bugün

eleştiriye son derece kapalı bir insan böyle giderse sözlükte kazanır ama hayatta kaybeder
silici yazar.
uludağ üniversitesi'nin iyi bir üniversite olmadığını belirten entry'mi "tanım yok" gerekçesiyle silmiş yazar. Oysa daha ilk cümlede bile tanım mevcuttu.

"Siz lisede doğru dürüst çalışmayıp kötü üniversiteleri kazandınız diye acısını biz mi çekeceğiz? Bu eziklik neden?" George washington
hardala bulanmasını salık verdiğim entry silme motoru. bot lan bu.
''bize yazmayı mı öğretecek ne yapacak bu adam yeniden'' diyebileceğim mod galiba.
sebepsiz entari silmek de nerede görülmüş*
girmiş oldugum 4 entriyi benden once silmiştir kendileri. zahmet etmemiş ve açıklama bile yazmıştır. teşekkür edilesi insandır. o da erugibi yakında sozlugu format layacaktır. saygı duyuyor ve onunde egiliyorum.
her hangi bir moderetörün uygunsuz bir yazıyı silmesi halinde her zaman için çıkan tek isim.
(bkz: sözlüğün bilir kişisi)
yeteri kadar araştirma yapılmadığı gerekçesiyle kuran'daki bir ayeti yalanlayarak entry silen moderator.
dini konularda espri kaldiramadigi anlaşılmış ve bunu entry silme gerekçesi kabul eylemiş beşer şaşar.
dini konularda espriyi geçtim, gerçeklerle dahi yüzleşmeyi kaldıramayarak entry silmiş moderator.
muhtemelen 2. bir nick kullanan kırmızı eşeği pis işlerine musallat eden bir ademoğlu.
entrileri sildiği zamanlarda hep offline olan moderator
entrymi silerken bana cok pis ayar vermis yuce moderator. emir kipinden kurdugu cumleler o kadar etkili ki. oyle strong bir presence var ki anlatamam.
kanımca sıfır moderasyon bilgisine sahip kişilik(sıfır değil, entrylerimi silebiliyor).
paso entry silen kompleksli insan modeli ni çok rahat resmeden sahıs...
küfür yapabilirsiniz ama asla 3.entryde sanırım..vb kelimeleri kullanamazsınız demeye çalışan bir moderatör.Yoksa okadar kfürlü entry varken neden benim masum samimiyet içeren entrylerimi silmeye kalksınki.
entryimi "polemige girmek yasaktır" diyerek silen ardından attıgım özel msg 'yi polemige girmekle suclandıgım kişiye okutan kişi.
an itibariyle bu kez "fuck" başlığındaki entrymi tam bir sözlük gibi mana vermeme rağmen, "hakaret eçerdiği gerekçesiyle" silmiş olan kişidir. * * *
ilk entryimi gerekçe göstererek silmiş offline moderatör, büyük ihtimalle online olanlardan birinin kullandığı takma nick.
entry silmekten yorulmuş olası, hızlı entry silen uuser *
kendisine yönelik eleştirileri derhal silen ayrıca açtığı başlıkların altına ayar verildiğinde deliren bir yazar arkadaşımız
nedense bir türlü sevemediğim, silinen entrylerimin yanında adını görünce tiksindiğim muhteşem moderatör.

(bkz: anlam karmaşası)
umarım kısa zamanda bana ulaşır dediğim yazar.
yok öyle biri.
cümlenin içinde "orospu" geciyor diye, hemde "platonik aşk" baslıgına girilen bi entry de sorgusuz sualsiz silen merkep.