bugün

lan amına koyim bir düşünün. iki olayı niye bir tutup öyle değerlendiriyor millet. şuan israil devlet'inin yaptığı şey şerefsizlik ama bunu tüm yahudilere mal etmekte kafatasçılık. şimdi bana ırkçılığın neden kötü bir şey olduğunu anlattırmayın. zamanında hitler'in hunharca katlettiği masum insanlar değil miydi? yapmayın etmeyin biraz düşününde öyle yazın/konuşun.
Asıl hedeflerini küçük tatminlerle kaybeden , milyonların sevgilisi aynı zamanda 23742378 katının sevgilisi olmayan kişidir. * *
gün itibariyle facebook'un yeni gözdesi
facebook'ta sevilen sayılan saygıyla anılan büyük lider.. *
israili kınamak adına haklı çıkardıkları lider.zeka geriliği diyorum başka bir şey demiyorum.
bu dünyada onun zamanından sonra olmuş kötülüklere, katliamlara ön ayak olan, kötülüğe saplanmaya aday olan toplumlara, insanlara cesaret veren, 6 milyon yahudiyi katleden ve bazı türk insanlarının sevgisini kazanan, faşist ve acımasız insan.

terörü terörle savunanlar; siz gerçekten barışı istemiyorsunuz. ya da düşünmeden konuşuyor ve yazıyorsunuz!
gerizekalı insanlarla beraber yaşadığımızı bize tekrar göstermiş katil lider. lafa nereden başlasam bilemiyorum. yakın tarih okuyanlar bilir. israil'in bugün filistin halkı üzerinde yaptığı deneyleri, kırklı yılların başında hitler yahudilere yapıyordu. on yıllar ya da yüz yıllar sonra (insan doğasından dolayı) bunu bir başkası yapacak. sıçılan bok aynı, sıçan göt farklı.
adamın biri sorar:
-selam, ne yapıyorsunuz?
hitler cevaplar:
-3. dünya savaşını planlıyoruz!
adam sorar:
-gerçekten mi? neler olacak?
hitler:
bu sefer 14 milyon yahudi'yi ve bir bisiklet tamircisini öldüreceğiz!
adam sorar:
-bir bisiklet tamircisi mi?!
hitler stalin'e döner ve der ki:
-gördün mü, sana kimsenin 14 milyon yahudi'yi takmayacağını söylemiştim!
hakkında bu kadar entry girilince acaba öldü mü diye düşündüğüm kişi.****
Bugün yahudiler hakkında söylediği tüm insanlık dışı sözlerinin paylaşıldığı ve sözlerinin alkışlandığı kişi.Öncelikle unutmamalıyız ki bu olayların yahudi halkıyla bir ilgisi yoktur, israil hükümetinin suçudur.Eğer artık yahudilere hitlerin gözünden bakacaksak hitlerden ve israil hükümetinin iğrençliğinden ne farkımız kalır ?
hitler karşıtı herkesin bir anda hitler hayranı olması. demek ki insanlar bugünü bekliyormuş içinde ki hitleri çıkarmak için.
Benden Hitleri savunanlara gelsin.
Dünyanın sayılı katillerindendir. arkadaş ne iştir anlamıyorum. daha dün insanlıktan, kardeşlikten, ezilenlerin dilinden konuşmaya çalışan adam'lar bugün hitler'i savunmaya başlamış ciddi ciddi. yahudileri katletmemişmiş falan filan. ulan yuh be! kimse zaten israil'in yaptıklarını haklı veya doğru bulmuyor. insanlıktan öte bir davranış, katliam, cinayet olduğuna zaten hem fikiriz. bu durumda kalkıpta hitler hepsini öldürseymiş falan dediğiniz zaman inanın en ufak bir farkınız dahi kalmıyor katliamı yapan zihniyetle. azıcık size ait doğrularınız olsun lan. katliam sevdiklerinize yapılınca haklı olarak ses çıkarıyorsunuz ama hitler yahudileri öldürsün demekten geri durmuyorsunuz. bu ne aciz bir düşüncedir arkadaşlar
sosyolojik konulardan tamamen uzak, iki tane milliyetçi kitaptan fazlasını okumamış, toplumların tarihlerinden bir haber, sınıfsal çatışmalardan bir haber, olayları düşünmekten bir haber, ama sorsan ezilenlerin en büyük destekçisi-kardeşi falan filan. ama hitler öldürseymiş demekten geri kalmayan bir toplum
psikopat sözlerine* övgüler yağdıran gerzeklere söylemek isterim. hitler, saf alman ıkrından başka gözü bir şey görmeyen bir cani idi. keşke yahudileri öldürseymiş demek en hafif tabirle terbiyesizliktir. şunu da unutmamak lazım, şu anda yaşasaydı mesela, o nazi yükselişi bu yıllarda olsaydı, ilk hedefi ülkede milyonlarca olan müslümanları öldürmek olurdu. ya bu kadar mı cahilsiniz anlamıyorum ki, hayır insan bilmiyor olabilir bazı şeylerin farkında olmayabilir. fakat doğruyu uygun dille göstermeye çalışanları dinleyin bari. dangozlar.
zamanın da demiş ki;
--spoiler--
gün gelecek öldürmediğim yahudiler için bana lanet edeceksiniz.
--spoiler--
mantıklı insan iplemez bu herifi. ama anlık duygulara kapılan duygusal davrananlar bugün bu adamın bu söylediğine hak verir.
içinde bulunduğumuz gergin günlerde kimileri tarafından yeniden kahraman ilan edilen, kimileri tarafındansa hala yaptıklarının ne olursa olsun insanlık tarihine kara bir leke olarak kazındığı düşünülen diktatör!

ne olursa olsun kim ne derse milliyetçilik duygularına nasıl sahip olunabileceğini gözler önüne sermiş liderdir!

adam ülkesindeki bütün aksaklıkların nedeni olarak Yahudiler, çingeneler ve bazı azınlıkları gösteriyor neticisinde de yaklaşık 6 milyon kişiyi gözünü kırpmadan öldürüyor, biz ise hala hergün şehitlerimizin arkasından "vatan sağolsun!" demekle yetiniyoruz! olmaz arkadaş olmaz bu böyle! ata'mızın kemikleri sızlıyordur mezarında eminim! radikal kararların alınıp radikal işlerin yapılma zamanı geldi de geçiyor artık!
bildiğiniz katildir efenim. hem de eli en kanlısından.
bildiğin psikopat. birde bunu övüp de müslümanım diye gezenler var maalesef.
6 milyon yahudiyi katletmesiyle bilinen, bu sebepten facebook gençliğinin kahramanı olan büyük adam. onca şey varken, sadece 6 milyon yahudiyi katletmesiyle bilinmesi, daha doğrusu sadece bunun dile getirilmesi de ayrı komik.

bak üzerine basa basa söylüyorum, büyük bir lider. hayır gidin kitap okuyun da demiyorum. google'a adolf hitler yazarsanız, "yahudilerden sonra bize gelecekti olum, almanlardan başka herkesi yok edecekti lan!" dememeniz gerektiğini görürsünüz.

çingenelerden tek farkı akıllı olması olan bu ırktan nefret etmesi için pek çok sebep vardır. bizim kuklalarımızın ağızlarını açamayacağı bir ortamda, kendisi "ulan ne pislik yapmış bunlar" diyerek işe koyulmuştur, amacına da bir noktada ulaşmıştır. kimse kusura bakmasın da, 6 milyon yahudi "sen şerefsiz misin? değilsin tamam, sevdik biz seni, hayatına devam et sen" diye salınamazdı.

insanlıkmış, kardeşlikmiş bıdı bıdı... hitler'in yaptığı her şeyi haklı çıkaran yahudiler, yoksa ikisinin de "şerefsizlik" olduğu söylenebilir. ama yok, ezilmişliklerini kan dökerek üzerlerinden atacaklar. kanlarında boğulsunlar. ben komünist falan da değilim ha, döktükleri kanda boğulsunlar diyebiliyorum yani, hiç de insan değilim. hadi beni de vurun.

kendisini savunan herkes "iki olay oldu ya hitlerci kesildi amk" oluyor zaten. yazık. ha seçim yapmak gerekseydi, başka şansım olmasaydı, israil uşaklığındansa alman uşaklığını tercih ederdim. kendilerini üstün görebilmeleri için soyları var hiç değilse.
en kısa ve öz haliyle, gözü dönmüş sapıktır bu.

bugünlerde de pek bir ünlü olmuştur "kanı kaynayan" gençlerimiz sayesinde. bu gençlerimizi de birisi gaza getirmeyedursun, hiç duramıyor canlarım. dilleri dışarı çıkmış bir şekilde, yemeden içmeden, "heh bi tane daha buldum hitler! heil hitler! hemen paylaşmalıyım heh heh !.." diye yarışa girmişler sanki. empati kurmaktan yoksun zavallıcıklarım benim. şükürler olsun ki, bizim 7 milyon insanımız katledilmediği için, bugün içlerimizden bazıları "hitler ne doğru demiş la" diyebiliyor. bu adamın ne derece psikopat bir yapıda olduğundan haberdar olmayan aynı cenvagerler, bugün hitler'in biraz daha, çok değil, azıcık daha yaşaması gibi bir ihtimal karşısında onun hakkında ne diyebilecekti çok merak ediyorum. hayır, etmemeliyim. düşünmek bile istemiyorum...

bugün bu adamı haklı bulanlar, bu adamın söylediği rivayet edilen sözleri destekleyenler, konusu açılınca 11 eylül saldırılarından sonra ortaya atılan "bütün müslümanlar teröristtir" sikimsonik genellemesine tepki vermesinler lütfen. hiç inandırıcı olmayacak. çünkü şu an onlar aynısını yahudilere karşı yapıyor.. burda tartışılması gereken israil'in devlet politikası iken, bir andavallının ortaya attığı hitler sözü üzerinden israil'i lanetleme çalışmaları sürüyor. bütün yahudiler'in ne suçu var lan? ulan ırkçılık, gözün kör olsun.
facebookta adına açılan sayfalarda, hayranlarının çoğunluğunun türk olduğu, alman ırkçı lider.

(bkz: facebookta adolf hitlerin hayran sayfaları)
büyük lider, dahi, yahudilerin derdini anlayan tek kişi.
türkler içinse görüşü 'affedilebilir ırk' olduğumuzdur.
almanları kendilerinden utandıran soykırımcı katil. mavi marmara olayından sonra yahudi karşıtlığı o noktaya geldiki ülkemizde hitler özentileri ortaya çıkmaya başladı.
adamın iki kuşak sonrası almanya'da cami yakıp türk doğruyor, alakasız bir sürü gerizekalı da burdan adama alkış tutuyor. yemin ederim gerizekalısınız.
yurdumun az zekalı ergen ve şakirtlerinin badem bıyık yerine hitler bıyığı bırakmasına etki edecek kadar büyük düşüncelerin ve mücadelenin esas oğlanı!!!
güncel Önemli Başlıklar