bugün

entry'ler (342)

fenerbahçe vs cemaat

tetikçileri ile fenerbahçeyi yıkmaya çalışan cemaat gözünü başka yerlere dikmiştir. şuanda chp ile ters düştüğü hükümeti değiştirme planları içerisindedir. o halde gösterir ki fenerbahçenin karşısında şuandan itibaren chp vardır. chp'ye oy veren fenerbahçeli safını değiştirmiş demektir.

fenerbahçe ve şike

mehmet baransu'nun tetikçiliği ile sürekli her kanalda fenerbahçeye saldırdığı döneme denk gelir. tetikçi olduğundandır ki fenerbahçeye operasyonu cemaat yapmıştır kanısına rahatlıkla varmamıza sebep olur.

mehmet baransu

cemaatin tetikçisi bir yazardır. bugun chp yandaşı olmuş yarın ne olacağı belirsizdir.

davutoğlu hakan fidan ses kaydı vatan hainliğidir

konuşma vatan hainliğidir de bunun yayınlayan halk kahramanımıdır sorusunu akla getiren söylemdir.

cumhuriyet halk partisi

atatürk'ün kurduğu kutsal olması gereken değerlerinin korunması gereken bir partidir ancak son gelinen noktada cemaat ile aynı yatağa girerek bütün değerlerini yerle bir etmeyi başarmıştır. kurucusunun kemiklerini sızlatan partidir. cemaat halk partisi olmuştur.

chp vs akp

chp'nin cemaat ile aynı yatağa girerek ve aynı zamanda mhp seçmeninden istanbulda biz daha güçlüyüz bize oy verin vatan elden gidiyor naraları attığı, akp'nin iste yolsuzluk üstüne yolsuzluk tapeleri ile karşılaşıp ayakta durmaya çalıştığı bir dönemdir. lakin ikisininde birbirinden farkı yoktur. biri kukla biri yolsuzluk iddaları üstündedir.

mhp seçmeni

chp'nin güçlü olduğu yerde chp'ye oy vermesi istenen seçmendir. böyle saçma bir istek yoktur. cemaatle aynı yatağa girenlerin oy yükseltme çabalarıdır.

milliyetçi hareket partisi

milliyetçi hareket partisini Destekleyenlerin oy verdiği partidir. saçma sapan parti birlikteliklerine kapılmaz orda güçlü olana oy verin demez. her zaman her yerde kendi partisinin arkasında durur

dip dalgası

birgün gelip güçlenebileceğinin bile ütopik olduğu atilla ilhan teorisi.

kandil günü kandil mesajı atmayan insan

toplu mesaj atan adamdan daha samimi daha gerçek adamdır.

bayram namazı

kalkıp gidilmediği taktirde annelerin trip atacağı yılda iki defa kılınan ve hocaların her ne kadar tarif etmesine rağmen hatalı kılanların çokça olduğu namazdır.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

sözlüğe yaklaşık 1 yılı aşkındır girmememe rağmen hala burada kafa ütülemek ile meşgul olan boş yazardır. hbbbia!! amerikalıların bir lafı var tam da one göredir.

supernatural

sam winchester'ın yine yeniden mızmızlanmaya başladığını gözlemlediğimiz 8. sezonunda ki dizi.

yeter artık samy büyü artık. hele ki 8.sezon 3.bölümde hayal kurman yokmu, ergenliğe geri döndün.

unutulmayan sözler

Hiç gerçek olduğunu sandığın bir rüya gördün mü? Ya o uykudan hiç uyanmasaydın rüya olduğunu nasıl anlayacaktın? (Morpheus)

Matrix'in unutulmaz repliklerinden birisidir.

iphone un şarjının 5 gün dayanabilmesi

bir iphone kullanıcısı, ben 5 gün istemedim, bana 24 saatte yeter. diyerek olayı özetleyeceği durumdur.

bg store

Yüksek fiyatlara sahip çocuk giyim mağazası.

http://www.bgstore.com.tr

sevilen kızın 2 yaş büyük olması

Pınar Altuğ - Yağmur Atacan ahahha. tarzı espirilere maruz kalmayı göze almaktır. ayrıca bunun için yaşın önemi yoktur kız 1'yaşta büyük olsa 5 yaşta büyük olsa biri çıkar gelir ve bu espiriyi yapar.

ipad video gizleme

geleceğin kanayan yarası olma yolunda ilerleyen bir sorun ... ben bu işi çözmek için varımı yoğumu ortaya koydum ama nafile. bulan varsa bize de öğretsin tek temennim bu.

adios sancho panza

a takımı filminde sonunda bir de motherfucker dediği replik yanlış hatırlamıyorsam.

giacomo casanova

istanbulda türk bir abiye vermiş anılarında anlatıyor.