bugün

yahudilerden nefret ettiği halde ilk aşık olduğu kadın yahudi olan ve canica insanlardan sabun yapan adam.
namı diğer Führer, ns'nin öncüsü. aynı zamanda il duce'yi örnek almıştır. çoğu kimsenin anlayamayacağı bir insandır. ayrıca hayvanları çok sever. adına çok kitap yazılmış, şarkı bestelenmiştir. selamlanışı da ayrı bir güzeldir kanımca.
askerlikte tam bir deha olmasına rağmen dğier dallarda tam bir cani ayrıca rusyayı ele geçirseydi sıra bize gelcekti.
yahudiler bu kadar nüfuzlu olmasaydı belki şimdi üniversitesi bile vardı.
(bkz: adolf hitler university)

yeni yeni soykırımcılar yetiştirmek için.
o zamana göre tarihin seyrini tek başına değiştirebilmiş bir insan. günümüz türkiye'sini yönetiyor olsaydı pkk'yı çok ibretlik bir şekilde yok edebilirdi.
"ihbin ihbin yanıyor, yanıyor bu gönlüm" şeklinde taşşaaa alınmış efsanevi lider, diktatör, katil, ressam, heykeltraş, müzisyen, optimist, mazoşist, sadist, antifeminist, faşist, komunist yer yer kapitalist aynı zamanda da anti emperyalist diyolla. götü başı ayrı oynuyomuş yani*. * *
Adolf Hitler (20 Nisan 1889, Braunau am Inn - 30 Nisan 1945, Berlin), Avusturya asıllı Alman politikacı, devlet adamı ve diktatör. 1933 itibari ile Almanya'nın başbakanı ve 1934'den ölümüne kadar Almanya'nın devlet başkanıydı. Devlet başkanı olduğu dönemde başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı makamlarını birleştirerek Führer[1] unvanı altında devlet başkanlığı yapmıştır. 1921-1945 yılları arasında Nasyonal Sosyalist Alman işçi Partisi'nin başkanlığını yapmıştı. Politikacı kimliği dışında bir ressam ve askerdi.
atamızdan sonra inandığım yegane lider.
tasarlattığı subay kıyafetleri günümüze kadar tasarlanmış, göze en hoş gelen asker kıyafetleridir.
adamların en çirkin subayı bile kıyafetleri giydiği zaman yakışıklı oluyor resmen.
führerin dibi.
teke tekte karşıma çıksa çok pis harcayacağımı düşündüğüm bir zamanların führeri.

he kendisine saygımız sonsuzdur o ayrı.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/adolf-hitler/
yarrak kafalı sscb ve abd tarafından yenilgiye uğratılması filmlerde vb mecralarda dünyaya kurtuluş olarak pazarlanan bir lider.tabii sonrasında abd ve sscb elele dünyayı o kadar anlamlı,güzel ve yaşanır bir hale getirdiler ki yaşayıp görse hitler ben çok ayıp etmişim abiler siz hümanistin dibisiniz valla sayenizde elhamdülillah insan oldum derdi.
Kendi babasinin Yahudi olup annesini terk etmesinden mutevellit Yahudiler'e zulum eden insan. Mesele biraz arastirilirsa Filistin'de Yahudi devleti kurmak isteyen masonlarin orada Yahudi cogunlugu saglamak icin bu kanli plani yapip uyguladigi anlasilir. Insanlari alistiklari duzenden ayrilmaya zorlamak icin cidden bir zorlama gerekmekteydi ve Hitler bu zorlamayi yapmis oldu. (Mobil olmayip kaynak vereydim iyiydi)
israil'e maddi kaynak sağlayan führer. boru değil lan dünyanın tazminatını ödediler adamlar.
oç'nin tekidir nokta net.
alemin derdi faşizm olmuş, demek ki, zamanında iyi koymuş... sözünün sahibidir.
hala bu devirde trollde olsa savunanlarının, hayranlarının
olduğunu görmek, insanlığından utanmaktır.

edit: imla.
şaka niyetine bile olsa hakkında sevimli söz söylemenin vicdan zaafiyeti olacağını düşündüğüm zat. vicdan aynası.
ne kadar nefret etsemde zekasına saygı duyulmasını savunduğum kişi. şerefsizin teki olsa da.
alman değil avusturyalı şahsiyet yoksunu faşist.
eksileyenler hitlerle evlenin aq bişey demiyorum olum manyakmısınız o adam alman olmayan herkesi aşağılık görüyor dolayısıyla sizide aşağılık görüyor o adam.
faşistlerin efendisidir.
Çok sevdiğim ve amacını keşke daha başarılı bir şekilde sonuçlandırsaydı diye düşündüğüm kişi.

Demokrasi var bu ülke de, bende böyle düşünüyorum var mı ?

Ne güzel de söylemiş. Öldürmediğim her yahudi için bana küfür edeceksiniz...

inşallah yahudilerin filistinlilere attığı misket bombalarının gazabına kurban gidersiniz amk.
üçyüz kadar suikast ve öldürme planı atlatmış her nasılsa sonu kendi elinden olmuştur, bu suikastlerden biri üzerindeki bombaların patlamaması sonucu başarısız sayılan alman bir subaya aittir eğer başarılı olsaydı belki dünyanın ilk canlı bombası olarak tarihe geçecek ve hitler'i hakkın rahmetine kavuşturacaktı, suikastçinin adınıda verelim tam olsun efendim orgeneral von tresckow.
eskiden derste savunduğum için disipline gitmeme sebep olan kişi.