entry'ler (61)

devlet bahçeli li selpak reklamı

Bursa'nın iznik ilçesinde düzenlenen Uluslararası iznik Festivali'ne katılan Bahçeli'nin yapmış olduğu gizli reklamdır. reklam karşılığında ücret alıp almadığı muamma.
hemen izliyoruz reklamı http://video.cnnturk.com/...onetle-selpak-gonderirdik

aradan 50 nc kamyoneti de çıkarıyor ama o reklam sayılmaz.

faşistan

kemalistan'ın öteki adı. inşallah en yakın zamanda kurulup sakinlerine kollarına açacaktır.

bu memlekette muhammetler bitmez

son derece doğru son derece yerinde bir tespit. aksini hiç kimse iddia edemez. kemalistan sakinlerine de yan etki yapabilir, dikkat etmek lazım.

kemalistan

sınırları çizilip kemalistlerin gönderilmesi gereken yer. vatan diyemiyorum çünkü üzerinde yaşayacak olanların nereden gelip nereye intikal ettikleri belli değil. bizden uzak olsunlar da...

liseli yazarlar için zaaa xd butonu önerisi

daha iyi bir önerim var,
liseli yazarlar siktirsin gitsin.

kemalistlerden korkmak

tam tersi, kemalistlerin herkesten korkması durumu var. kemalistten korkulmaz. en tehlikeli oldukları dönemde abdulhamid'i zar zor devirip bir iktidar oldular şimdi gidiyorlar el sallayarak.

kemalistlerin herkesi şakirt zannetme hastalığı

tedavisi olmayan öyle bir hastalıktır ki, mağdurları her gördükleri fikir sahibine şakirt yaftasını vururlar. toplumda çeşitliliği bir türlü hazmedemez bu hastalığa yakalanan kimse, varsa yoksa atatürk, cumhuriyet, laiklik. bu hastalığın toplumumuzu kemirmesine izin vermemeliyiz, hep birlikte bu hastalığa savaş açmalıyız. bir şekilde de ilacını mı buluyorlar ne yapıyorlarsa yapsınlar. laik bilim adamları da bu konu üzerinde çalışabilirler. hadi bakalım.

fabregas ın sunderland a attığı gol

ingiltere Premier Lig'de Sunderland ile Arsenal'in 1-1 berabere kaldığı maçta Arsenal kaptanı Fabregas'ın sunderland'a attığı ilginç gol. daha doğrusu sunderland defansı topu uzaklaştırmaya çalışırken top febregas'a çarpıp kaleye yöneliyor.
http://video.mynet.com/sp...asil-gol-Fabregas/962883/

namazımı kılar akşam olunca rakımı açarım

muazzez ilmiye çığ gibi katıksız din düşmanlarının saçmalığı. he deyin geçin.

5 yaşında kemalist olmak

kafayı osmanlı düşmanlığıyla bozmuş köksüzlerin gayet normal karşıladığı garabet. olm biraz akıllı olun lan! göz göre göre çocuklar zehirleniyor, çürümüş, çöp olmuş pis fikirlerle gençlik heba ediliyor. 5 yaşındaki çocuğa dini eğitim verilir, dini eğitim almayı bölücülük propagandası zanneden mallara ne diyebiliriz ki?

5 yaşındaki kemalist, bu sözüm de sana: bsgçk!

moderasyonun atatürk ü korumaması

yanlış yapıyorlar, ateşle oynuyorlar. mesela ben kemalizmi eleştirdim, 5 yaşında kemalist olmak başlığını açtım dolayısıyla moderasyon derhal görevini yapmalı ve atatürk'ü korumalı. yalçın küçük moderasyon olsa böyle olmaz.

5 yaşında kemalist olmak

günümüz kemalistlerinin birçoğunun aile ve çevre baskısı nedeniyle yaşadığı travma. çok tehlikeli sonuçları olabilir. 5 yaşındaki bir çocuğun zorla kemalist yapılması kabul edilemez, bu kafa değişmeli.

19 eylül 2010 fenerbahçe beşiktaş maçı

quaresma'nın bir beyanı vardı, kendimi fenerbahçe'ye hazırladım diyordu. iyi kayarsa bu akşam fenerbahçeliler yine kıvrım kıvrım olurlar. hadi bakalım.

ben sen o

soylu köpeklere haddini bildiren yazar.

5 yaşında türban takan çocuk

3 yaşındaki çocuğa "söyle bakalım yavrum atatürk'ü ne kadar seviyorsun ?" sorusunu soranların garibine giden çocuktur.

kızların teklif etmesini bekleyen erkek

ortalama bir abazandan fazla osbir çeker.

yalnızca fakir ve orta gelirlilerin şehit olması

kötü bir rastlantıdır burada art niyet aramamak gerek. devlet büyüklerimiz daha iyisini bilir.
(bkz: tesadüf)
(bkz: ironi)

ahaha super lan

(bkz: lan mı canın sağolsun)

fatih ürek

(bkz: taş fırın erkeği)

recep tayyip erdoğan ın obama yı azarlaması

seçimlere doğru bir anlaşma dahilinde mümkün olan hadisedir. hükümet kan kaybetmeye başlar da araştırmalar bunu ortaya koyarsa neden olmasın.