bugün

liseli ergenlerin sözlüğe olan ilgisinin göstergesidir. hiçbir zaman düzgün yazılım yapmazlar. ne zaman alakaya maydanoz, başlık-entry uyumsuzluğu görseniz, nicke tıklayınca görürsünüz 9.nesil olduğunu. o zaman anlarsınız liseli olduğunu. bu memleketteki tek sorun sigara kullanım yaşının düşmesi değildir bence. asıl büyük sorun sözlük kullanım yaşının düşmesidir.
bir robot ismine benziyor:

9 uncu nesil format sikici: CX-9999

(bkz: tutar bu)
9. nesilin çoğudur. bugüne kadar hiçbir nesile karşı tavır almamıştım. hemen hemen bütün nesillerin sözlüğe girişlerine de tanık oldum, ama sizin gibi gireni daha görmedim. amına goydunuz sözlüğün. 8'ler de çok farklı değil.
Bayrağı 8.nesillerden teslim almışlardır.
siz çok ziktiniz sıra bizde.
yazarın 8. nesil olmasına rağmen aklı sıra yapmaya çalıştığı devrecilik örneğidir. gereksiz bir kompleksten ibarettir.
+1'imle beraber dahil olmak istediğim grup.

bizi de alın olm aranıza noluurr?!! her yerde mi devrecilik olur, çok acayip insanlarız yeminlen. bir durun yahu, çok dertse formatın sikilmişlik durumu gammazla, uçurulmayı kolaylaştıracak başlıklar aç, bişiler yap; lakin x nesil çok rereröö demekler kaldı mı artık gadagallım yahu?
her yerde düzeni bozacak, armoniyi karıştıracak insanlar olduğu gibi 9. nesilden de çıkmıştır birkaç tane. hepimiz öyle değilizdir büyük ihtimal..*
hepsi öyle olmasada çoğunluğu ipini koparıp girmiştir sözlüğe.
kendini dindar zanneden 31 cilermi dersin,
hayatında am görmediği halde başımıza haydar dümen kesilenlermi dersin,
pkk sempatizanlığı yapan orospu çocuklarımı dersin.
alayı var bu nesilde.
sil sil bitmiyor mübarekler.
sikmek kelimesini kullanarak formatı siktiğinden bihaber olan sözde üstün nesil, devre muhabbeti yapan yazarımsı tanımı.
9. nesil olmama rahmen üstüme alınmadığın yakıştırma.
sözlükte neden bu kadar çok 9. nesil var sorusunun cevabıdır. format sike sike çoğaldıkta.
hala tüm liselileri troll zanneden yazarların olduğunu gösterir. bence ben de liseliyim.
(bkz: anaokulu terk fakir dokuzuncu nesil yazarlar)