bugün

entry'ler (265)

adalet mitingine 175 bin kişinin katılması

175000 kişi değildir. 175001 kişidir.

Olayı küçümsemeyelim.

türbanlı hakim

Ben erkeğim. Gitsem. Hakim olsam. duruşmaya girerken başımı örtsem. Vereceğim karar değişir mi? Gezizekalıların kabullenememe hazımsızlık ve zorlarına gitme durumunun dışa vurumundan başka bir şey değil bu konuşulanlar. Yazık günah. adil ise ne ala. değilse zaten mutlaka hak yerini bulur.

münbiç türk amerikan savaşı

Gerilsin inceldiği yerden kopsun. Yeter milletin amerika bokunu yemesi. Birilerinin bu şerefsiz katillere dur deme zamanı geldi.

bayanların efendi yazar yerine troll tercih etmesi

şahsıma saldırı var. Eksileyeyim bari.

2 nisan 2017 referandum sonucu tahminleri

Muhtemelen
görsel

a101 e dava açmak

(bkz: bit memesi lazım)
Sonra da
(bkz: at mememesi lazım)

Hikayeyi biliyorsunuz zaten.

recep tayyip erdoğan ın maaşı

32.000,00TL olan muhtemelen net olandır. Gss emekli sandığı, GB damga vergisi, malullük yaşlılık primi derken brüt 50.000, 00TL civarıdır. brüt ise 20 23 arası eline geçiyor dur

rte ye küfredip mahkemede cübbe ve sarıkla gitmek

yırtar ama
neresini bilemem.

23 aralık 2016 libya uçağının kaçırılması

(bkz: Malta)'ya indirilmiştir.

uludağ sözlük yazarlarının byblock hesapları

(bkz: byblock hesabı)nedir.

hepsiburada ayşenur

Hepsiburada.com sitesinin sahibi kimdir veya hangi kurumsal firmadır deseniz çoğu kişi bilmez ancak @HBAysenur hepsiburada'dan alışveriş yapan bir çok kişi tarafından bilinir. Genel olarak robotvari cevaplar verse de robot değildir. Cevap verme tarzı robotikleşmiştir o kadar. Bir de zaten çözüm üretmez size sadece günü geçiştirir.

hükümetin sözlükleri desteklemesi

(bkz: Ekşi Sözlük) niye çalışıyor lan g*t o zaman dedirten tespittir.

söke nin adının hain söke olarak değiştirilsin

Mevlüt Mert Altıntaş ın memleketi Söke'nin adının değiştirilmesi için bence siyasi partiler önerge vermeli. Şu karışıklıkta her tarafın adı değiştirilebilir.

a plus avm nin önüne koca bir kostantiyye

g*tü kaşınan bir yerlerde birşeyler yapmaya çalışıyor. istanbul Ataköydeki A Plus Avm önüne de benzer bir kaşıntı sonucu bu yazı yazılmış.
görsel

ak troller

(bkz: kara troll)

Şimdi ben hem nala hem mıha vurduğum için beni sittin sene bu gruplara dahil edemezsiniz.

uludağ sözlük ün kapatılması

Param çok benim. Kendime sözlük alırım. Admin olurum, basarım entry, basarım entry.

23 12 2016 ekşi sözlük erişim engeli

Giriliyor siteye çok rahat bir şekilde. Ancak; Bana ne.

Şimdi ekşi seviciler sittirolup gidebilirler.

ikea

(bkz: dönderip dönderip anlatmak)

Tabi dönderip kelimesine 5 - 6 tane daha ek atabilirsiniz.

erken boşalma sorunu

ulan tam keyf alınacak hemen gelir tadı kaçar.

seven siker mi

(bkz: seven ne yapmaz) .
neler yapmaz ki!