bugün

yaşadığım için onur duyduğum şehir.

göç alanlar hariç karakter olarak harika insanlar var.

sözlükte sanırım en çok yazar bu şehirden çıkar.
yazın arabanın camını açmayarak 3 4 dakika içinde ölebilirsiniz. bu bir intihar girişimidir...
dün geldiğim memleketim. bi 15 gün türlü nimetlerinden yararlanacağım.
memleketimdir. şu dondurucu soğuğa sahiptir 4 derece ney lan ? sen adanasın kendine gel !
Sabah saat 6.40 gibi uyanıp uyandığıma pişman eden şehir.

O ne soğuk öyle. -2 di lan o saatte.

Her zaman derim nemli memleketin ayazı daha kötü diye.
görsel
türkiye de en çok cinayet işlenen 2. şehir.

bakmayın 2. dediğime zira birinci 15 milyon nüfuslu istanbul. adananın nüfusu istanbulun 7 de 1 i efendim.

http://www.posta.com.tr/a...-boyutta-galerisi-1264439

19 ayda 73 şehit geldi, 51 çocuk yetim kaldı.
http://www.mynet.com/habe...tm_campaign=haberwallpost
kara cahillerle dolu bir ilimizdir. bombaya tekme atmayı, vatandaş uzak dursun diye içinde bomba olduğu ileri sürülen çantanın etrafını tüplerle çevrelemeyi, birbirlerini çok ufak meselelerden dolayı bıçaklamayı ya da öldürmeyi marifet ve adamlık sanan insanlarla dolu bir cehennemdir adana. güneşe ateş eden ultra kara cahilleri de vardır.
Suç oranının en üst seviyede olduğu şehir.
adanada yaz vakti arkadaşımın kardeşi üzerine örttüğü pikeyi derin dondurucuya atıp bir saat sonra çıkarmıştı. o günden sonra dedim burası normal değil.
güneşin batmadığı uygarlık. ay pardon bu o değildi. ama batmıyor.
absürt haberlerde kanalın sağ üst köşesinde yazan yazı.
sevmiyorum bu şehrin insanlarını sevilecek gibi de değil zaten adanalı nasıl olur diye düşününce insanın aklına pislikten, uyuşturucudan geçilmeyen sokak serserileri geliyor birde marjinaliz diye övünmeleri yok mu gelde gülme. çok adanalı tanıdım bir tek düzgününe rastlamadım. acilen eğitilmeleri gerek.
Ülkemizde en elit insanların yaşadığı şehirdir. Evet.
havadan adana'ya bir bakış..

http://www.youtube.com/watch?v=v0Pr_B4Lc6Q
izmirde de öyle yanıyoruz burda Ankara düşünsündür artık banane.
En sıcak il. Evet.
bahçelievler'de mahalleliler ile suriyeliler arasında çıkan gerilimde 3'ü ağır, 4 kişi yaralandı.
3 ağır yaralı suriyeli.

suriyelilerin çadırları yakıldı.

bahçelievler mevkiinde kalan suriyeliler polis eşliğinde şehri terk etti.
Ruh hastalarının şehri. Herkes gergin, sudan sebeplerle kavga çıkarmaya meyilli, şiddet meraklısı. Her gün haberlerde bir tane adana haberi olması tabiiki değil. işi romantizme vurup hemen adana kültüründen, ekonomisinden falan dem vurup bu ruh hastası şehiri aklamak isteyenlerin de alayı gerizekalı.

Yunana itelenebilir içindeki lavuklarla. O kadar gereksiz.
Hayatımda yaşadığım gördüğüm en boktan şehir. Şu üstteki yazarın yazdıkları az bile. Bir bitseydi mk okulu.
beğenmeyen s*ktirsin gitsin.

insan memleketini niye sever? çünkü başka şansı yoktur.
zamaninda fen lisesini tercih listeme yazdigim ama ondan daha iyisini kazandigim okul.
Evet o zamanlar sinavdan once tercih listesi veriyordunuz. riks budur.
yakında karması zeka özürlü olacak olan ve gerçekten zeka ile ilgili bir problem yaşayan, troll olma çabaları ise yetersiz kalan moronun istatistiksel realiteden uzak kalıp sadece azınlığı ele alarak sosyal medyadan öğrendiği haberler ile tüm bir şehrin insanlarını aynı görmesi şaşırtmamıştır. adana, ülkemize birçok faydalı zengin iş adamı çıkarttığı gibi birçok da sanatçı çıkartmıştır. uzun süre niteliksiz göç alması şehrin suçu değildir. en son suriyelilerden şehirlerini kurtarmaları ise efsanedir. bu salağın yanına suriyeliler gelse abi dur götümü de vereyim der. yine aynı şekilde bu salaklara adana'ya hiç gittiniz mi diye sorulsa çoğu gitmedim cevabını verecektir.
edit: benim yazdıklarım gerçeklik aptal orospu çocukları, herhangi bir aklama çabası değil.
Yaşamakta olduğum şehir. Yılın 8 ayı yaz, 3 ayı bahar ve 1 ayı güzdür. Kış mevsimi buraya uğramaz.

Beybi!
Elektriğin nerdeyse her hafta saatlerce kesildiği şehir. Şu anda da kesik. Şehrin tam ortasında oturuyorum ona rağmen durum bu. Üçüncü dünya şehri resmen bir bitmedi mk okulu.