1. 1.
    sıralı sistem lpg markası.
    ... batis
    #2090425 :)
  2. 2.
    peşin 1100 ytl 12 taksit ile 1200 ytl ye takılan hede ankarada taktırmak isteyenler için reklam ücreti almadan sözlük sana bilgim feda diyerekten ostim deki üstün otogaz ı önerilir. chatin adı ile gidenler için %2 komisyon aldığım martavallarına inanmamalıdır.
    1 ... chatin
    #2478851 :)
  3. 3.
    kurtlar vadisi pusu adlı dizinin en heyecanlı yerinde reklam gireceğine delalet eden sponsor firma.
    ... the she
    #2776570 :)
  4. 4.
    memlekette silahı ve çatışma sahnelerinin en çok göründüğü iki diziye sponsor olan firma.
    ... daniel tozser
    #4194947 :)
  5. 5.
    ilk kurulduğunda boru üretimi yapan firmaymış. hakkında yorum yaparken dikkat etmek gerek, döşerler boruyu alimallah...

http://www.atikerautogas.com
    ... protest sanayici
    #4317896 :)
  6. 6.
    kurtlar vadisi'nin en heyecanlı yerlerinde dizi kesilerek reklamını gördüğümüz sıralı otogaz sistemleri. bu reklam anlayışıyla vadi hayranlarından bolca küfür yemektedirler efendim. izleyenler küfür edecek bir obje bulmakta pek zorlanmamaktadırlar bu sayede. inadına atiker ürünlerini kullanmayanlar da vardır diye tahmin ediyorum. büyük iskendere saklanmış küfürler, atiker'e sıralı bir şekilde sıralanmaktadır ister istemez.
    ... turkof
    #5825936 :)
  7. 7.
    Sahibi Ömer Atiker.
    Oğlu daha çok söz sahibi. Her yere reklam vermekteler.Kurtlar vadisi + Arka Sokaklar.
    Konyasporlular Derneğinin başına geçip binlerce forma ve atkı yapıp nerdeyse bütün Konya'ya dağıtır hale geldiler.
    1 ... dabbescobar
    #6236678 :)
  8. 8.
    sahibi mehmet ali atiker, fabrikaya işçileri alırken önce kulağını ısırıp sonra işe alıyor. tuhaf bir insan patronu.
    1 ... okuzcan
    #6656152 :)
  9. 9.
    bazı dizilerin arasında her reklam girdiğinde çıkan, küfretme hissi uyandıran marka.
    ... den yparxei gyrismos
    #6681962 :)
  10. 10.
    dizilere reklam vermezden evvel sıradan bir tank markasıyken (lpg tankı) yaptığı kurtlar vadisi atılımı ile adını yurt çapında duyurmu$tur.

konya men$eilidir.
    ... spitneybears
    #6716558 :)