zaman zaman sözlüğe uğrayıp, kayıtsız şartsız akp propagandası yapan ve giden gruptur. sanıyorum mevzu şöyle gelişir;

ellerinde bir liste var

1. ekşi sözlük
2. uludağ sözlük
3. inci sözlük
4. itü sözlük
5. bilmem ne forum
6.
7.

diye giden. sırayla bu sayfalardaki hesaplarına girip, saçma sapan yazılarla propagandasını yapıp diğer şıkka geçiyorlar.

aşağı yukarı 2 saate bir uğradıklarına göre liste baya uzun.
Olmayan gruptur. Ak parti ve recep tayyip erdoğan sevdalısı arkadaşlar birkaç entry girdi diye cehape zihniyetini rahatsız etmiş anlaşılan. Şuan burda yazabiliyorsak ak parti sayesinde yazıyoruz; cehape doneminde ekmeği bile karneyle alıyorduk.
ayrica (bkz: akp) değil (bkz: ak parti) olacak o.
bu devirde kömürle çalışan tuhaf motorlardır. ideolojileri çıkarlarıdır.
Akepe diyince dinden çıkacağımızı iddia eden troll grubudur.

Din derken akepe dini.
99'lu bebelerin demirbaşı olduğu gruptur.
osmanlı nın o sunu bimeyip popüler tarih ve beyin yıkamalar ile ergen kalan karakterlerini tatmin etme peşindedirler...
Kendileri Türk değildir

Kendileri osmanlıdır.... hani şu başka mezheptekilerden vergi alan Türklerin ticarete girmesini istemeyen ve Türk ordusuna karşı çaktırmadan devşirme orduyu kuran osmanlı...

Geriye biz kalıyoruz. 3. kuva-i milliyeciler...

Düşman belli. Kontragerilla ve onların tuttuğu tasmanın ucundaki köpekleri aktroller..
(bkz: silkile silkile ak troll olmak)
Ak parti belki seçimde belki de seçimden sonra gidecek. Son çoktan başladı bunu biliyoruz.

öyle bir düşecek ki çok fazla adam kaçacak içeri atılacak çok fazla rövanşlar alınacak...

ben buna inanıyorum.

şimdi buraya yazan bu ak trollere de şu mesajı veriyorum...

ne olur o zaman da "adam gibi adam erdoğan" kahve ağzını buraya yazmaya devam edin. kararlılığınızı gösterin.

hesabınızı kapatıp köpek gibi kuyruğunuzu bacağınızın altına alıp yeni bir hesap açarak akp ye verip veriştirmeyin...

ama öyle yapacaklar..

çünkü bunlar idealizmden bir haber beyinsiz yobaz vasabi trollerdir.
(bkz: Kırmızı merkep)
(bkz: tatlib rela)
(bkz: prof)

ve daha niceleri. Maaş mı bağlamışlar ne? Çoğu eski nesil. Çoğu ilk entrylerini bu şekilde girmiş seneler sonra. Geri kalan kısmı da sanki bir aydınlanma yaşayıp akp ampulüne üşüşmüş kelebekler gibi koza değiştirip kanatlanmış. Hayırdır siz?
''biz paralı vermiyoz taammı, ak parti sevdalılarıyız hüloğğ'' şeklinde sloganlarla itibar göreceklerini sanan satılmışlar grubudur.

yolsuzluğu, hukuksuzluğu, açılım adı altında ülkenin bölünme planını, millet açlıktan ölürken burjuva haklarının savunulmasını hiçbir aklı ve mantığı olan insan kabul edemez.
(#27669290) enty nick uyumluluğuna iyi örnek gerçekten...

şimdi özgürlük derken senin inadına o beyinsiz aklınla verdiğin oyun sahibi, özgürlük konusunda notu nedir ?!?!?

o zaman susacaksın... dua et ak partin başından eksik olmasın.

demokrasiyi evire çevire unutturacaz... siz kim demokrasi özgürlük kim?!?! Bize yaptığınız zulümlerden binlerce film çıkacak..
gündem takip edilmesin diye bütün sosyal medyayı trolleyen çete.