bugün

entry'ler (229)

tanrı kötüyse iyi şeyler neden var

görmediği bir 180 derece daha olduğunun bilincinde olmayan evrimleşmemiş zekaların ''tanrı neden bebeklerin ölmesine göz yumuyor'' tezine ithafen.

arda turan

2008 avrupa kupasından sonra türk futboluna hiçbir katkısı olmamış, halktan biriyim diye hep prim yapmış, pohpohlana pohpohlana nir haller olmuş, eli sikinde bir adamdır. Bugünlerde de milli takımdan ayrıldığını açıkladı, sikimize kadar!

allah neden bebeklerin ölmesine izin veriyor

Ancak insansı duygularla allahın yerine kendini koyanlar böyle sorular sorabilirler sanırım. iki ortam görünce ateistim kafasında dolaşan din felsefesinden habersiz çoluk çocuğun ağzına allah bebek katili diye sakız olur sonra.

psikoloji vs hukuk vs pdr

Eşit ağırlık bölümlerinin versusu.

homofobikliğin hormonel olması

Evet. Homofobiklik de hormoneldir.

okuduğunuz bölümün ingilizce adı

Law school.

eşcinselleri aşağılayan şerefsiz

Gavatların efendisi ????!?!?

eşcinsellik doğuştan değildir

Her duyduğuna inanan gereksizlerin ağzındadır "adamın seçimi mi? hormonel o" falan fistan. insanlar sadece tek yönlü araştırdıklarından, eşcinselliğin doğuştan olduğu ihtimalinden ziyade doğuştan olmadığı konusunu araştırmıyorlar. Zaten doğuştan olduğuna dair sağlam bir kaynak olmamakla birlikte bazıları incinebilir; eşcinsellik sapkınlıktır, ben eşcinselim diye sokakta bağıranlar orospu çocuğudur ve ben, eşcinselleri sevmek zorunda değilim.

havana

Havana clubte az takılmadım zamanında lance kardeşimle.

orta asyada kıtlık vardıysa çinliler neden göçmedi

Çinliler muson asyasında yaşarlar, her yaz bol yağışlar o coğrafyada kuraklık yaşanmasını engeller. Türkler orta asya da yaşar, çok daha fazla iç kesimlerdedir, karasallık hakimdir. Zaman zaman kuraklıklar yaşanabilir.

akp hükümetinin yaptığı iyi şeyler

Gerçek sosyal devlet anlayışının gelmesi doğrudur. Adalet konusunda öyle söyleyemeyeceğim. Önceden ne boksa türk adalet sistemi şimdi de aynı bok.

highliter

ideolojik ergen bir yazardır. Liseli olma ihtimali yüksektir.

bağcıları anlatan film için isim önerileri

Dızolarla dans.

evlenme programları devam ediyor

0800 li hatları kullananlar yasaklandı. Henüz bunların akıbeti belli değil.

kahvaltıda iki ekmek yiyen komünist

Öyle laf olmaz.

sahibinden com da satılan ferrarı 458 ıtalıa

Benzinliymiş almam aga.

cinsel yaşamını arkadaşlara anlatmak

Şahsıma konuşuyorum, biz açıkcası bunun muhabbetini yaparız. Çünkü muhteşem bir daşak muhabbeti doğar. Herşey düşündüğünüz gibi değil amık

babanın akşam koltukta sızması

Genellikle hayatında değişiklik arayan memur babalarının, bugün de yatak odasında değilde koltukta yatayım gibisinden yaptığı çılgın hareketlerdir.

koskoca çin sarayını 40 kişiyle basıldığını sanmak

Çin sarayının 40 kişiyle basılması, zamanında başarıya ulaşması amaçlanan bir eylemden ziyade, akabinde türkleri çin özerkliğinden çıkaracak bir hürriyet ayaklanmasının tetiklenmesi amaçlanan bir eylemdir. Yüreksiz soysuzlar herkesi kendi gibi korkak zannettiğinden bu hadiseyi de hayal ürünü zannederler.tamam hocam tarihte de sizsiniz..

ateistlerin dabbe izlerken korkması

Şaşırtır.