bugün

görsel
Sergio ramosun Galatasaray şubesidir.
görsel
görsel
bir hata dışında aslanlar gibi oynadı. eleştiremem. helal olsun.
Sırf türk diye Anadolu topçusu kerem'e tapanlar, türk topçu görsün.
Adam can can maşallah.
her an hata yapmaya müsait avrupada asla tutunmayacak top tepici.
(#45669061)
(#45829452)
(#46111874)
(#46156730)
(#46365938)

ilk entryyi galatasarayla anlaşmadan önce yazmıştım. dün akşam nagelsmanın "ondan gözümü alamadım" dediği kişi. anası babası olsa kendisi hakkında benim kadar entry girmezdi vallahi. ilk geldiğinde de, 6 ay sonra da ne yazdıysam çıktı.

türk futbolunun yetiştirdiği en komple futbolculardan (dikkatinizi çekerim stoperinden değil) biri. daha önce de dediğim gibi eğer 3-4 yaş genç olsaydı bonservis rekoru kapısına uzun yıllar kilidi vurmuştu.

ki şu an dahi büyük takımlardan birisinin acil stoper ihtiyacı olduğunda 20 milyonu masaya koymaması için hiçbir sebep yok.
takımın iyilerinden biriydi.
Ulan sol bekmiş ya adam.
buna para etmezsin deyip 4 milyona samet akaydın'ı aldılar. *
Malum takımın başkanına göre bi milyon etmeyecek futbolcuydu. Ulan nasil lanetlenmiş topluluksanız ne deseniz, ne yapsanız, ne yapmaya çalışsanız tersi oluyor tersi çıkıyor.
ekşideki yazar haklıymış, kendisini bazı maçlarda sol beke koymak mantıklıymış.

ekşi çok eleştiri alıyor ama çok kaliteli insanlar da var orada. nokta tespit yapmış.
az önce şık bir çalım atıp adrese teslim bir orta yapmış stoperimiz. kafa vuruşunda top direkten döndü.
sol bek daha iyi oynuyor.
görsel
Balenciaga terlik yakışmadı apo'm, mis gibi gezer terlikler varken.
Ali Koç a bak ne kaçırdın der gibi sanki. Beni bu güzellikle herkes alır diyen kezban havası.
son şampiyonun güçlü ve cesur stoperi. milli takımda da yerini buldu. bol şans abdülkerim !
görsel
golü attı ama ilk golü de yedirdi sanki. hava toplarında yetersiz gibi ve pozisyon hatası yapıyor.
Maşallah, nazar değmesin.
Biraz ağır gibi.

Dinlenmesi lazım.
ilk haftalar dışında hata yapmayan bir stoperi saatli bomba diye tanımlamak futbol cehaletidir.

Getirin ordan bi salai top sektirsin.
Ofansif bir stoper ama saatli bir bomba.
Letonya'nın kaleye giden topunu çizgiden çıkarmış sonra da gidip golümüzü atmıştır.
Daha ne yapsın?