bugün

messi ile kafayi bozmus yazar.
çok güzel entryler yazan uuser.

önemli not: bu entry, übermensch bir yazar tarafından yazılmıştır. teşekkürler.
(bkz: lan mı canın sağolsun)
brian molko için vasat demiş yazar.*
götingen bir espri karşısında verilen msn tepkisi.
(#6727034)(#6727070) anlaşıldığı üzere kur'an-ı kerim okuyup ilmi keşfedemeyenler felsefeye sığınırmış. işte bunlardan birkaçı :

gazzali, farabi, razi...
beğenilenlere tırt beğenilmeyenlere süper demek için sözlüğe katılmış bir ademoğlu. siz de yapın istediğini eksi oy verin. bakalım karma en fazla kaça kadar iniyor.
brian molko dan daha iyi isler yapsa da, onu sevsek keske.
her şeye bok atmayı bu derece seven bir yazarın, kullandığı nick olduğundan şaşırtır insanı.

-ne süper lan, ne süper? süper olan ne senin? için diye sormak istersiniz.
bumerang gibi attıkça dönen yazarlardan.
bumerang'a bumerank diyebilecek kadar cahillerin diline düşmüştür. sırf ideolojisi ve yaşam standartları farklı diye troll gözüyle bakılan über yazar. bu yani tüm olayı.
sözlük tarafından pek sevilen yüce yazar. şimdi 1 dakikalık saygı duruşu...
eko sözlük yazarı.
erkektir. "hihihi süper ya" dişisidir.
hala anlayamamış olanlar için (bkz: troll)

ciddiye almayınız...
bumerangı özel isim sanıp da kesme işaretiyle bumeranga gelen eki ayıracak kadar cahil troll bozuntusu. eskiden troller çok daha bilgiliydi. troller de bozdu kendini.
(bkz: #6730004)
iron maiden ı herhalde demir bakire sanan bir yazarımtrak.
dikkat çekmeye çalışan barca top oynamayı bilmiyor bu barça interle madrid 'i de yendi onlarda top oynamayı bilmiyor diyecek kadar acipdir futbol bilgisi bu takımların futbolla uzaktan yakından alakası yoksa arkadaş uzay futbolu biliyor sanırım.
-kanka gelsene bi... bak arkamı dönüyorum... şööle bi sürttürsene bakalım nolcak... ahaha süper lan...

(bkz: ibne olmadan önceki son sözler)
acaba dediğim yazar. o mu yoksa. yok yok o değildir diyorum. tanıdık kokular seziyorum. çok yanılıyor da olabilirim.
özel mesajlar ile tehdit üstüne tehdit alan, küfür üstüne küfür yiyen yazar. allah görüyor bunları allah.
bu yazarımızı anlamak için yazdıklarının tam tersini düşünmeyi akıl etmek pek zor olmasa gerek, anti bir sestir, tanıyan bilir, iyidir iyi.
bir yazar tarafından "orospu çocuğu" sıfatı layık görülmüş yazar. tabii modların biraz işi var, zira benim birkaç entryimi siliyor. canları sağolsun.

şöyle buyrun:

(bkz: #6740815)
(bkz: #6740815)

küfürü yiyen değildir. küfürü yiyen başlığı açan kişidir. başlığı açan da ahaha super lan değildir. ama kendisini burdan tebrik etmek istiyorum ben böyle marifetli sıçan bir adam daha tanımıyorum. iddiaları doğruysa boku pink floyd gibiymiş.*
(bkz: #6728098)
eko sözlükten tıpkı benim gibi tüm entryleri ile birlikte uçurulmuş.
iyi atışıyorduk be.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar