bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tatil merkezi diyeceğim, değil.
    normal bi yerleşim birimi diyeceğim, o da değil.
    acayip bi yer, doğru dürüst plajı yok, hemen yakınındaki altınoluk ve ören'in arasında hiç bir özelliği olmayan sıradan ama ucuz * bir yer işte.
    4 -6 ... anthrax
  2. 2.
    (bkz: hayatta bu kadar sıcak mekan görmemek)
    4 ... geçmişi olmayan yazar
  3. 3.
    bakkaldan pet şise su istediğinde önce satılır sora bak evladım burası su cennetti görmüş oldugun sırf su caddede sekiz cesme var bidaha alma döverler seklinde kazıklandıgın... her yıl yaz nüfusu artan örene altınoluk ve ayvalıga yakın gercekten ortamınız olmazsa eglenemiceginiz ama sevmeye baslayınca bırakamayacagınız yıllarımın yazlarını asklarını senliğini yasadıgım yer!!!!!
    7 ... şenlik
  4. 4.
    edremit körfezinin en iyi tatil beldesi./ senedir başka bir yere değişemedim yerdir.* * *
    3 ... klasnick
  5. 5.
    suyun bedava olduğu balıkesir ilçesi.yaz mevsimi her yerde 34 plakalı otomobiller cirit atar burada.
    1 ... chilavert
  6. 6.
    kışın gittiğinizde ara sokaklarda bi canlı görmek için dua ettiğniz sadece yazları güzel olan tatil beldesi.
    3 -1 ... atom bombasi yapan hamambocegi
  7. 7.
    şehir gürültüsünden ve stresinden kafası zikilenlerin alışmakta zorlanabilecekleri mekanlardan biri.ege ve akdeniz sahilleri bu gibi güzel beldelerle doludur ayrıca.
    1 ... chilavert
  8. 8.
    tadı harika olan çay çeşidi, o kadar farklı bir lezzetti vardırki, bir akşam amcamlarda oturup akçay içerken şöyle bir diyolağa sebeb olmuştu;

- ulan şu türkiyedeki türklere acıyorum bee!!
    - ?!? neden amca ?
    - şu akçayla kadayıfın eşsiz tadını bilmiyorlar yaa
    - !^?!%&^%+ doğru söylüyorsun amca neler kaçırdıklarının farkında değiller.
    (kadayıftan kasıt tüm tatlı çeşitleridir)

ayrıca kazaktürkleri normal çayada karaçay derler.
    1 -1 ... zeytinburnucocugu
  9. 9.
    balıkesir' de zeytinli' ye bağlı tatil beldesi. son yaz sezonlarında rahatça adım atılacak yol bulunamayan bir belde. genelde gurbetçiler ve denize kıyısı olmayan şehirlerde oturanlarca çokça tercih edilse de, kuru gürültü ve kalabalıktan dolayı tatilciyi çabuk sıkması muhtemeldir.
    bir de sürekli orada yaşayan ve öğrenimini sürdüren kişiler için, son sınavlara hazırlanmayı zorlaştırandır. sıcak buraya erken gelir, buradan geç ayrılır.
    1 ... legend of the stranger
  10. 10.
    denizin altından soğuk su kaynakları çıkan ve bu doğa olayı sayesinde suya girerken dişlerinizin titrediği, küçük bir yer olmasına rağmen 3 tane belediye tarafından yönetilen ya da yönetilemeyen*, açılan yeni plajlarla gece eğlencesinin yanında gündüzün de tadını çıkarabildiğiniz tatil yöresi.
    3 ... peynir aromasi