1. 1.
  parma'da adrian mutu ile parlamış brezilya'lı müthiş komple forvet.kendisinde hız,güç,teknik,zeka ve bilumum şey mevcuttur.geçen sezon serie a'yı kasıp kavurmuştur.inter'in en akıllı transferlerinden biridir.
  3 ... elendil
 2. 2.
  sihirli bir sol ayağı vardır.vuruşları insanı öldürebilir.son 10 yılın en önemli striker larından
  2 ... armi
 3. 3.
  şu anın yıldızı,geleceğin efsanesi.çita gibi hızlıdır,ceza sahasının dışından istediği noktaya topu kilitleyebilir,güle oynaya adam geçer.inter'in en iyi transferlerinden biridir.
  2 ... i m from absürdistan
 4. 4.
  brezilyanın ronaldinho ile birlikte en iyisi güç hız ne ararsanız vardır bu adamda her ne kadar 10 kaplan gücünde olmasada heralde önünde 10 tane defans olsa onları rahatça devirebilir.ayrıca frikik kullanırken baldırlarına bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
  ... lancelot
 5. 5.
  süper yetenekli futbolcu.frikik,uzun şut,penaltı, (bkz: taç çizgisinden gol atmak) hatta kafa topları bile ondan sorulur.2005 yılı italya kupası finalinde romaya attığı goller dün gibi akıllardadır
  1 ... berbay
 6. 6.
  2006 dünya kupasında ronaldinhoyla beraber kupanın en iyi futbolcusu adayıdır. bi aksilik olmaz da brezilya kupayı alırsa* gol kralı olma ihtimalide vardır. hala o cüsseyle o hızına ve rahatlıkla adam geçmesine anlam verememişimdir. (bkz: oha) zevkle izliyoruz kendisini.
  ... shyer
 7. 7.
  avrupa'da şu anda en iyi 5 forvet arasındadır. yeteneği ve hırsıyla inter'in en önemli oyuncusudur. bundan sonra kime transfer olacağı merak konusudur.
  1 ... salca
 8. 8.
  Futbolda görülebilecek en sağlam forvet oyuncusu.Dünyanın en iyisi.Oldukça yetenekli.Yalnız hala anlamıyorum neden Inter de oynuyor?Chelsea bu kadar sıkıntı çekerken onu alacağına Drogba yı alıyor.Yine de Avrupa'da Fernando Torres ile birlikte sayılı santrforlardan.
  1 -1 ... hakande84
 9. 9.
  istikrarsız bir yıldız.5 maç üst üste çok iyi oynar sonra 2 maç sahada gezinir.ama yine de müthiş sol ayağı en olmadık anlarda bile imdadına yetişir takımının.
  ... wolfshade
 10. 10.
  Çok büyük bir yıldız olarak nitelendirilse de.ismi kadar büyük işler yaptığını söyleyemeyeceğimiz brazilya nın golcu oyuncusu.
  1 ... genez