bugün

hoşgelmiş yedinci nesil yazar. coştursun efenim sözlüğü *
entryleride nickinden esinlenerek brezilya dizilerinden fırlamış gibi olmaz inşallah.
(bkz: adios sancho panpa)*
ayrıca bir yedini nesil yazar. hoşgelmiş.
görüşlerine her zaman değer vereceğim , uludağ sözlüğü hayatıma katan değerli yazardır kendileri .
yarası olduğu konulara empati ile yaklaşarak kendini avutmaya çalışan yazardır.

edit:ayrıca hazımsızdır. an itibariyle seri eksi moduna geçiş yapmışır.
on numara değil, bir numara yazar. Saygılar efendim.
adios sancho pizza şeklinde okuyarak o ne lan meksikalı pizzacı mı gelmiş türkiye ye acaba filan diye düşündüren nick. meksikalı pizzacı neyse. hiç uyanamadım ben daha sözlük.

hoşgelmiş.
uludağsözlük yazarı.

(#11301764) demek ki neymiş, ramazanda yemek ancak ortalık yerde yenebilirmiş.
psikopat hamamböceğinin saldırısına uğramış yedinci nesil yazar. nesildaş.
don kişot'un yardımcısına veda ederken söyleyeceği söz.
a takımı filminde sonunda bir de motherfucker dediği replik yanlış hatırlamıyorsam.
şu dünyada en sevdiğim insandır .
yeri değiştirilemeyeceklerdendir .
gündüz tayfasının en aklı başında yazarlarındandır.

edit:belki gündüz tayfası değildir ama ben gündüz gördüm.
Gozlem yetenegi guclu, zeki yazar. Kusura bakmasin, turkce klavyesiz bu kadar oluyor. sanal klavye diye laflamaz umariz, cunku onla yazmak biraz bayiyor. $imdi gelelim sozluk formatina. actigim ba$lik "tiyatroda sakız çiğnenir mi", ilk entry ise (bkz: #11391590). yani tanim. ba$ligi tanimliyor. arkada$in entry'si ise (bkz: #11391610). yani soru ba$liga cevabimsi entry giriyor. sozluk formati? evet, sozluk formati.
(bkz: #11521702)
hak verdiğim yazar.
etten kemikten rab lerine laf söyletmez efenim çok içlidir, duygusaldır.
hayatımdaki en değerli varlıklardan birisi. *
(#12886002) adını bilmem ve ezberlemek gibi bir derdim de yok. sizin tipinizdeki insanları tanımak o kadar zor değil.

laflarım ağırınıza gidiyorsa üztünüze alınmayın.
yakın akadaşım olan ve bugün evine gittiğim yazar. bu hafta ayrı şehire gideceği için 1 aydır sabahtan akşama kadar görüşüyoruz kendisiyle. sabahın 8'inde evlerine gittim ama sözlükte takılmaktan bana kıçını döndü ve yüzüme bile bakmadı. bir süre tv izleyip dayanamadım ve adios ben geldim bilmem farkında mısın dedim döndü ve sırıttı bana. açım kahvaltı hazırla dedi. çok seviyorum napabilirim. gittim kahvaltı hazırladım, bulaşığı da yıkadım hatta o farketmedi şimdi öğrenir nasılsa. kahve de yaptım bu arada. geçenlerde mesaj atmıştım iyi ki benim arkadaşımsın diye bugünse sen niye benim arkadaşımsın ya dedim. içimde kötülük yok tabi. ben hayatımda böyle tatlı böyle güzel kız görmedim ama her güzelin varmış kusuru.

edit: istek üzerine küçük bir düzeltme.
bir ara muhabbet ederdik. iyi birisi.

edit: kanka seni sevmeyen biri var söyliyim.
kısaltması asp olan yazar.
(#13303325) vay be kıskandım doğrusu.*
aferin yazarıdır. yazsın sözlükte. buralar senin.
#13506735 altına imzamı atacağım bu entrynin yazarıdır...daha önce nerelerdedir ben mi görmemişimdir bilinmez.
bazı hümanist ergenlere iyi laf koymuş yazar.
(#13506735)