bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Rengi beyaz olan saray.
  3 -7 ... shwin
 2. 2.
  esenler ve havaalanından başlayan hafif metronun son bulduğu istasyon. aynı zamanda istasyonun bulunduğu topraklar aksaray diye isimlendirilirken zannımca fatihe bağlı olan sevdiğim bir bölge
  2 -1 ... myxomatosis
 3. 3.
  laleli ile fuhuş sektörüne başmekanlık yapan yer.
  2 ... palta
 4. 4.
  eminönüne bağlı olan bavul ticareti yapılan bolca rus kadını ihtiva eden aynı zamanda istanbul'un tam ortası olması sebebiyle göbeği diye de adlandırılan semttir.
  ... rsbrnch
 5. 5.
  vatan caddesi, millet caddesi, ordu caddesi ve yenikapı caddesi nin kesiştiği yerde olan istanbul un trafik ve kadın ticareti açısından en kritik semti.
  2 ... machados
 6. 6.
  cevresinde bi cok kucuklu buyuklu otel bulunan istanbulbuyuksehir belediyeside sınırlarında olan istanbul semti
  1 ... ozsaycan
 7. 7.
  ruslarin toplama kampidir.
  1 ... posion
 8. 8.
  Fatih'in sadrazamı ishak Paşa, iç Anadolu Bölgesi'ndeki Aksaray'ı ele geçirdikten sonra orada yaşayan bölge insanlarını bugünkü Aksaray semtinin bulunduğu yere gönderir. Aksaraylılar da semte adlarını verirler.
  3 ... tuketici danisma hatti
 9. 9.
  aracların 68 nolu plakayı kullandıkları il. ankara konya nigde nevsehir ve kirsehirle komsudur. aksaray denince aklımıza mercedes benz turk as. kamyon fabrikası gelir. gurbetcisi bol olan dolayısıyla zamanında yesil sermayeninde soyle bi ziyaret ettigi yer.
  7 ... cornel
 10. 10.
  Plakalarda alfabetik sıranın bittikten sonra il olan 68 plakalı il.Özellikle yaz aylarında yurtdışından gelen gurbetçilerin akın ettiği küçük şehir.Gurbetçilerle beraber son model arabalrında geldiğini unutmamak lazım.Hava atmayı sevdikleri için o kadar yolu yorgunluğu çekme pahasına arabayla gelirler.
  2 -1 ... hades