bugün

almanlar'ın yüz karası lanet herif.
hiç sevmem.
neyse konumuz bu değil zaten.
almanya da adı anılmamaya çalışılır,ki çoğu insan bunu anımsatmaktan çekinmez.''aaa sizin hitler vardı'',babında lakırdılar.
şunu söyleyebilirim: almanlar'ın yüzde 90ının hoşuna gitmez bu adam,ve ülkelerinin bu adamın ismiyle cismiyle anılmasından hiç mi hiç hoşlanmazlar.söz konusu olduğunda arkasına bakmadan kaçar,utanır,yüzü kızarır vs.
sakın bi almana sırf şebeklik olsun diye sağ kolunuzu kaldırıp nazi selamı (bkz: hitlergruß) vermeyin.''heil hitler!'', falan hiç demeyin ananızı beller yoksa. onu geçtim hapse bile atarlar.aman diyim.
bu arada başlık da önüme gelmişken söyleyeyim frank zappa'nın güzel bir anısı vardır bu konuyla ilgili.
okumanızı tavsiye ederim.

sevgiler.
birgün bir müslüman ile bir yahudi müze'de Adolf Hitlerin resmine bakmaktalar. Birden yahudi olan adam Hitlerin üzerine tükürüyor. Müslüman olan adam sormus "neden tükürdünüz resmin üstüne. Yahudi söyle cevap verir "zamaninda bu adam bir sürü yahudi öldürmüstü". Sonra müslüman olan adam tükürür Hitlerin tablosuna. Yahudi sorar "peki siz neden tükürdünüz". Müslüman söyle cevap verir "ben Hitlerin bütün yahudileri öldürmedigi icin tükürdüm".
- Danca dilinden cevirdim. Umarim olmustur.
Helal olsun Hitlere!
bazı gerizekalıların sevdiğini sandığı lider.. öte yandan aynı adam gider israil ile işbirliği yapar. dünya'dan haberiniz yok.
her ne kadar yahudilere soykırım yapmış gibi görünse de yahudilerin vadedilmiş topraklara yerleşmesi için en önemli hamleyi yapmış ve bir nevi yahudilere yardım etmiş, siyonist güçler tarafından yönetilen tipik bir mason.

not: bir kitabı var bilmem bilir misiniz kavgam dünyanın en sıkıcı kitabı.
Yenilmiştir, günah keçisidir ve sırf bu yüzden yapılan her filmde -en aptalından en düzgününe- küfredilmeye mahkum kişidir.
dünyanın gördüğü gelmiş geçmiş en çılgın adamdır.
karar anı gelince asla titremeyen bir liderdir.
cesar mendoza tanrı olsaydı, iyi kalpli bir yahudi olmakla cezalandıracaktı kendisini.
güzel sanatlar akademisinden yeteneksiz diye atılan büyük lider ( atılmayaymış iyiydi) . kitleleri hitabet yeteneğiyle etkilemiş ve peşinden sürüklemiştir. 1945 yılında yeraltında intihar ederek hayata gözlerini yummuştur.
1. dünya şavaşında yahudilerin almanya'yı sattığını düşünerek ilk önce yahudileri gözüne kestiren ve sonra da neden dünnya çok mutlu diyerek bütün ülkeleri yenme psikolojine giren efsane lider.
Genel olarak nazi ve hitler ve de ikinci dunya savasi cahili insanlarin elestirdigi alman lideri, gunah kecisi.

Yazcaklarim fazlaca ''toplum icin tarih'''in disinda kaldigi icin kotulencek ama gene de yazicam.

Kendisine turlu lakaplar takilip, 2. Dunya savasinin tek suclusu, katliamcisi gibi gosteriliyor ama yanlistir, bu sekilde elestirilemez. Hayir tabii elestirebilirsin ama bir bok bilmeden neyi elestiriyorsun ?

Elestirenlerin Hitler hakkindaki tum bilgisi propoganda amaci guden 2. Sinif amerikan filmlerinden ibarettir. daha da iyimser olursak sadece tarafli kaynaklari gormus kisidir yuzde 95.
Bunlar da Yuzlerce asilsiz hikaye ve sayisi oldukca abartilmis seyleri soyluyorlar sadece.

Emin olun cogu ulkeden daha sucsuzdur ya da cogu ulke en az onun kadar sucludur.

Hitler'in ve nazi'lerin Yaptiklari soylenen cogu sey ya gercek disidir ya da abartilmistir. Bilincli tasarlanmis Yahudi soykirimi buna ornektir. Hakkinda gerceklerin oldugu kadar-mengele'nin yaptiklari, kendisi reddetse de yaptigini dusunuyorum- cok daha buyuk yalanlar da vardir. Zaten bu konudaki cogu sey yalanci sahitlikler ve de tehditlerler sonucu yalan itiraflardan olusuyor. toplama kamplarindaki cogu seyin gercekligi tartisiliyor ve de cogu sey kabul edilmiyor artik.

Ben hitleri veyahut nazileri savunmuyorum, ikinci dunya savasinin tek sorumlulari olmadigini savunuyorum bu yuzden de bu Adami kotuluyeceksen unit 731'i, Dresden Bombardımanı, ingilizlerin hintlilere yaptigi hardal deneylerini, amerikalarin hastalari iylestircez diye uzerlerinde uyguladiklari deneyleri, atom bombasini, stalin donemi sovyetlerin yaptiklarini, japon katliamlarini, hitleri destekleyen alman halkini, nazileri destekleyen isvec'I -hatta polonya'daki, norvec'teki vs. Cogu ismi-, fransa'yi, italya'yi hatta almanya'ya silah satan amerika'yi falan da kotuleyeceksin, biraz objektir olun. 2. Dunya savasinin tek suclusu falan degil kesinlikle ama bildigim sey gunah kecisi oldugudur.

Bu adam sayesinde -kotuleyerek- cok kisi ekmek yedi; gerek filmleriyle gerekse kitaplariyla ve de sayesinde bir suru seyi ortbas ettiler. Hala da yapiliyor bu...
türk gençliğinin en büyük ihtiyacını yıllar önceden görerek elde avuçta ne var ne yok yatırıp sabun yapmıştır.
kavgam adlı kitabını okursanız onun hakkında daha iyi bilgi edinebilirsiniz. natıonal geographic belgeselinde adolf hitleri izlemeyin çünkü tamamen yanlı bir belgesel olmuş.
bir çok günahı olduğu halde sadece holokost iftirasıyla çamur atılan ikinci dünya savaşını çıkaran alman siyasi figür.

yahudi sofralarına oturmuşluğu vardır, yahudi taburları vardır. onu 'holokost'la suçlamak bazı odakların kendilerine siyasi manevra alanı sağlamsıdır. sadece yahudilere değil ekonomideki yabancı unsurlara karşı yapılan kıyımlarda yahudilerden çok çingeneler ve diğer ırklar 'temizlenmeye' çalışılmıştır.
adolf hitler...

o büyük almanya nın parçalanması ile yukarı avusturya da doğmuş asker, siyasetçi...

onun bu denli saldırgan davranmasının nedenleri tüm boyutları ile incelenirse, ona kasap diyenler bile hak verebilirler belki, kendi ülkesinde ikinci sınıf insan muamelesi görmekle başlar hitler in hikayesi...
toprakları parçalanmış, küçücük kalmış ülkesi, ekonomisi tam anlamıyla, amerikan, ingiliz, fransız hegemonyası altına alınmış, böyle bir durumda ülkesinde yaşayan yahudilere öncelik tanınıp, zengin tutulmaları ise tuz biber olmuştur. sanırım yaptığı icraatleri nasyonal sosyalizm kavramından hareketle yapmasından dolayı bu denli tepki toplamış, ağır eleştirilere maruz kalmıştır...

(bkz: balfour deklarasyonu)

zaten birinci dünya savaşı daha devam ederken, orta doğu da yahudiler tarafından israil devleti kurulması için ingiltere öncülüğünde hummalı bir çalışma başlatılmıştı bile, yahudiler, devletlerinin kurulması için de böyle bir oyuna girmekte sakınca görmemişlerdi, aynı savaştan çıkan osmanlı devleti nin durumu ne kadar sikikse, almanya nın durumu daha bir sikik, daha bir kötüydü, orduları terhis edilmiş savunmasız bir ülke...

öyle ki 1939 yılına kadar iktidarda olduğu dönemde avrupa nın en büyük kara ordusunu zuhura getirmiştir adolf hitler, 5 milyon nazi askeri... iş eğer ırkçılık değil de emperyalizme karşı bir hareket olarak gösterilseydi, belki şu an masumdu, zaten hitler in bu yaptığı aslında emperyalist devletlere karşı bir savaştı, kendi ülkesindeki sikik ekonomiyi ve kendi ezilmiş vatandaşını refaha uaştırmaktı...

edit: hitabet yeteneği ile winston churchill, joseph stalin, lenin ve bilumum kişileri ağızları açık izlettirebilir kendisine.
günümüz tayyip rejimini 45lerde anlatan adam. "siviller savaşmalı, bu partiyi istemeselerdi yoksa."
bebek katili. çocuk katili.
birkaç yıldır yahudilerin, müslümanlar üzerindeki baskısı yüzünden duyduğumuz kinin, adolf hitlerin söylemiş olduğu " öldürmediğim her yahudi için bana küfür edeceksiniz." sözüyle bağdaştırıp, kimdir? , neyin nesidir? diye araştırmadan türk halkının iyi bir lider sandığı faşist bir komutandır ve bu kişi insanları diri diri fırınlara atabilecek kadar canileşebilmiş bir insandır, düşmanımın düşmanı benim dostumdur düşüncesiyle hiç bir insan değerlendirilemez, yargılanamaz.
kendi zamanının almanyasının sosyal, ekonomik ve jeopolitik konumuna göre tamamen haklı olan ve ilk başta almanyanın bağımsızlığını isteyen sonra hedefleri büyüten ve almanlardan korkulması gerektiğinin tarihteki kanıtı durumunda olan zamanının faşist almanyasının faşist lideri.
https://fbcdn-sphotos-h-a...266690273_299108233_n.jpg
naziler iktidar gelmeden önce juden raus nach palestinien (yahudiler filistin'e defolun) sloganını kullandığı için, genellikle islamcı kesmin çevirdiği israil piyonu geyiği çöküyor. nitekim yahudilerden muzdarip tüm almanlar yahudilerin anavatanlarına gitmelerini istiyordu. bilindiği gibi filistin dediğimiz bölge arapların değil yahudilerin anavatanıdır.
herifi ressam yapmadılar cezasını dünya çekti, sanat yapmak isteyene engel olmayın kardeşim.
faşistlerin ağa babası.
draw something oyununda germany çıkınca çizdiğim insan.
mütevazi olamayacağım iyi çizmiştim ha.
Norvec'i isgal etmesi bile sevmeye yeter.