bugün

entry'ler (121)

349 dönem kısa dönem ve yedek subay adayları

bilecik ve eskişehire jandarma olarak giden torunlar dedenize her türlü soru sorabilirsiniz. il jandarma genel bilgi de verilir. hayırlısıyla gidin gelin.

diskapimandali

yardımsever yazar, iyi insan.

en sevdiği ders matematik olan öğrenci

aksilik olmazsa güzel bir hayat yaşayacak olacak öğrencidir.

kadınları erkeklerden ayıran şey

kadın estetiktir, erkek ise mekanik.

kedilerin yüzündeki hayırdır ne bakıyon ifadesi

bütün insanlarda olsa insanoğlunun birbirini katledeceği bakıştır.

quest net

geçtiğimiz aylarda çok yakın bir arkadaşım tarafından "dünya çapında uluslararası bir organizasyon örgütümüz var toplantımıza gelir misin?" şeklinde çağırıldığım gözleri $ bakan insanların sikko oluşumu. arkadaş kafamız da kötülüğe hinliğe basmaz gittik neymiş bu bakalım gibilerden. bire bir başlayan görüşme (sizi tek çağırırlar) dörde bire döndü bir saat içerisinde.

zaten anlatan anlatmış tezek değerinde saat mi ararsın, enerji ayrıştıran kolye mi ararsın (unique item diye bahsetti frpci olanlardan biri ahaha) onlara değinmiyorum değinir gibi yapıp. bu insan topluluğu daha sonra ikna turlarına başladı inceden inceden seni de aramızda görmek isterizler, "bu olay win-win aabii kazan kazan amerikan stayl" demeler.. ulan organizasyona giresim varsa da girmem artık laflara bak. iyi niyetli biri olarak çok yakın arkadaşıma da ayıp olmaması için "ben bir düşüneyim" dedim ve amanın o da ne? o bütün iyiliğimi düşünen bana para kazandırma sevdalısı insan grubunun yüzleri düştü ve ticarette böyle griler olmadığını siyah ve beyaz kararlar olduğunu ve bu kararı şimdi vermemi istediler. ulan babamın oğlumusun inceliğimizden geldik o kadar yolu "tamam o zaman size başarılar bana göre değil" diyip koşar adım uzaklaştım. yakın bildiğim arkadaşım o günden beri telefonlarıma cevap vermedi ve beni bir daha aramadı.

tanım: faydası; arkadaşın gerçek yüzünü gösteren, fazla parası olup beyin yoksunluğundan bunu değerlendiremeyen kişileri yaşamdan bir güzel eleyen, zararı; az buçuk birikimlerini bu umut taciri uğursuzlara kaptıran garibanları ezen oluşumdur, pardon organizasyondur.

yazarların kpss puanları

94. bekliyoruz 123 kişilik şehir plancısı kadrosu hangi illerdeymiş bakalım.

askerlik

yağlı metal bardakta içilen kendinden şekerli ılık çaydır.

amk spor gazetesi

bu gazeteyi almamın tek koşulu yanında pringles vermesidir.
(bkz: star gazetesi nin çıktığında pringles vermesi)

sözlük yazarlarının itirafları

çarşı iznine çıktığımda kolumdaki asker saati casio kronometrede kaldı ve ben oh iyi daha saat 14.00'muş diyerek gerçek saat 16.00 olmasına rağmen zağar gibi 3 saat daha eskişehir sokaklarında hava kararana kadar dolaştım sözlük. Askerlik adamı nasıl da mallaştırıyor dedim içimden. sonuç olarak 2 saat geç kalıp tutanak yedim sözlük.

341 dönem yedek subay sınav sonuçları

kendi adıma kısa dönem er olarak acemi birliği:BiLECiK 9'UNCU J.EĞT.A.K.LIĞI
BiLECiK ve usta birliği:iL J.K.LIĞI/ESKiŞEHiR
ESKiŞEHiR sonuçları çıkartmış sınavdır. Bilgi verebilecek arkadaşlara selam ederim.

kemalistlerin yaşayan yeni lideri

kemalizmi anlayamamış internet sıçanıdır.

müslüman alimin ateist ninjaya verdiği müthiş ayar

güldüren absürd hikaye.

cenazeye full makyaj giden kadın

eğer yakının cenazesiyse ağlamaktan akan makyajla suratı taharet taşına dönecek kadındır.

atatürk kalbinden vurulduğunda onu koruyan saat

+80 to luck veren 'enhanced item'.

alexander delarge

fransız malı penis büyütücü hap firması ismine benzettiğim isim.

bazı yerlere girerken selamunaleyküm diyememek

"bazı yerlerde de selamın aleyküm demez isek uzaylı gibi görülüyoruz" karşılığı verdiğim dinci zırvası.

lokwoman

dişi sağlıkçı ve aktar.

düğünde damada borç takmak

alacak iştir.

kuran ı kerim i yırtan türk kızı

davayı haksız çıkarmış zirzoptur.