bugün

desteklenmesi gereken bizden olan teknik adam. yabancı adamlara gösterilen saygının yarısı gösterilsin yeter.
desteklenmesi gereken teknik adammış

ben desteklemiyorum

kafasında şablonlar olan ve elinden tutup o koltuğa oturtulmış hocalardan bi bok beklenmez arkadaş

elemelerin sonunu bile göremez.10 kişi kalan estonyaya karşı ilk gole kadar oynanan futbolu dikkatle inceleyin derim

hadi beni göt edip dünya kupasına götürsün de göreyim..
aydın yılmaz'ı milli takıma çağıran vatandaş... mert günok'u da başka kaleci yokmuş gibi hala çağıran vatandaş... emre belözoğlu'ndan bizi bir türlü kurtaramayan; tunay torun'u, mevlüt erdinç'i sırf gurbetçi kontenjanından çağıran vatandaş...

(bkz: allahım sen sabır ver)
anadolu takımlarını görmezden gelmesi çok normal. gs ve fb'nin içinde cemaat yapılanması var. doğruya doğru sırf bjk bu yapılanmanın içine girmediği için ona bile önyargıları var.

not: bursaspor.
milli takımın başından bir an önce defolup gitmesini dilediğim adam..
onur recep kıvrak'ı neden kadroya almadığını gerçekten merak ettiğim teknik direktör. teknik direktörü eski bir kaleci olan, ligin en az gol yiyen takımından 1. kalecisini kadroya almayacaksın, fenerbahçe ve beşiktaş'ın oynamayan yedek kalecilerini kadroya alacaksın. onur recep kıvrak'ın, mert günok ve cenk gönen'den farkını anlatmaya bile gerek yok. neyin kafasını yaşadığından şüpheliyim. umarım volkan demirel bir sakatlık yaşamaz ve iki maçı da alırız.
kulüpçülük kutuplaşmasıyla onu niye kadroya alıyor bunu almıyorla yıpratılmak istenen hakikaten başarılı bir futbol mantığı olduğuna inandığım teknik direktör.
ama tabi sabretmeyi bilmeyen bir ülkede ağır eleştirilere maruz kalmaması anormal olurdu. bugün takım kazansa da kaybetse de köstek olmayacağım adam kendimce. alex ferguson 25 yıldır kulüp idare ediyor. ülkemizde 2,5 ayda adam boğazlıyoruz fark bu maalesef.
not: kadroya istediğini alacak istediğini almayacak adam. anlaşılmıştır. *
bazı tercihleri anlaşılamayan teknik direktör. tatmin edici bir açıklama da yapmaz. selçuk niye yok? aydın ne alaka? mert? onur? kim bu tunay?..
bazı tercihler ve kombinasyonlar görecenin önde gideni olduğundan tercihlerinde saygı duyulması gereken teknik direktör.
yoksa o kim bu kim şu kimlerin ve o niye yokların sonu gelmez.
uğur boral niye yok bu takımda deminden beri onu düşünüyorum bir beşiktaşlı olarak.
tercihlerine saygı duyulması gereken hoca. selçuk yoksa yoktur. oynatmalı mıdır? bana göre oynatmalıdır ama kendisine göre oynatmamalı ki oynatmıyor. bu kadar basit olay. zamanında hakan şükür için ersun yanal'ı gönderen zihniyet gene iş başında.
bugun ki romanya maçında yine selçuğu oynatmayacağını duyduğumda yine küfrettiği direktör.
Eğer yenilirsek kesinlikle istifa etmeli ! Mili takımı istanbul belediye sanıyor bu adam. Rakiplerinide anadolu kulübleri sanıyor.
ABDULLAH AVCI iLE 10. RANDEVU
A Milli Futbol Takımı, Romanya ile yapacağı maçla birlikte, teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde 10. karşılaşmasına çıkacak.

2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nin bitiminde Hollandalı teknik adam Guus Hiddink'in yerine göreve getirilen Abdullah Avcı yönetiminde 2'si resmi, 7'si özel olmak üzere 9 maç yapan milliler, bunlardan 5'ini kazandı, 4'ünü yitirdi.

Abdullah Avcı yönetimindeki maçlarda toplam 16 kez fileleri havalandıran milliler, kalesinde ise 11 gol gördü.

A Milli Futbol Takımı'nın Abdullah Avcı yönetiminde yaptığı maçlarda aldığı sonuçlar şöyle:

07.09.2012 (Amsterdam) Dünya Kupası Elemeleri Hollanda 0 – 2
11.09.2012 (istanbul) Dünya Kupası Elemeleri Estonya 3 – 0

Özel karşılaşmalarda ise tablo şu şekilde:

29.02.2012 (Bursa) Slovakya 1 – 2
24.05.2012 (Salzburg) Gürcistan 3 – 1
26.05.2012 (Salzburg) Finlandiya 2 – 3
29.05.2012 (Salzburg) Bulgaristan 2 – 0
02.06.2012 (Lizbon) Portekiz 3 – 1
05.06.2012 (Ingolstadt) Ukrayna 2 – 0
15.08.2012 (Viyana) Avusturya 0 – 2
milli takımı desteklememe sebebim

defolup gidene kadar milli takıma gönül desteğimi kesiyorum..
yeniden yapılanma adı altında artık hak eden bu formayı giyecek dediği zaman bizleri umutlandıran ama yapılandırmadan kastının sadece sercan saraer olduğunu öğrendiğimiz yetersiz milli takım hocası.
şansını san marino ile denemesi gereken insan. anlaşıldı ki bu adam favori olduğu maçları alamıyor, ibb'de yaptığını yapıp san marino'yu başarıdan başarıya koşturur belki.
sercan sarer gibi bir kazmayı 70 dakika oyunda tutabilen futbol uleması.peygamber sabrı var sanırsam kendisinde.
zaman verilirsi milli takımda başarılı olacağına inandığım teknik adamdır. büyük şehir belediye'de 5 yıl görev yapmış ve takımı nerden nereye getirmiştir.
imanı iyide futbolu zayıf adam.
antrenörlüğü bırakmasını ve o çok sevdiği vazgeçemediği gurbetçi futbolcularını da alıp interrail yapmasını istediğim deha. 12 ekim 2012 türkiye romanya maçında yine oyunu okuyamadı ve puan kaybına engel olamadı. adını ilk defa milli takımda duyduğum adamlarla kadro kurması gerçekten büyük saçmalık. tanım olacaksa eğer kendisi, balonlardan oluşmuş bir kadronun başındaki balon teknik direktördür.
selçuk inan formsuzmuş heheh... külahıma anlat sen onu.
oyun planı ve oyuncu tercihleri insanı deli eder. abdullah avcı'dan çok ümitliydik ama sınıfta kaldı, bu bir gerçek.

kendi sahanızda oynuyorsunuz, baskı kurmanız gereken, kazanmanız gereken bir maç ve tek santroforla maça başlıyorsunuz. nuri şahin diye bir adam var, liverpool'da form olarak yükselişe geçmiş, goller atmaya başlamış. oynatacaksın kardeşim. oynatacaksın. bunun lamı cimi yok. geriye düşüyorsunuz, dökülen mehmet topal hâlâ sahada ve kurtarıcı olarak mevlüt oyuna giriyor.

mervlüt kimdir arkadaş ya? bu sercan sarerer kimdir? bu adamlar ne yapmış, allah aşkına çıksın biri anlatsın. bu adamlar bu güne kadar ne yapmış.

dümdüz futbolculardan oluşan ve tek özellikleri koşmak olan romanya'ya kendi sahamızda yeniliyorsak, zaten gruptan çıkmayı hak etmiyoruz demektir. geçmiş olsun.
(bkz: go home yankee)
selçuk inanı beğenmeyen ama topal adlı kazmayı 90 dk oyunda tutan teknik adam

sözde..
aykut kocaman dan gram farkı olmayan dangaloz. emreyi ortaya alıp kenara da caneri almayı akıl edemeyen, emrenin yerine nuri şahini alan teknik direktörümsü.
kötü teknik direktör kesinlikle. kimse biraz sabır mabır demesin. bir an öncede gitmesini istiyorum. en çok üzüldüğüm nokta ise şu. sırf bu adam yüzünden milli takımımı dünya kupasında yine göremeyeceğime üzülüyorum.