sadece 15 dakika uzaklıktadır. temmuz en kalabalık ayıdır.
Şırnak'ta bir köy, 6. Motorlu piyade tugayı burada bulunur.
Köyün alayı korucudur amk.

Çözüm sürecinde oranın yakınlarında bir vadiye pikniğe gitmiştim, şimdi izin vermiyorlar.

(bkz: altıncı motorlu piyade tugayı)
Ben çocukken belediye beni akçay'da kampa götürmüştü. Takdir alan öğrencileri götürüyorlardı. Melih başlandı o zaman. Amk ben çoluk çocuğa karıştım Melih daha yeni indi koltuktan.

Şimdi o kampa yaşlıları götürüyorlar.
denizi asiri soguk ve pis, dogru duzgun otel yok ve memurlarin tatil yeri dolayisiyla 50 yas ve uzeri insan nufusu haliyle fazlasiyla bulunmakta. gitmenizi onermiyorum.
skyrim evreninde bir kasaba.
Edremitten dolmuşla 1 saate gidiyoruz.
Yazlıkçıların içine ettiği yer. Gelmeyin arkadaş. evet.
balıkesir' e bağlı, kadıköy ve güre arasında bulunan, denizindeki bir kayadan su fışkıran, yazları kordon ve çevresi iğne atılsa yere düşmeyecek derecede kalabalık, kışları bir insanlar karşılaşmadan uzun süre yürünülebilecek, edremit anadolu lisesi' nin eski binasının bulunduğu, merkezinden doğusuna gidildikçe yeni mahalle ve güre, batısına gidildikçe altınkum' a ulaşılabilecek, sarıkız heykeli ile de ünlü tatil beldesi.
bugün gelip gördüğüm kadarıyla mahşeri bir kalabalığa ulaşan tatil beldesi.