bugün

entry'ler (324)

açık konuşmak gerekirse izmir de bakire yok

izmir'de ikamet ettiğim yıllarda hep hayal kırıklığına, bütün fantezilerimin çöküşüne sebep olan durumdur. elbet medeni görünüşlü kimlikle nimetlerden faydalanıyoruz ama arada canımızın istediği de oluyor.

pablo neruda

ibnedir kendileri.

sevgiliye şöyle bir uzaktan bakmak

eylem halindeyken; bu ne la? ben bununla mı birlikteyim yani? gibi soruları sormaya başladığınız anı temsil eder.

üniversiteye başlayacak kızlara tavsiyeler

burası üniversite artık özgürüz yakışıklı erkeklere vermeye geldik havalarına girmeyin.çok çirkin görünüyorsunuz o zaman.sorunlarımız var ama yinede sevişmeye geldik diyorsanız o ayrı.*

adit:imla

recep tayyip erdoğan a sorulacak sorular

kanser misin?

hiç bitmesin istenen kitaplar

böyle bir kitap tanımı yoktur.kitap bitsin diye okunur. bitsinde bunuda okudum diyebiliyim. artık daha entelim. daha çok konuşur karı kızı etkilerim mantığıyla okunur. bu sebepten lütfen saçmalamayın.

salaş ve bohem olmayı karizmatik zannetmek

içlerindeki tikiyi conconu bastırmak isteyen toplumun gereksiz insanlarıdır.hiçbir işe yaramazlar.vatana millete bir hayırları yoktur.geberseler pkklıdan sayarlar o derece.tembellikten de olabilir tabi.ayırıcı özelliği pis kokmalarıdır bunların.

o düşünüp tutasınız diye size öğüt veriyor

akrabaya bakmak derken neresinden diye düşündürtür. (bkz: götünden) (bkz: memesinden)

sizi unutup uyuyan sevgili

sevgilisine değer vermediğini ağzından kaçıran sevgilidir.derhal terk edilmesi gerekir.bu kadar da ilgisiz kalınmaz ki sevgiliye.kankan değil sonuçta.

terk eden sevgiliye söylenenler

arada sevişelim mi?

bir tanrı olarak mustafa kemal atatürk

bir metafor olarak ele alınırsa tanrı mustafak kemalde değildir zaten.benim bildiğim recep teyyiptir.*

sözlük nickini sevgilisine söylemeyen erkek

nasıl bi pislik olduğunu,bastırılmış düşüncelerini nasıl yansıttığını sevgilisinin öğrenmesini istemeyen şahıstır.hakkıdır.

solcuların çocuklarına koydukları isimler

(bkz: mahu)

annenin yemek yapmasını bilmemesi

anne olması için hiçbir nedeni kalmamış olan kadındır.

en samimiyetsiz laflar

seni seviyorum.

fakir ölüm alanları

tek bir alan oluşturulsa yeter,devlet malına zarar.

kahvaltıda olması gerekenler

(bkz: karı kız)

toplumsal değer yargıları

(bkz: am göt meme)

otobüste karşı koltukta oturan mini etekli kız

dövülesi kızdır. özel taşıt olsa yine katlanılabilinir bu duruma ancak toplu taşıma aracıdır sonuçta. sonra niye tacize uğruyorum diye ağlar durur.

istanbul un en güzel binası

bizim apartmandır.