bugün

yılın bu zamanında öyle sakindir ki bazen yürüdüğünüz sokakta sizden başkası olmaz. insan cidden böyle bir tenhalık arıyor bazen.
Akçay'a gittim. Ne Alanya gibi kalabalık ne de bir kasaba gibi sakin. Çok ideal bir deniz kenarı yerleşim yeri.
(#45829994)

15 lira olmuş amk. hey gidi emekli beldesi akçay ne günlere kaldık.
Bu sene de sivrisineğinden hiçbir şey kaybetmemiş arkadaşlar. Amk.
altınkum'a bağlandığı köprüden önce esinti ve orta gibi hoş mekanların bulunduğu belde.
adam akıllı gece kulübü olmayan tatil beldesi. yazlık olduğundan ötürü 20 senedir gider gelirim. en güzel yılları 2005 ile 2012 arasıdır. 2 senedir gidemiyorum çok bir şey değiştiğini zannetmiyorum. bu bayramlarda oradayım. orta cafe' den entry girerim.
2 sene yaşadım akçay'da edremit myo da okudum. kışın kimse yok sessiz gayet güzel. yazın kalabalık.
en güzel zamanları ne çok tenha ne de çok kalabalık olan mayıs ve eylül ayları olan tatil beldesi.
berbat bir tatil beldesi. hiç tavsiye etmem. hiçbir eğlence yok. bunun sahilinde bir aşağı bir yukarı yürüyorlar. bütün olayı bu amq. bir tane adamakıllı eğlence mekanı yok. sahil boyu zkik çay bahçesi. bir tane lunapark var. denizi soğuk, üstelik kanalizasyon döküldüğü söyleniyor. keko popülasyonu yüksek.
mevsimsel nüfus değişikliğine ideal bir örnek, huzurlu bir beldedir.
vardar'da dondurmanın topu 7 liraydı en son bu yaz.
Bayadır gitmiyorum eskiden çok giderdim. Vardar dondurma mı ne vardı kordonda, her gün alırdım ordan.

Evet çok kalabalıktı o zamanlar. Gece zor yürürdün, cıvıl cıvıldı hatta sabahları da öyleydi. Şimdi nasıl bilmiyorum. Uygundu tabi o zaman fiyatlar, her yerde her şeyi yiyebilirdin. Dondurma parasının lafı olmazdı. Şimdi bir topu kaç paradır kim bilir.
senelerce bisikletle altını üstüne getirdiğim yazlık belde. öğrenciyken ne güzeldi 2-3 ay kalırdım yazları, bütün günü denizde geçirmekten karanlıkta görünmeyecek hale gelirdim.
bir zamanlar temmuz' da büyük ve küçük kordonu iğne atsan yere düşmez bir kalabalığa sahne olurdu.
zeytinli'ye bağlı altınkum mahallesinden bir nehir ve köprüyle ayrılmaktadır. yazları türkçe, fransızca, almancanın birbirine karıştığını duyabilirsiniz. kordon'da yürümek en yaygın ve sevilen aktivitedir burada.
denize girilen koyun ortasında buz gibi tatlısu kaynayan yer.
Yıllardır gelip gittiğim yer. Artık amele kaynıyormuş. Bak sen. Hayır Akçay yani. Standart hiçbir zaman üst seviye değildi.
kalabalıklaşan ve yazlık özelliğini yitirmek üzre belde. yeni yerler keşfetmek lazım. amele kaynıyor amq.
kordonda tur atmak teriminin kullanıldığı bir tatil beldesi.
her yeri sivaslı olmuş. ismini sivas olarak değiştirseler dışardan gelen adam farketmez.
öğrenci olduğum zamanlar yazları 2.5 ay kalırdım, ne güzeldi. bisikletle altını üstüne getirirdim oraların. akçay, altınkum, yenimahalle, güre, altınoluk, zeytinli, kızılkeçili, çamlıbel, orjan, ören.
temmuz'da ciddi bir kalabalığın ve park yeri sorununun gözlendiği balıkesir tatil beldesi.
edremit ile altınoluk arasında bulunan tatil beldesi.
Bu sene zeytinli rock festivalinin burhaniye/ören’de düzenlenmesiyle ağustos sonu aşırı kalabalığına denk gelinmeyebilecek tatil beldesi.
ikinci sınıf bir tatil yapmak için ideal sahil beldesi. ben de kurban bayramı tatilinde annem istanbul'a geleceği için evin boş olmasını fırsat bilerek ikinci sınıf tatilimi yapacağım.