bugün

Herkesin bayramı kutlar sağlıklı günler dilerim..
Para yok.

Şiker var. Yersen...

Ona göre ...

El öptürmeyi de sevmem. O ne ya öle vıcık vıcık.

Pühhh...
iyi bayramlar insan kardeşlerim. kutlarım.
Yarın bayram erken kalkın çocuklar!!!..
Musssmutluu bayramlar!. Ömrü hayatınız boyunca unutamayacağınız muhteşem bir bayram olsun diliyorum. Bayramımız mübarek olsun.
görsel
Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.
Yarın kan gövdeyi götürecek sonra da kimse kimseyle paylaşmadan deep freeze de yer alacak yıllık etler ayrıştırılacak. Hatta çıtır çıtır mangal yapacak bazıları köy yerinde... evlerde etler kavrulacak falan işte ya.
Bu bayramda iyice dinle alakası olmayan şekilde yobaz yobaz insanlar ibadet yaptım sanacak. Gerçekten inanıp ibadet olarak yerine getirenlerin bayramı mübarek olsun gerisine şunu demek istiyorum;

Minareden atlarım, bayramınızı kutlarım.
Herkese iyi bayramlar.
bayramınız kutlu olsun. iyi bayramlar.
Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim şeysi.

Güzel bayramlar.
Hadi iyi bayramlar iyi kavurmalar dilerim.
Herkese iyi bayramlar diliyorum.
iyi bayramlar bal çiçeklerim sevdiklerinizle güzel huzurlu bi bayram geçirmeniz dileğiyle. Çalışan emektar arkadaşlara da kolay gelsin geçer bu günler de sıkmayın canınızı öptüm yanakalarınızdan.
Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce Allah hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, Bu hayırlı bayramda dualarımız yüce Allah’a, Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.
Sevdiğim tüm sözlükdaşlarımın bayramını kutluyorum. Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden, yaşıtların yanaklarından öpüyorum. Sevdiklerinize çok selamlar.
iyi bayramlar hepinize sevgili sözlük ahalisi. Edit: eksileyen hariç. Lan ne yazdım da eksiledin? Sanki kötü bir şey yazdım.
Hayırlı ve mutlu bayramlar dilerim sevgili sözlük yazarlarına. Daha nice yılları sözlükte kardeşçe birbirimizi üzmeden geçirmek dileğiyle....
görsel
iyi Bayramlar sevin sevilin sizi sevenlerin kıymetini bilin.
iyi baryamlar efem.
görsel
Hepinize hayırlı, iyi bayramlar dilerim. Biri hariç.

Edit: Şaka şaka. Hayırlı bayramlar herkese.
Kan kokusuna dayamamadığım ve ülkemi hindistanın ara sokakları gibi mezbahaya dönmüş halde görmek istemediğimden dün alelacele santorini’ye kaçtım, en yakında o vardı. bayram süresince burada takılıcam, 4. Dünya ülkesi havası geçmiş olur herhalde o zamana kadar.

Herkeşlere iyi bayramlaaaaaaar.

Aynen öyle.
Ekşide şu an itibari ile 628 ileti, uludağ da ise şu an itibari ile 29 iletinin olduğu girdidir. Demek ki ekşi uludağ’dan 21,6551724 kat daha büyük bir mecradır.