bugün

"dikkat!" (ünlemine) anlamına gelen almanca kelime.
Almanca telafuzunu duyduğumda tüylerimi diken diken eden ve kendimi nazi kampında hissetmeme neden olan kelime.
(bkz: call of duty)
ing. warning
(bkz: attention)
hoşgelmiş 4 nesil yani nesildaşım yazar.
nickiyle dikkat çekmemesi olanaksız yazar.* sözlükteki en aktif haftasını geçirmesi ve bu saatlerin genelde ıssız olması sebebiyle farkettiğim, bu farkındalığımı da kendisine * "hoşgelmişsin" diyerek ortaya koymak istememe vesile olan yazardır aynı zamanda.
canımın içi dalağım böbreğim yazar, hem de el yazısıyla. *
nickini okuduğumda kafamın üstünde ünlem işareti oluşturan yazar. neden acaba.
an itibarı ile çıldırmış ve isyan başlatmış yazardır. * **
kendisini cananı gönülden desteklediğim yazardır.
"hansca" da, "dikkat edün huleayynn" demek, ayni zamanda ayni kelimeyi nick edinmis bir yazarimizdir, saygilarimizi sunariz; muhtemelen de almancabilmektedir.
almancada saygı manasına da gelir.
almanlar bu kelimleyi böğürmek suretiyle bolca kullanırlar. labratuarda bi şişe çözeltiyi bi behere akıtmak gibi normal bi eylemin öznesi kişi( ki o sıvı phsı 1 olan abartı bi asit değildir, radyoaktif bi element içeren bi çözelti değildir sadece seyreltmede kullanılıcak bi çözeltidir) diğer bi arkaşına öyle bi "accchtung" der (ki karşıdaki kişi de 2 metre uzaktadır) ki karşındaki "eyvah döktü yere çözeltiyi boca etti herif ana avrat düz gidiyo" sanır.velhasıl kelam sevimsiz bi kelimedir zaten genelde ünlem belirten laflar sevimsiz olur (bkz: uzadıkça entry nin boka sarması)
yazar olan achtung'a geç de olsa hoşgeldin diyor, almanya'da yaşıyorsa kendine sabır selamet ve esenlikler diliyorum.bi başka programda görüşmek üzere esenlikle kalın efenim (bkz: kendini trt 1 de sunucu sanan uuser)
olmasi gereken yeri ve yapmasi gereken seyi bilen; zor gununde insani mutlu etmesini bilen ve dostlugunu iki kere beni sasirtarak gostermis yazar.

biraz gec oldu ama hosgeldin sozluge.
turkiye saatiyle bu gece saat 2:30-3:00 arasi hasetinden catlayacak olan yazardir.
damat olmuş yazar. *
damat olalı cok olan yazar.

(bkz: forum tadında entry girmek)
kirvesi olduğum yazar. *
cilgin ve deli dolu bir yazar. 22. entryin ben olayim dedim.
nickini bir gün düzgün söyleyeceğim yazar. sırf bu yüzden sabahlara kadar telaffuz çalışcam. neyse şaka bir yana, destek olan bir yazar. bugün tüm şarkılar ona gitsin.
anlami dikkatdir, ama arkadaslar arasinda caktirma sözü yerinede kullanilir. hey caktirma lan gibisinden.
almanca dikkat. artikeli die dir.
yazılanları ismi gibi itinayla okuyan yazar.
koskaca bakırköyde bir limonlu milka bulmayı beceremeyen taksimde kalan 2-3 limonlu milkayı hediye olarak alıp hunharca tüketen ve utanmadan da bunu itiraf eden geveze yazar.
az önce bana nick altı yaptı * *diye söylemiyorum ama kıyaktır bu herif. hayatını son zamanlarda düzene sokmaya başlamasıyla beni mutlu etmeyi başarmış yazar. babalar gibi işi vardır, altında mercedesi, ayrıca çok pis de grafikerlik yapar, bir de davul çalmaz mı dinlemeyin de yatın zıbarın. karnım mı acıktı, sigaram mı yok hemen biter yanımda çok cömerttir goralıları hesaplamaz. kafasından hiç eksik olmayan şapkasıyla, karizmatik bıyığıyla ilginç de bir tiptir. playstation'ın da lafını yapmaz hiç sağolsun. ama oyun getirsen fena olmaz silent hill 4 bitti çok şükür.